معرفی

شرکت آلمانی G DATA، با بیش از ۳۰ سال تجربه، از جمله شرکتهای پیشرو در حوزه محصولات ضدویروس می‌باشد. این شرکت ترکیبی از بهترین فن آوری‌های امنیتی جهان را در محصولات آنتی ویروس خود مورد استفاده قرار داده است. از جمله این فن‌آوري‌ها، می‌توان به مواردی همچون مانیتور ویروس با فناوری ترکیبی CloseGap ، فناوری هوش مصنوعی DeepRay ، ضد باج افزار و ضد اسپم  اشاره کرد.

بسته نرم افزاری G DATA Endpoint Security، کلیه نیازهای امنیتی شبکه را تحت پوشش قرار می دهد و علاوه بر ماژولهای آنتی ویروس، فایروال و آنتی اسپم، این بسته شامل ماژولهایی مانند مدیریت متمرکز تحت وب با گزارشگیری آسان ، دارای ایجنت سبک برای ماشینهای مجازی ، مدیریت دارایی سخت افزاری و نرم افزاری ، مدیریت وصله ، کنترل دستگاههای جانبی ، کنترل اینترنت و کنترل برنامه ها می باشد. محصولات سازمانیG DATA دارای جوایز متعدد از سازمانهای متعدد مانند AVTest و VirusBulletin بوده و موفق به دریافت نشان Approved Security Solution برای استفاده سازمانی از شرکت  AV-Comparatives شده است.

کنسول مدیریتی G DATA، قادر است نیازهای مدیریتی انواع شبکه از شرکت های کوچک گرفته تا سازمانهای بسیار بزرگ و پراکنده را به صورت متمرکز و منسجم پاسخگو باشد. انواع گزارشگیری برای ارایه به مدیران سطح بالا در کنسول G DATA گنجانده شده است.

ماژول های اختیاری

برای امنیت بیشتر، می توانید ماژول ها را به سرعت و به راحتی به راه حل اصلی G DATA خود اضافه کنید.

مانیتورینگ شبکه

ماژول مانیتورینگ شبکه نمای کاملی را به شما ارائه می دهد: انواع دستگاه ها و سرویسها از چاپگر گرفته تا سرور را با اندازه گیری های قابل تنظیم کنترل کنید و به موقع از اختلالات احتمالی جلوگیری کنید.

مدیریت وصله

در نرم افزارهایى که مرتباً مورد استفاده قرار مى گیرند، آسیب پذیرى ها در زمره متداول ترین نقاط حمله هستند. بنابراین تمامى برنامه ها باید به طور منظم به روزرسانى شوند. به واسطه ى امکان مدیریت وصله هاى امنیتى، مى توانید شکاف هاى امنیتى را خیلى سریع و موثر ببندید و ترمیم کنید

امنیت سرور و دروازه

ما قبل از رسیدن به نقطه پایانی ، تمام ترافیک شبکه را که از طریق سرورهای ایمیل ، سرورهای پروکسی یا سرورهای پرونده عبور می کند ، ایمن می کنیم. تلفن های هوشمند خصوصی یا دستگاه های مهمان در شبکه تجاری نیز از این طریق محافظت می شوند. به سادگی راه حل مناسب را از ماژول های زیر انتخاب کنید:

 • امنیت ایمیل Exchange
 • دروازه امنیت ایمیل لینوکس
 • دروازه امنیت وب لینوکس

امنیت نقطه انتهایی به عنوان سرویس مدیریت شده Endpoint Security as Managed Service

امنیت فناوری اطلاعات خود را برون سپاری کنید و از تمام مزایای  تجارت محافظت نقطه انتهایی بهره مند شوید. شریک G DATA شما کلیه وظایف شما را برعهده می گیرد – از ارائه نرم افزار روی کلاینت گرفته تا پیکربندی فایروال. به طور کارآمد و بدون ایجاد وقفه در روند کار خود ، روی کار اصلی خود تمرکز کنید.

 پشتیبانی 24/7

در دفتر مرکزی بوخوم ، آزمایشگاه های امنیتی G DATA و تیم خدمات ما به طور موثر با یکدیگر همکاری می کنند.

