SmarterMail

گزینه جایگزین

SmarterMail تمام ویژگی های مشابه Microsoft Exchange را ارائه می دهد ، اما با تقسیم هزینه. برخلاف Exchange ، امکاناتی مانند گپ گروهی صوتی و تصویری و فضای کاری تیم برای جلسات تیمی و همکاری گروهی بدون پرداخت هزینه اضافی در نظر گرفته شده است.

SmarterMail تنها گزینه جایگزین ایمیل زودهنگام برای Exchange برای میزبانهای وب ، ISP ها ، مشاغل کوچک و شرکت هایی است که عملکردی در سطح Exchange را می خواهند ، اما بدون هزینه های بالا مرتبط با Exchange

یک راه حل ایده آل برای ایمیل

SmarterMail یک ایمیل، چت گروهی و سرورهمکاری تیمی با امکانات کامل است که بهترین گزینه برای Microsoft Exchange است. این برنامه برای تأمین عملکرد مورد نیاز مشاغل ، بدون از بین بردن دسترسی مطمئن و معتبر برای تجارت و ارتباطات شخصی ، طراحی شده است.

با این حال ، SmarterMail قیمت بسیار کمتری نسبت به Exchange ارائه می دهد ، از نظر سخت افزاری مقرون به صرفه است ، از ثبات بالاتری برخوردار است و می تواند هزینه های نگهداری را کاهش دهد. بنابراین ، کل هزینه مالکیت آن به طور قابل توجهی کمتر از Exchange است و آن را به بهترین راه حل در زمینه ایمیل و همکاری برای SMB ها و تشکیلات اقتصادی بخوبی ISP ها و شرکت های میزبانی تبدیل کرده است.

در وب یا در دستان شما

SmarterMail شامل یکی از قدرتمندترین کلاینت های پست الکترونیکی مبتنی بر مرورگر در بازار است. سازگار با تمام مرورگرهای اصلی دسک تاپ و موبایل ، استفاده از سرویس گیرنده پست الکترونیکی ضرورت هرگونه نرم افزار دیگر را از مشتری های ایمیل گرفته تا برنامه های تقویم ، آزاد سازی فضای دیسک و از بین بردن وظایف تعمیر و نگهداری ناشی از نصب نرم افزار بیشتر بر روی لپ تاپ ها و رایانه های شخصی را از بین می برد.

درصورت نیاز به برنامه های دسک تاپ و موبایل ، SmarterMail می تواند این موارد را نیز مدیریت کند: از سازگاری بومی Microsoft Outlook گرفته تا ادغام با سایر سرویس گیرندگان ایمیل دسک تاپ مانند Apple Mail ، eM Client ، Windows Mail و موارد دیگر.علاوه بر این ، SmarterMail کاملاً روی کلاینت های ایمیل موبایل و برنامه هایی مانند سرویس گیرنده ایمیل iOS   اپل، برنامه های تقویم و یادداشت ها ، برنامه های نوت و تقویم و برنامه های ایمیل و تقویم سامسونگ ، Mobile Outlook ، سرویس گیرنده موبایل Gmail و موارد دیگر کاملاً کار می کند.

همکاری کل

SmarterMail چندین ویژگی همکاری را ارائه می دهد که کار با اعضای تیم ، مشتریان و شرکا را آسان می کند. خواه از سرویس گیرنده پست الکترونیکی SmarterMail استفاده کنید و یا از یک مشتری دسک تاپ یا موبایل مورد علاقه ، SmarterMail می تواند به افزایش بهره وری کلی سازمان کمک کند.

ویژگی های همکاری موجود شامل موارد زیر است:

  • تقویم های سازمانی و اتاق های کنفرانس
  • مخاطبین ، تقویم ها ، وظایف و یادداشت های به اشتراک گذاشته شده
  • چت گروهی ، برای چت داخلی ، متن یک به یک ، صوتی و تصویری
  • فضاهای کاری تیم برای متن و چت صوتی و تصویری تیمی داخلی یا خارجی

صنعت استاندارد امنیت ایمیل

SmarterMail مجهز به چندین ویژگی امنیتی ایمیل است که بدون صرف هزینه بیشتر یا افزودن نرم افزار شخص ثالث در دسترس است. این شامل فیلتر استاندارد هرزنامه در صنعت است که می تواند سرور را تقریباً از هرزنامه های ورودی و خروجی بخوبی آنتی ویروس های سطح سازمانی برای شناسایی تروجان ها ، ویروس ها ، بدافزارها و سایر تهدیدات مخرب محافظت کند.

مطمئناً ، اگر روش های پیشگیری اضافی ترجیح داده شوند ، SmarterMail به راحتی با راه حل های سطح سازمانی مانند ، تشخیص شیوع صفر ساعته Cyren ، ضد اسپام Cyren Premium و MessageSniffer ادغام می شود.

علاوه بر این ، اگر یک مدیر سیستم یک راه حل ضد اسپم یا آنتی ویروس مورد علاقه خود را داشته باشد ، SmarterMail به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا امکان استفاده از محصولات و خدمات شخص ثالث اضافی یا حتی وسایل امنیتی را برای استفاده در هر محیط ایمیل شرکت فراهم کند.

مدیریت ساده

با نصب یک فرآیند بسیار ساده ، نصب و راه اندازی SmarterMail چند دقیقه طول می کشد. از آنجا ، SmarterMail به مدیران سیستم تعدادی از ابزارهای مدیریتی را پیشنهاد می دهد تا کمک کند که کارها روان تر پیش برود. علاوه بر این ، می توان کارهای ساده را به مدیران دامنه واگذار کرد و مدیران سیستم را برای انجام وظیفه مهمتر حفظ ثبات و امنیت سرور آزاد کرد.

علاوه بر این ، SmarterMail کاملاً API محور است. این بدان معناست که کارها به راحتی می توانند خودکار شوند، از ایجاد دامنه تا تغییرات درخواستی در تنظیمات امنیتی. یکپارچه سازی با برنامه های مدیریتی و پانل های کنترل نیز امکان پذیر است ، و باعث ساده سازی بیشتر مدیریت سرورمی شود.

SmarterMail