ESET Endpoint Antivirus 9

معرفی

ESET Endpoint Antivirus 9 یک رویکرد جدید برای امنیت یکپارچه کامپیوتر است. جدیدترین نسخه موتور اسکن ESET LiveGrid® از سرعت و دقت برای ایمن نگه داشتن رایانه شما استفاده می کند. نتیجه یک سیستم هوشمند است که دائماً در معرض خطر حملات و نرم افزارهای مخربی است که رایانه شما را به خطر می اندازد.

ESET Endpoint Antivirus 9

یک راه حل امنیتی کامل است که از تلاش طولانی مدت ما برای ترکیب حداکثر محافظت و حداقل ردپای سیستم تولید شده است. فن‌آوری‌های پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌توانند به طور فعال نفوذ ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها، اسب‌های تروجان، کرم‌ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، روت‌کیت‌ها و سایر حملات اینترنتی را بدون ایجاد اختلال در عملکرد سیستم یا اختلال در رایانه‌ شما از بین ببرند.

ESET Endpoint Antivirus 9 در اصل برای استفاده در ایستگاه های کاری در یک محیط تجاری کوچک طراحی شده است.

در بخش Using ESET Endpoint Antivirus by yourself، می‌توانید موضوعات کمکی را که به چندین فصل و زیرفصل تقسیم شده‌اند، بیابید تا جهت‌گیری و زمینه را ارائه کنید، از جمله دانلود، نصب و فعال‌سازی.

استفاده از آنتی ویروس ESET Endpoint با ESET PROTECT در یک محیط سازمانی به شما این امکان را می دهد که به راحتی هر تعداد ایستگاه کاری مشتری را مدیریت کنید، خط مشی ها و قوانین را اعمال کنید، شناسایی ها را نظارت کنید و مشتریان را از راه دور از هر رایانه شبکه ای پیکربندی کنید.

ویژگی ها و مزایا

رابط کاربری باز طراحی شده
رابط کاربری در این نسخه بر اساس نتایج تست قابلیت استفاده به طور قابل توجهی بازطراحی و ساده شده است. تمام عبارات و اعلان‌های رابط کاربری گرافیکی به دقت بررسی شده‌اند. و رابط اکنون از زبان‌های راست به چپ مانند عربی پشتیبانی می‌کند. راهنمای آنلاین اکنون در آنتی ویروس ESET Endpoint ادغام شده است و محتوای پشتیبانی به‌روزرسانی شده پویا را ارائه می‌دهد.
Antivirus and antispyware
به طور فعال ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و روت کیت های شناخته شده و ناشناخته بیشتری را شناسایی و پاک می کند. اکتشافی پیشرفته حتی بدافزارهایی را که قبلاً دیده نشده اند را پرچم می دهد.از شما در برابر تهدیدات ناشناخته محافظت می کند. و قبل از اینکه آسیبی وارد کند، آنها را خنثی می کند. حفاظت از دسترسی به وب و ضد فیشینگ با نظارت بر ارتباطات بین مرورگرهای وب و سرورهای راه دور (از جمله SSL) کار می کند. حفاظت از سرویس گیرنده ایمیل کنترل ارتباطات ایمیل دریافتی از طریق پروتکل های POP3(S) و IMAP(S) را فراهم می کند.
به روز رسانی های منظم
رابط کاربری در این نسخه بر اساس نتایج تست قابلیت استفاده به طور قابل توجهی بازطراحی و ساده شده است. تمام عبارات و اعلان‌های رابط کاربری گرافیکی به دقت بررسی شده‌اند. و رابط اکنون از زبان‌های راست به چپ مانند عربی پشتیبانی می‌کند.
ESET LiveGrid®(Cloud-powered Reputation)
می توانید اعتبار فرآیندها و فایل های در حال اجرا را مستقیماً از آنتی ویروس ESET Endpoint بررسی کنید.
Remote management
ESET PROTECT به شما امکان می دهد محصولات ESET را در ایستگاه های کاری، سرورها و دستگاه های تلفن همراه در یک محیط شبکه از یک مکان مرکزی مدیریت کنید. با استفاده از کنسول وب ESET PROTECT (کنسول وب ESET PROTECT)، می توانید راه حل های ESET را مستقر کنید. وظایف را مدیریت کنید، سیاست های امنیتی را اعمال کنید.وضعیت سیستم را نظارت کنید و به سرعت به مشکلات یا تهدیدات در رایانه های راه دور پاسخ دهید.
Network attack protection
محتوای ترافیک شبکه را تجزیه و تحلیل می کند و از حملات شبکه محافظت می کند. هر ترافیکی که مضر تلقی شود مسدود خواهد شد.
Web control (ESET Endpoint Security only)
کنترل وب به شما امکان می دهد صفحات وب را که ممکن است حاوی مطالب بالقوه توهین آمیز باشند مسدود کنید. علاوه بر این، کارفرمایان یا مدیران سیستم می توانند دسترسی به بیش از 27 دسته وب سایت از پیش تعریف شده و بیش از 140 زیرمجموعه را ممنوع کنند.

شرکت رایان سامانه آرکا ارائه دهنده راهکارهای جامع امنیتی