WALLIX PAM پیشتاز در جهان

 

راهکار WALLIX Bastion PAM امکان پیاده سازی و استفاده سهل و آسان ، امنیت و نظارت قوی را بر دسترسی ممتاز به زیرساخت های حیاتی IT ارائه می دهد. سطح حمله را کاهش دهید و الزامات انطباق با مقررات را با مدیریت دسترسی ممتاز ساده شده برآورده کنید.

 

ویژگی های امنیتی دسترسی جامع

اروپا

با قابلیت‌های مدیریت جلسات ممتاز قدرتمند و آسان، از دارایی‌های حیاتی خود در برابر حملات سایبری دفاع کنید. دستیابی به الزامات انطباق با امنیت سایبری و نظارت بر فعالیت جلسات ممتاز، همه اینها در حالی که بهره وری مدیران فناوری اطلاعات را افزایش می دهد ، امکان کنترل و کنترل آسان بر دسترسی ممتاز را نیز فراهم می کند.

مدیر جلسه   WALLIX PAM به رهبران فناوری اطلاعات راه حلی قدرتمند برای مدیریت، کنترل و ممیزی دسترسی به دارایی های شبکه با وضعیت امنیتی قوی ارائه می دهد که اطمینان حاصل می کند که تنها فرد مناسب به منابع IT دسترسی دارد.

به لطف رمزگذاری سطح بالا، اعتبارنامه ها را ایمن و در یک انبار کنترل شده ذخیره کنید و از رمزهای عبور در برابر سرقت و اشتراک گذاری محافظت کنید. استفاده از رمزهای عبور نوشته شده بر روی یادداشت های  ذخیره شده در فایل های اکسلی که ناامن هستند، یا بدتر از آن، ذخیره شده در اسکریپت های متنی واضح که همه می توانند آن ها را پیدا کنند را حذف کنید . از کنترل‌های امنیتی رمز عبور سطح بالا و همچنین مدیریت رمز عبور Application-to-Application برای کنترل دقیق اعتبارنامه‌های ممتاز استفاده کنید.

مدیریت رمز عبور WALLIX PAM به مدیران فناوری اطلاعات این امکان را می دهد تا رمز عبور، اسرار و اعتبار خود را به راحتی کنترل و مدیریت کنند. این ویژگی با خزانه WALLIX کار می کند یا با خزانه های شخص ثالث ادغام می شود تا از سرمایه گذاری های موجود محافظت و افزایش دهد.

WALLIX PAM

دسترسی از راه دور ایمن را برای سرپرستان فناوری اطلاعات و ارائه دهندگان خارجی فعال کنید تا با قابلیت های طراحی ایمن از هر نقطه ایمن به یکدیگر متصل شوند. به تیم فناوری اطلاعات خود قدرت دهید تا اطمینان حاصل کند که تنها فرد مناسب می تواند به منبع مناسب برای هدف مناسب دسترسی پیدا کند.

به لطف اتصال مبتنی بر مرورگر HTML5 Access Manager با مدیریت جلسه، نیاز به باز کردن اتصال RDP، SSH یا Telnet را از بین ببرید. هیچ پلاگین اضافی یا کلاینت چربی در نقاط پایانی مورد نیاز نیست، و هیچ زیرساخت VPN غیرقابل ردیابی برای دسترسی ایمن به منابع حیاتی.

WALLIX Access Manager قابلیت‌های پیشرفته جستجوی جهانی چند Bastion را برای تجزیه و تحلیل قانونی جلسه ممتاز ارائه می‌کند و می‌تواند مستاجران را در چندین نمونه Bastion برای یک معماری مدیریت دسترسی ممتاز چند مستاجر جهانی متمایز کند.

حقوق مدیریت می تواند آسیب پذیری های حیاتی را به دارایی های حیاتی شما معرفی کند. اطمینان حاصل کنید که امتیاز مناسب در زمان مناسب به کاربر مناسب داده می شود، بدون اینکه بهره وری به خطر بیفتد.

Privilege Elevation and Delegation Management حداقل امتیاز را بر روی حقوق دسترسی به حساس ترین منابع IT شما ارائه می دهد. کاربران بیش از حد امتیاز را حذف کنید و خطرات امنیتی را بدون ایجاد مانع در بهره وری تیم خود به حداقل برسانید.

حقوق

دسترسی از راه دور ایمن

کار از راه دور در سازمان ها در سراسر جهان در حال افزایش است و نیاز به تسهیل دسترسی ایمن به کاربران راه دور بیشتر و بیشتر را ایجاد می کند و راه حل های سنتی VPN را به دلیل هزینه و پیچیدگی کمتر و کمتر مرتبط می کند.

