سرویس ایمیل ابری Arka CloudMail

خدمات ابری یا Cloud services یکی از خدمات محبوب این روزهای دنیای وب است. خدمات ابری مجموعه ای از سرویس ها بر اساس معماری پردازش ابری است که بر بستر اینترنت ارائه می شود. سرویس ابری می تواند در اشکال مختلف و با قراردادهای مالکیت گوناگون ارائه شود.

استفاده از خدمات ابری بدین معنی است که شرکت ها می توانند با سرعت بیشتری روی پروژه ها حرکت کنند و مفاهیم را بدون هزینه های بزرگ پیش رو انجام دهند ، زیرا شرکتها فقط برای منابعی که مصرف می کنند هزینه پرداخت می کنند. این مفهوم چابکی در تجارت اغلب توسط طرفداران ابر به عنوان یک مزیت اساسی ذکر می شود. توانایی به روز رسانی و استفاده از سرویس های جدید بدون وقت و تلاش در مقایسه با سیستم های سنتی فناوری اطلاعات این مزیت را دارد که دستیابی سریعتر با برنامه های جدید آسان تر است. دسترسی از هر نقطه ای نرم افزارها و داده ها دیگر به یک دستگاه وابسته نیستند، آنها از هر نقطه ای قابل دسترسی هستند و شما می توانید همراه با تیم خود به صورت real time  بر روی آنها کار کنید.

کسب و کارها تنها در ازای میزان فعالیت خود هزینه می پردازند که معمولا این هزینه به صورت ماهیانه و یا سالیانه دریافت می شود، هیچ سخت افزاری وجود ندارد که فضای شما را بگیرد و هیچ نیازی به مصرف برق نیست. نرم افزارهای تحت وب دائما به روز می شوند، فروشنده فضای ابری، مسئول نگهداری، تهیه نسخه پشتیبان و عیب یابی نرم افزار است.

 خدمات مختلف از طریق یک شبکه جهانی مراکز داده امن که دائما به منظور حداکثر کردن عملکرد و کارایی به روز رسانی می شوند به شما ارائه داده می شود.

 اطلاعات شما در مقابل سیل، آتش سوزی، بلایای طبیعی و یا خرابی های سخت افزاری در یک مکان آسیب پذیر نیستند، پروتکل های امنیتی و زیرساخت ها به صورت دائمی و مداوم تجزیه و تحلیل و به روز رسانی می شوند تا تهدیدات و عیب های جدید را برطرف کنند. بهترین سرویس های ایمیل سرویس هایی هستند که با زیر ساخت ابری و با امنیت بالا طراحی شده اند تا از فعالیت های جعلی و غیر مجاز جلوگیری کنند.

از مهم ترین امکانات یک هاست ایمیل ابری مناسب می توان به زیرساخت ضد تروجان، فیلترینگ ضد اسپم و احراز هویت چند مرحله ای اشاره کرد. علاوه بر این، مهم است که این سرویس حداقل ۹۹.۹ درصد زمان آپتایم را فراهم کند. از همه مهمتر یک تیم از متخصصان به طور دائم سرویس ها را نظارت و بررسی کنند..

 

 

امنیت ایمیل ابری

 Symantec Messaging Gateway   و یا به اختصار SMG ، محصولی از غول امنیتی جهان یعنی سیمانتک به منظور تامین امنیت ایمیل سازمانی/شرکتی می‌باشد. با استفاده از SMG، سازمان ها می‌توانند به طور موثر تهدیدهای جدید پیام رسانی را خنثی کرده، اختلال در شبکه را به حداقل رسانده و بهره وری کارمندان و اعتبار شرکت/سازمان را حفظ کنند.

دروازه پیام رسانی توسط موتور آنتی اسپم Symantec Brightmail  تأمین می‌شود.

مزایای اصلی

بیش از 99 درصد هرزنامه را با کمتر از یک در یک میلیون مثبت کاذب و به روزرسانی خودکار در زمان واقعی مسدود می‌کند. محافظت در برابر حمله هدفمند، بدافزار و تهدیدات  روز به صفر می رساند.

اشتراک اختیاری Symantec Content Encryption رمزگذاری ایمیل را در کنسول SMG  ‌ ادغام کرده و  از سیاست های قدرتمند فیلتر محتوا و DLP استفاده می‌کند.

Global Intelligence Network به روزرسانی های بی درنگ محافظت از اسپم و بدافزار برای بالغ بر 850 میلیون صندوق پستی محافظت شده و بیش از پنج میلیون حساب در شبکهProbe   سیمانتک، ارائه می‌دهد.

پیش از ایجاد اختلال، از تهدیدهای جدید و در حال ظهور،  محافظت می‌کند.

بکاپ گیری اتوماتیک روزانه

بهترین خدمات پشتیبان ابری ، همچنین به عنوان خدمات پشتیبان گیری آنلاین شناخته می شود ، به شما کمک می کند تا خطر از دست دادن اطلاعات جلوگیری کنید. و این بکاپ گیری بصورت روزانه می باشد و هرگز آفلاین نمی شود و از هرجایی در دسترس است و از بروز فاجعه از دست رفتن اطلاعات جلوگیری می کند.

ایمیل سرورها

در این سرویس امکان ارایه در بستر ایمیل سرور SmarterMail ، Mailenable  و Axigen بنا به درخواست مشتری در هر یک از پلنها در فضای مورد نیاز امکان پذیر است.

مزایای اصلی سرویس ایمیل ابری

 • هزینه تمام شده بسیار پایین TCO
 • پایداری بسیار بالای سرویس های ابری نسبت به سرویس های غیر ابری
 • دارای امنیت بسیار بالا
 • عدم نیاز به سخت افزار و سرور( تهیه و نگهداری از سخت افزار بر عهده دیتا سنتر )
 • راهکارهای پیشرفته بکاپ گیری بدون هرگونه اختلال در سیستم
 • محافظت از ایمیل های ارسالی و دریافتی با آنتی ویروس و آنتی اسپم قدرتمند Symantec Messaging Gateway
 • دسترسی به پست های الکترونیکی در همه جا و در هر زمان
 • جلوگیری از اسپم شدن ایمیل های ارسالی
 • قابلیت استفاده در رایانه، گوشی های موبایل و تبلت ها
 • سرعت اینترنت 1000 مگابیتی
 • کنسول مدیریتی تحت وب
 • ارایه بر اساس ایمیل سرورهای SmarterMail ، Mailenable و Axigen

 

 

امنیت ایمیل سرور - آرکا

كليه حقوق مادي و معنوي محفوظ و متعلق به شرکت رایان سامانه آرکا می‌باشد.