• طراحی  و پیاده سازی راهکارهای جامع امنیتی
 • مراکز عملیات شبکه و امنیت شبکه NOC,SOC
 • طراحی و اجرای مراکز داده و شبکه‌های LAN, WAN
 • ارزیابی امنیتی سازمان Penetration Test ,
 • مدیریت امنیت اطلاعات ISMS, ISO-27001
 • راهکارهای جامع پیام رسانی و ارتباطی
 • راهکارهای جامع پشتیبان گیری و ذخیره اطلاعات
 • برگزار کننده دوره های آموزشی
 • راهکارهای Server Based Computing – SBC
download

 

 

معرفی

 

گسترش روز افزون شبکه‌های کامپیوتری، مسائل و نیازهای مهمی همچون مدیریت، امنیت، نگهداری و یکپارچه سازی سیستمها را در پی دارد. آلتینا با در نظر گرفتن این نیازها و با هدف ارایه راهکارهای جامع برای نیازهای ICT کشور در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردید. این شرکت، با بهره گیری از تجارب متخصصین برجسته شبکه و ارتباطات و با در اختیار داشتن نمایندگی محصولات معتبر و شناخته شده در سطح جهان، خدمات گسترده ای در زمینه پیاده سازی، مشاوره و ارایه راهکارهای جامع فن آوری اطلاعات به ویژه در زمینه امنیت، مدیریت، پیام رسانی،  سهمیه بندی پهنای باند ارایه می‌نماید. این شرکت مفتخر است که این محصولات و خدمات را به بیش از ۲۵۰۰ مرکز شامل سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت های بزرگ کشور ارایه داده است.

 

ArkaProccess

 

راهکارهای جامع پیام رسانیو ارتباطی

این شرکت محصولات جامع و قدرتمندی در خصوص ایمیل سرور، و ارتباطات VOIP ارایه می‌کند. ایمیل سرور Axigen   یک نرم افزار بسیار جامع و قدرتمند تحت سیستمهای عامل مختلف بوده و انتخاب بزرگترین سازمانها و دانشگاههای ایران بوده است. در VOIP ، این شرکت با ارایه سرویسهای مختلف در این زمینه ارتباطات صوتی و تصویری مرقون به صرفه در اختیار سازمانها قرار می دهد.

ارایه راهکارهای جامع امنیتی

محافظت شبکه های کامپیوتری و منابع شبکه در مقابل تهدیدات و خطرات، امری حیاتی برای تداوم و بقای هر سازمان می‌باشد. شرکت آلتینا با ارایه طرح جامع امنیتی چند لایه، شبکه ها و اجزای آن را در مقابل خطرات و تهدیدهای اینترنتی و تهدیدات داخلی محافظت می‌کند. این طرح شامل آنتی ویروس بسیار قدرتمند آویرا ( برنده جایزه بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۰۸ )، دستگاههای مدیریت تهدید یکپارچه   UTM، فایروالWAF و مدیریت وصله و  امنیت نقاط انتهایی Endpoint Security می باشد.

 

راهکارهای جامع مدیریت و سهمیه بندی منابع مصرفی

کنترل دسترسی کاربران سازمان به منابع مصرفی مانند اینترنت و پرینت، امری بسیار ضروری بوده و همواره یکی از نیازهای مهم مدیران شبکه بوده است. این شرکت محصولات و خدماتی را جهت مدیریت پهنای باند، سهمیه بندی اینترنت به صورت حجمی و زمانی به ازای هر کاربر/گروه و همچنین محصولاتی برای سهمیه بندی، کنترل و مدیریت پرینت ارایه می‌کند.

مانیتورینگ و آنالیز شبکه و امنیت شبکه ، تست نفوذپذیری

پیاده سازی مرکز عملیات شبکه و امنیت به منظور مانیتورینگ  شبکه و امنیت شبکه با استفاده از تجهیزات و نرم افزارهای پیشرفته. همچنین تست نفوذ پذیری به منظور کشف نقاط آسیب پذیر شبکه و ارائه راهکارهای اصلاحی به همراه سیاست های امنیتی مبتنی بر ISMS جهت رفع نقاط اسیب پذیر. با استفاده از محصولات قدرتمند مانیتورینگ، کلیه اجزای شبکه و سرورها مورد نظارت قرار گرفته و خطاها و رخدادهای امنیتی  و گزارشهای آن از طریق ایمیل و sms  در اختیار مدیر شبکه قرار می‌گیرد.

 

راهکارهای جامع پشتیبان گیری و ذخیره اطلاعات

خطر از دست رفتن اطلاعات، خرابی هارددیسک ها، خرابی سیستم عامل و سایر وسایل ذخیره سازی،  همواره یکی از بزگترین دغدغه های مدیران شبکه بوده است. با استفاده از راهکارهای پیشرفته و جامع سخت افزاری و نرم افزاری  برای ذخیره سازی، پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات و بازیابی سیستم عامل، شرکت آلتینا این مشکل را به صورت شگفت آوری حل کرده است، طوریکه در اسرع وقت، اوضاع به روال عادی بر می‌گردد.

برگزار کننده دوره های آموزش

برگزاری دوره های آموزشی شبکه (,CCNA) و امنیت شبکه ,CEH ,CCNA Security, Security+  و .. توسط اساتید مجرب به منظور ارتقاع سطح علمی پرسنل بخش امنیت سازمان ها

 

چرا آلتینا:

 • ارائه راهکارهای مورد نیاز مشتریان به صورت جامع
 • تیم پشتیبانی متخصص و با تجربه
 • دارای نمایندگی فروش و پشتیبانی در سراسر شرکت
 • نمایندگی محصولات رسمی و معتبر (بدون تحریم)
 • ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته برای سرویسهای آنلاین مانند: ایمیل سرور، تجهیزات فایروال،….
 • پشتیبانی عالی به گواهی بیش از ۲۵۰۰ مشتری رضیاتمند.
راهکارهای Server Based Computing – SBC

در راهکار SBC ، برنامه های کاربردی بر روی یک یا چند سرور اجرا شده و  کاربران به جای نصب مجدد آن بر روی کامپیوتر خود، از برنامه های سرور استفاده می کنند. برنامه های منتشر شده از روی سرور، از طریق مرورگر اینترنت و همچنین تین کلاینتها برای افراد مجاز قابل دسترس و قابل اجرا می باشد. این راهکار از حیث مدیریتی و صرفه جویی اقتصادی از مزایای متعددی مانند عدم نیاز به خرید مجوز نرم افزارها، نگهداری آسان برنامه ها، امنیت فوق العاده و … برخوردار است.

شرکت آلتینا مفتخر است تجهیزات مورد نیاز برای ارائه سرویس SBC را که توسط کارشناسان متخصص و مجرب این شرکت تولید شده است را در اختیار مشتریان قرار میدهد.