معرفی :
در ۵ سال گذشته چشم انداز تهدیدهای اینترنتی به قدری افزایش یافته که اقدامات استاندارد امنیتی کافی و جوابگو نمیباشد. برای اطمینان از حفاظت بیشتر و چشم اندازهای امنیتی مدرن, نیاز به یک سیستم امنیتی بلادرنگ و هوشمند هستیم که از فناوری های پیشگام مانند تجزیه و تحلیل اکتشافی و ابزارهای مدیریتی استفاده نمایند. F-secure یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس هاست که راهکارهایش را به دو صورت خانگی و تجاری عرضه میکند.
شعار F-Secure “حفاظت از آنچه جایگزینی ندارد” است. این کمپانی از سال ۲۰۰۶ تاکنون با اخذ رتبه های بالا از کمپانی های معتبر تست آنتی ویروس در رتبه بهترین محصول حفاظت قرار گرفته است در سال ۲۰۱۰ از سوی کمپانی معتبرav- comparatives به عنوان بهترین محصول سال ودر سالهای ۲۰۱۱ و۲۰۱۲ از سوی کمپانی Av-test به عنوان بهترین وقویترین محصول معرفی شده است.همچنین در سال ۲۰۱۳ در آزمایشگاه معتبر Av-comparatives به عنوان سبکترین آنتی ویروس معرفی و در اکتبر ۲۰۱۳ مجددا به عنوان قوی ترین محصول در شناسایی ویروس ها معرفی گردید F-Secure یک شرکت فنلاندی است که در زمینه ارائه امنیت به عنوان یک سرویس در بین اپراتورها در جهان پیشگام است F-Secure .بیست دفتر و ۹۴۰ کارمند در دنیا دارد در حال حاضر ۲۰۰ اپراتور در بیش از ۴۰کشور جهان از F-Secure استفاده می کنند و اعتماد میلیون ها خانه و تجارت را کسب کرده است. F-Secure در حال گسترش به سمت فضای ابری است و راه حل های زیادی که نیازهای جامعه اپراتورها را فراتر از امنیت اینترنت برطرف می کند.
خدمات قابل اعتماد F-Secure برای مشتری ها و تجارت های آنلاین آرامش خاطر به همراه می آورد و خدمات نرم افزاری آنلاین F-Secure به سادگی قابل استفاده بوده و پشتیبانی مطلوبی را ارائه می کنند. که کنسول ابری به کسب و کارهای کوچک کمک میکند بدون نیاز به سطح دانش بالا و یا ادمین, بتوانند از کنسول مدیریتی به راحتی استفاده کرده و شبکه را مدیریت کنند. همچنین یکی از ویژگی‌های داشتن کنسول ابری این است که شما می‌توانید دستگاه‌های پرتابل خود نظیر گوشی‌ها و لپ تاپ‌هایی که ممکن است داخل شبکۀ سازمان شما نباشند را نیز مراقبت و حفاظت نمایید. فارق از اینکه این دستگاه پرتابل شما الان در کجای این دنیا قرار دارد آنتی ویروس تحت شبکۀ آن آپدیت‌ها، فرمان‌ها و تمام دسترسی‌های لازم را دریافت می‌کند.

مجموعه F-Secure ویژگی های خاص و ممتازی دارد :
حفاظت ابری
مرور امن اینترنت
برنامه فیلتر خانگی کودکان
بانکداری آنلاین امن
جلوگیری از نفوذ برنامه های مخرب
به روز بودن آپدیت F-secure
سرعت عکس العمل بسیارعالی
برخورداری از کنسول مدیریتی قدرتمند و کاربرپسند