معرفي ICSCUBE UTM

ICSCUBE UTM ، امکاناتی مانند فایروال، تشخیص نفوذ، ضد ویروس، ضد اسپم و فیلتر محتوا و قابلیت‌های VPN را به صورت یکپارچه فراهم می‌کند که می‌تواند به راحتی نصب و به روز شود. همچنین برای استفاده شرکت‌های بزرگ، ویژگی‌های پیشرفته­ای مانند کنترل دسترسی مبتنی بر هویت، تعادل بار، کیفیت خدمات (QoS)، پیشگیری از نفوذ، آگاهی از برنامه و بازرسی SSL ارایه شده است.

ویژگی‌های امنیتی چندگانه در قالب یک پلت فرم برای محافظت از شبکه، وب، ایمیل، برنامه‌ها ارائه شده است که کاربران را در برابر حملات، ویروس‌ها، تروجان‌ها، نرم افزارهای جاسوسی و هرزنامه‌ها محافظت می­کند. فن آوری‌های پیشرفته مانند بازرسی عمیق محتوا (DCI) به شما این امکان را می‌دهد که بصورت هوشمندانه ترافیک را مدیریت، برنامه های کاربردی اینترنت را کنترل و با تهدیدات مداوم مقابله کنید. ICSCUBE UTM یکی از سریع‌ترین و قابل اطمینان‌ترین محصولات امنیتی دروازه در بازار است.

ICSCUBE UTM به عنوان یک دروازه امنیتی وب کار می‌کند. این دستگاه به دو صورت سخت افزاری و نرم افزاری ارایه شده است.

ICSCUBE UTM بر اساس حساب کاربر و سیاست های قابل اجرای سازمان کار می‌کند. این محصول به مدیران اجازه می‌دهد تا جریان ترافیک را کنترل و مدیریت کنند و صفحات وب را که توسط کارکنان بازدید می‌شود، ردیابی کنند. برای اعطا یا محدود کردن دسترسی به وب سایت­ها، کنترل دانلود یا استفاده از برنامه، تعیین میزان ترافیک و حفظ آمار می­توان سیاست­های متعددی اعمال کرد.

دلایل استفاده از ICSCUBE UTM

 

1

بهبود امنیت شبکه

ICSCUBE UTM شبکه را در برابر نفوذ، حملات خارجی و تهدیدات دیگر حفاظت و دسترسی به شبکه و برنامه­ها را کنترل و ترافیک اینترنت را تنظیم می‌کند. همچنین امنیت شبکه و محتوا، اتصال امن و بهینه سازی ترافیک را فراهم می‌کند که می‌تواند چندین اجزای شبکه را با یک راه حل مقرون به صرفه و آسان برای مدیریت جایگزین کند.

2

مدیریت دسترسی موثر وب سایت

ICSCUBE UTM توانایی کنترل دسترسی به وب سایت‌ها، محتوای وب 2.0، بارگیری و یا جریان رسانه‌ها را بر اساس کاربران، گروه‌ها و زمان را دارا می‌باشد. محصول ما می‌تواند سیاست امنیت حاصل از سیاست‌های گرانشی ، افزایش بهره‌وری و اجرای سیاست‌های منطقی شرکت‌های بزرگ را اجرا کند. بدین منظور یک تابع بازرسی SSL به شما این امکان را می‌دهد که این سیاست‌ها را به تمام شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو اعمال کنید.

3

عملکرد بهتر اینترنت

اتصال بی وقفه، متعادل سازی ترافیک با قابلیت شکست خودکار، مدیریت ترافیک و همچنین سطح پهنای باند مورد نیاز برنامه‌های کاربردی مهم را تضمین می­کند. ، تنظیم برنامه های کاربردی مرتبط با کسب و کار در زمان واقعی و اطمینان از کیفیت مطلوب خدمات با بهره‌گیری از یک کتابخانه جامع از برنامه‌های از پیش تعریف شده همراه با قوانین گرامری و کاربر مبتنی بر زمان بهبود می‌یابد.

4

حفاظت پیشرفته

ICSCUBE UTM برای ارائه امنیت مؤثر در برابر تهدیدات وب مانند فیشینگ، تروجان‌ها، کی لاگر‌ها، بوت نت‌ها، نرم افزارهای مخرب و غیره طراحی شده است. این محصول بهترین و گسترده‌ترین محافظت در برابر تهدیدهای جدید و صفر ساعت را فراهم می‌کند. همچنین می‌تواند در برابر ابزار تبلیغاتی محافظت و اسکریپت‌های نقض حریم خصوصی کاربران را را مسدود کند. طراحی مدولار محصول؛ ترکیبی از عملکرد پیشرو در صنعت با پردازش فوق العاده، حافظه، ذخیره سازی، و مصرف پهنای باند می‌باشد.

• نظارت در زمان واقعی و آمار
• تشخیص پیشرفته و مستمر حملات
• آنتی ویروس دروازه برای فیلتر کردن فایل و پیوست
• تشخیص و پیشگیری از نفوذ
• کنترل برنامه‌های کاربردیکنترل پیشرفته تجهیزاتجانبی( USB, CD/DVD,…)
• انتشار منابع
• سرور DHCP
• مدیریت از راه دور
• نظارت بر فعالیت کاربران
• امنیت در مقابل هرزنامه
• مسدود کردن آگهی‌ها، پاپ آپ‌ها و اسکریپت‌های جاسوسی
• ابازرسی SSL
• کنترل رسانه‌های اجتماعی
• محافظت در برابر فیشینگ ها
• تجزیه و تحلیل محتوا
• فیلترینگ وب‌سایت‌ها
• شکل­ دهی ترافیک
• در دسترس بودن
• کش وب
• سرور VPN
• تأیید هویت پیام متن
• BYOD  (آوردن دستگاه شخصی) مفهوم پشتیبانی
• آگاهی از هویت کاربر
محافظت  مدیریت دارایی و برنامه‌ها
حفاظت پیشرفته

