[it_heading text=”Safetica Certificate” heading_style=”style2″ head_tag=”h2″ extrabold=”normal”]

گواهی بین‌المللی Safetica یا Safetica Certificate یک دوره آموزش جامع جلوگیری از نشت داده‌ها یا Data Loss Prevention است. با دریافت این Certificate یا گواهی بین المللی شما به عنوان کارشناس Safetica در تمام نمایندگی‌ها شناخته خواهید شد.

[it_heading text=”ثبت‌نام گواهی بین‌المللی Safetica” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]
[it_heading text=”نمونه Certificate” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

نمونه گواهی صادر شده برای کارشناس ما در رایان سامانه آرکا را مشاهده می‌کنید.

Safetica Certificate

[it_heading text=”مراحل ثبت‌نام و دریافت Safetica Certificate” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

گام 1- فرم ثبت‌نام مربوط را در همین صفحه تکمیل نمایید. پس از دریافت اطلاعات، ما برای شما یک ایمیل با دامنه safetica.ir@ ایجاد خواهیم کرد و نام‌کاربری و رمز عبور آن را برای شما ارسال می‌کنیم.

گام 2- با ایمیل ایجاد شده برای شما در سایت elearning.safetica.com ثبت‌نام کنید.

گام 3- کارشناسان ما در رایان سامانه آرکا با شما تماس خواهند گرفت و پس از آموزش مقدماتی به مدت 2 ساعت درخواست شما در بررسی و تایید خواهد شد و شما قادر خواهید بود به محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنید.

گام 4- برای دریافت Certificate نیاز است که به دقت محتواهای آموزشی را مطالعه کنید و آزمون‌ها و تمرینات مربوط را پشت سر بگذارید. کارشناسان ما شما را در مسیر یادگیری همراهی خواهند کرد.

[it_heading text=”درباره Safetica” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

Safetica شرکت بین المللی در زمینه ارائه محصولات تخصصی جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) است. این شرکت از سال 2007 شروع به فعالیت کرده است و شریک تجاری شرکت های مطرح Eset و Fortinet است. Safetica بیش از 1200 نمایندگی رسمی در 80 کشور دنیا دارد.

[it_heading text=”درباره رایان سامانه آرکا” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

شرکت رایان سامانه آرکا، نمایندگی انحصاری و رسمی Safetica در ایران است. ما در رایان سامانه آرکا همراه شما هستیم تا امنیت سازمان شما را ارزیابی و راه‌کارهای امنیتی ارائه کنیم. ما به عنوان نمایندگی رسمی Safetica Academy در طول این دوره پشتیبان آموزشی شما خواهیم بود.

elearning safetica