• info@arka.ir
  • تماس با ما: 02191300476 - ۰۲۱۸۸۸۰۴۹۶۱
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، خ پاکستان، کوچه ۴ پلاک ۱۱ واحد ۷

ثبت‌نام Certificate بین‌المللی Safetica

Safetica Certificate

گواهی بین‌المللی Safetica یا Safetica Certificate یک دوره آموزش جامع جلوگیری از نشت داده‌ها یا Data Loss Prevention است. با دریافت این Certificate یا گواهی بین المللی شما به عنوان کارشناس Safetica در تمام نمایندگی‌ها شناخته خواهید شد.

ثبت‌نام گواهی بین‌المللی Safetica

نمونه Certificate

نمونه گواهی صادر شده برای کارشناس ما در رایان سامانه آرکا را مشاهده می‌کنید.

Safetica Certificate

مراحل ثبت‌نام و دریافت Safetica Certificate

گام ۱- فرم ثبت‌نام مربوط را در همین صفحه تکمیل نمایید. پس از دریافت اطلاعات، ما برای شما یک ایمیل با دامنه safetica.ir@ ایجاد خواهیم کرد و نام‌کاربری و رمز عبور آن را برای شما ارسال می‌کنیم.

گام ۲- با ایمیل ایجاد شده برای شما در سایت elearning.safetica.com ثبت‌نام کنید.

گام ۳- کارشناسان ما در رایان سامانه آرکا با شما تماس خواهند گرفت و پس از آموزش مقدماتی به مدت ۲ ساعت درخواست شما در بررسی و تایید خواهد شد و شما قادر خواهید بود به محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنید.

گام ۴- برای دریافت Certificate نیاز است که به دقت محتواهای آموزشی را مطالعه کنید و آزمون‌ها و تمرینات مربوط را پشت سر بگذارید. کارشناسان ما شما را در مسیر یادگیری همراهی خواهند کرد.

درباره Safetica

Safetica شرکت بین المللی در زمینه ارائه محصولات تخصصی جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) است. این شرکت از سال ۲۰۰۷ شروع به فعالیت کرده است و شریک تجاری شرکت های مطرح Eset و Fortinet است. Safetica بیش از ۱۲۰۰ نمایندگی رسمی در ۸۰ کشور دنیا دارد.

درباره رایان سامانه آرکا

شرکت رایان سامانه آرکا، نمایندگی انحصاری و رسمی Safetica در ایران است. ما در رایان سامانه آرکا همراه شما هستیم تا امنیت سازمان شما را ارزیابی و راه‌کارهای امنیتی ارائه کنیم. ما به عنوان نمایندگی رسمی Safetica Academy در طول این دوره پشتیبان آموزشی شما خواهیم بود.

elearning safetica