ICSCUBE UTM برای ارائه امنیت مؤثر در برابر تهدیدات وب مانند فیشینگ، تروجان‌ها، کی لاگر‌ها، بوت نت‌ها، نرم افزارهای مخرب و غیره طراحی شده است. این محصول بهترین و گسترده‌ترین محافظت در برابر تهدیدهای جدید و صفر ساعت را فراهم می‌کند. همچنین می‌تواند

کنترل برنامه

این کنترل برای محافظت در برابر تهدیدات امنیتی برنامه‌های مبتنی بر اینترنت طراحی شده است. که دو هدف را دنبال می‌کند: مدیران بتوانند استفاده کاربران از برنامه‌های مبتنی بر اینترنت مانند پیام رسان­ها را محدود کنند. و از شبکه محلی در برابر ویروس‌ها و تهدیدهای اینترنتی برنامه‌ها حفاظت کنند.

در برابر ابزار تبلیغاتی محافظت و اسکریپت‌های نقض حریم خصوصی کاربران را را مسدود کند. طراحی مدولار محصول؛ ترکیبی از عملکرد پیشرو در صنعت با پردازش فوق العاده، حافظه، ذخیره سازی، و مصرف پهنای باند می‌باشد. مدیریت دارایی

آمار نرم افزار/ سخت افزار روی اندپوینت ها و همچنین مدیریت تغییرات سخت افزاری/ نرم افزاری

حفاظت از حریم خصوصی مدیریت و کنترل
زمانی که شما در فیس بوک، گوگل و صدها شبکه تبلیغاتی دیگر و سایت‌های جمع آوری اطلاعات، هستید، توسط سایت‌های مذکور ردیابی می‌شوید. ICSCUBE Web Filter با مسدود کردن کوکی‌ها و افزونه‌های ردیابی نامرئی در بسیاری از وب سایت‌ها، از انتقال اطلاعات شما پس از ترک آنها محافظت می‌کند. بهبود بهره وری

ICSCUBE UTM کنترل استفاده از شبکه اجتماعی و سیاست‌های گرانول را فراهم می‌کند – زمانی که یک کاربر می‌داند فعالیت‌های اینترنتی شخصی تحت نظارت قرار دارد، بیشتر احتمال دارد که زمان مصرفی برای وب سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و چت را محدود کند.

محافظت شبکه و قابلیت دسترسی محافظت ایمیل
فایروال شبکه

فایروال داخلی ICSCUBE UTM با مسدود کردن ترافیک از طریق پورت‌های خاص (TCP، UDP یا هر پروتکل اینترنتی دیگر) در برابر حملات هکرها و انواع پیچیده ورودی‌های مبتنی بر پروتکل، امنیت را فراهم می‌کند.

امنیت ایمیل

ماژول Antensys Cloud Antispam یک UID از پیام وارده به سرویس مبتنی بر ابر ما ارسال می‌کند که به تشخیص اینکه آیا این پیام حاوی هرزنامه است یا نه کمک می‌کند و به جای مسدود کردن آدرس IP، دامنه یا آدرس ایمیل، از ارسال پیام و هرزنامه جلوگیری می‌کند.

مدیریت دسترسی به شبکه

ICSCUBE UTM از طریق ایجاد سیاست‌های دقیق مبتنی بر هویت، برنامه‌های گرانولی و کنترل دسترسی را فراهم می‌کند. دسترسی گرانولی به منابع شبکه، می‌تواند پهنای باند را محدود یا پهنای باند بیشتری را به برنامه‌ها یا سرویس‌های خاص اختصاص دهد.

محافظت در برابر فیشینگ

سایت های فیشینگ را مسدود می‌کند.ICSCUBE UTM می‌تواند در برابر فیشینگ، فیشینگ نیزه­ای و حملات هدفمند محافظت کند  این محصول نرخ معمول تشخیص پایدار بیش از 99٪ را تقریبا با صفر نادرست (1 در 1.5 میلیون) فراهم می‌کند.

چندین ISP و قطع اتصال

بسته به تعداد خطوط اینترنتی موجود، ICSCUBE UTM می‌تواند قطع ارتباط اینترنتی موجود را تشخیص داده و اتصال را بر روی ISP دیگر اجرا کند.

امنیت ترکیبی ایمیل

ICSCUBE Mail Security می‌تواند حفاظت امنیتی در برابر تهدیدات را برای هر ایمیل سرور ارائه دهد بنابراین شما می‌توانید با استفاده از تمام ویژگی‌ها و عملکردهای ایمیل سرور فعلی خود، از ویژگی‌های امنیتی و نظارت اضافی بهره‌مند شوید.لینک­های موجود در ایمیل‌ها را برای بررسی اینکه سایت‌ها حاوی محتوای مخرب هستند یا نه، اسکن میکند.

جدول مقایسه‌ای نسخه های مختلف Seqrite Endpoint Security

اطلاعات تکمیلی و سیستم مورد نیاز برای نسخه های ICSCUBE را می توانید از وبسایت www.ICSCUBE .com مطالعه کنید.

  ICSCUBE چند جایزه بین المللی دریافت کرده است. در ژوئن 2015، ICSCUBE برنده جایزه SC Awards Europe از مجله SC مجله SC شد. در فوریه 2017، ICSCUBE به عنوان یکی از پنج فینالیست در رده Best UTM برای جایزه SC Media آمریکا معرفی شد.