از طریق راه حل اتصال ایمن مبتنی بر HTML5 که از هر مرورگری قابل دسترسی است، دسترسی از راه دور ایمن را به مدیران فناوری اطلاعات و ارائه دهندگان خارجی ارائه دهید. نیاز به اتصالات RDP، SSH یا شبکه راه دور را از بین ببرید و دسترسی به WALLIX Bastion را ساده و پر از امکانات کنید. Remote Sessions از همان سطح کنترل، تأیید، ردیابی و نظارت مانند جلسات داخلی بهره می‌برد و سرپرستان فناوری اطلاعات را قادر می‌سازد تا تمامی دسترسی‌های ممتاز را از هر کجا کنترل، ممیزی و تجزیه و تحلیل کنند.

دسترسی از راه دور ایمن

امتیازات به موقع و صفر

 

خط‌مشی‌های Just-in-Time (JIT) و Zero Standing Privileges راه نهایی برای محافظت از دارایی‌های IT و اطمینان از دسترسی کاربر مناسب به منابع مناسب، برای هدف درست و برای چارچوب زمانی مناسب است. امتیازها را فقط در صورت نیاز  برای کاهش سطح حمله، به حداقل رساندن تهدیدات داخلی و اجرای یک سیاست امنیتی قوی برای محافظت از منابع حساس IT اعطا کنید. دسترسی ممتاز به سیستم ها را فقط در صورت نیاز بر اساس اصل حداقل امتیاز، نه بیشتر، نه کمتر، فراهم کنید.

امتیازات به موقع و صفر

PAM مقیاس پذیر ساخته شده آسان

 

استقرار مقیاس پذیر را برای بهترین هزینه کل مالکیت (TCO)، هم در محل و هم در فضای ابری تجربه کنید.

استقرار راه حل PAM یک پروژه یکباره نیست. WALLIX Bastion یک راه‌حل مدولار است که سازمان‌ها را قادر می‌سازد راه‌حل را بر اساس نیازهای سطح کلان مستقر کنند و ویژگی‌ها را یکی یکی راه‌اندازی کنند تا یک رویکرد طولانی‌مدت و پایدار برای امنیت دسترسی به امتیاز تسهیل کنند. نتایج را نشان دهید و Bastion را به سرعت راه اندازی کنید و اجزای اضافی را در یک فرآیند مدرج اضافه کنید تا مدیریت تغییر آسان شود.

از پس انداز قابل توجه در کوتاه مدت و بلند مدت بهره مند شوید. انعطاف پذیری WALLIX Bastion و تعداد کمی از سرورهای مورد نیاز برای اجرای راه حل، تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های اجرایی، هزینه های نگهداری و هزینه های زیرساخت به دست آورند و راه حل WALLIX Bastion PAM را در تمام مراحل مقرون به صرفه می کند

PAM مقیاس پذیر ساخته شده آسان

اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA)

 

اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) به طور فزاینده ای در سازمان های IT و OT اهمیت پیدا می کند. جزئیات بیشتر  برای هدایت ابزارهای مدیریت دسترسی ممتاز و خودکارسازی وظایف آنها مورد نیاز است. با WALLIX Bastion REST API، کاربران می‌توانند به هر یک از ویژگی‌های Bastion دسترسی داشته باشند، گویی از رابط کاربری معمولی به آن دسترسی دارند. هر ویژگی موجود در رابط کاربری گرافیکی سنتی از طریق یک API قابل دسترسی است که به ربات دسترسی به Bastion همان سطح عملکردی را می دهد که هر انسانی که روی آن کار می کند، از جمله دسترسی به اسرار و اعتبارنامه ها یا دسترسی به چندین سیستم.

اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA)

مدیریت قدرتمند اسرار

 

• پیچیدگی اعتبارنامه اجباری تضمین می کند که اعتبار سیستم های حیاتی با معیارهای رمز عبور دقیق مطابقت دارند
• چرخش خودکار رمزهای عبور به طور معمول، پس از استفاده برای جلوگیری از نقض با رمزهای عبور مشترک یا ربوده شده، توسط حساب یا دامنه
• راه اندازی مجدد خودکار خدمات پس از چرخش رمز عبور حساب های سرویس
• اسرار را در یک انبار بسیار امن ذخیره کنید
• گذرواژه‌های عمومی Admin و Root را که هر کسی به اشتراک گذاشته و استفاده می‌کند، حذف کنید.

مدیریت قدرتمند اسرار

AAPM برای DevOps و اتوماسیون

 

• مدیریت رمز عبور application-to-application ایمن
• در Ansible، Terraform و سایر ابزارهای مشابه ادغام شود
• اتوماسیون فرآیند رباتیک ایمن و امنیت دسترسی application-to-application با AAPM مبتنی بر مهر و موم
• حذف رمزهای عبور سخت کد شده در اسکریپت های متنی واضح و فایل های پیکربندی برای اتوماسیون کارآمد و ایمن
• ادغام با سیستم های صنعتی برای فعال کردن بررسی آسان رمز عبور برای دروازه های صنعتی متصل

AAPM برای DevOps و اتوماسیون