محافظت سرتاسرى End-to-end

G DATA تنها مرکز موردنیاز شما براى هرآن چیزى است که براى محافظت موفقیت آمیز در برابر جرایم سایبرى نیاز دارید: از نرم افزارهاى امنیتى مدرن و برخوردار از هوش مصنوعى گرفته تا برگزارى دوره هاى آموزشى به منظور افزایش سطح آگاهى در زمینه امنیت.

آینده دیجیتالى سرشار از فرصت ها براى کسب وکارهاست؛ اما از بدافزارها، حملات سایبرى، درهاى پشتى و جاسوسى هاى صنعتى نیز نباید غافل بود. امنیت دیجیتالى در تلاش براى غلبه بر این چالش هاست و در حال تبدیل شدن به بنیانى است براى تمام فعالیت هاى تجارى که نیازمند اقدامات مستقل هستند. شرکت ها و افراد با بهره گیرى از مفاهیم دفاع سایبرى G DATA مى توانند خودشان را به شکل بهینه آماده کنند و بر آنچه که واقعاً در کسب وکار اهمیت دارد، تمرکز داشته باشند؛ این یعنى پیشرفت

درباره G DATA

بیش از 30 سال تجربه

ما در سال ۱۹۷۸ نخستین نرم افزار آنتى ویروس را در جهان ایجاد کردیم و امـروز هم در زمینه راهکارهاى نوآورانه براى امنیت فناورى اطلاعات، پیشتاز هستیم و به طور منظم از سوى موسسات مستقل و نیز مطبوعات ملى و بین المللى در زمینه کسب و کار، جایزه دریافت مىکنیم .

Endpoint Security for Companies

مدیریت وصله

 • وصله ها را به طور متمرکز مدیریت کنید

وصله ها را بصورت متمرکز در یک مکان جمع کنید و آنها را به راحتی و با کارآیی در کل شبکه توزیع کنید.

 • خطرات را به حداقل برسانید

ابتدا برای جلوگیری از مشکلات سازگاری ، وصله های جدید را در یک محیط آزمایش باز کنید.

 • به روز باشید

اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما همیشه از آخرین نسخه های نرم افزار در شبکه شما استفاده می کنند.

 

مجرمان اینترنتی اغلب از شکاف امنیتی در سیستم عامل ها یا برنامه های نصب شده برای کلاینت ها و سرورها برای حملات خود استفاده می کنند. بنابراین تولیدکنندگان نرم افزار به طور مرتب وصله هایی را منتشر می کنند تا به سرعت این شکاف ها را برطرف کنند. به محض اینکه آسیب پذیری امنیتی به صورت عمومی ثبت شود، تعداد حملات به سرعت افزایش می یابد. بنابراین یکی از اقدامات موثر در برابر بدافزارها به روز نگه داشتن نرم افزار مورد استفاده در شبکه شما است. با تعداد زیادی از وصله  های توزیع شده ، پیگیری این مسائل به سرعت به یک چالش تبدیل می شود.

G DATA Patch Management دارای یک دایرکتوری مشخص است که به طور مرتب نمای کلی از وضعیت وصله نرم افزار بر روی کلاینت ها و سرورهای موجود در شبکه شما را در همه زمان ها نشان می دهد. ویژگی های جامع تست و نصب وصله تضمین می کند که این نرم افزار همیشه به روز بوده و از زیرساخت های شما به بهترین شکل ممکن محافظت می شود.

بیش از 220،000 سیستم در 150 کشور توسط Ransomware WannaCry آلوده شدند ، اگرچه این آسیب پذیری که مورد سو استفاده قرار گرفته بود ، چندین هفته قبل توسط مایکروسافت وصله شده بود.

 

از موجودی تا عرضه مجدد – چرخه وصله کارآمد

G PAT Management با مدیریت مرکزی ، یک چرخه وصله مخصوصاً کارآمد را امکان پذیر می کند و در هر مرحله از شما پشتیبانی می کند – به عنوان مثال از طریق دارایی نرم افزار و استقرار مرکزی.

با این کار محافظت از همه رایانه ها بدون ایجاد وقفه در روند کار یا فرایندهای تولید انجام می شود.

مدیریت وصله G DATA در یک نگاه                            

ایمنی و کارایی بیشتر

 • به طور متمرکز وصله های Adobe ، Mozilla ، Oracle و بسیاری از فروشندگان دیگر را در یک مکان مدیریت کنید. لیست وصله های موجود و از پیش آزمایش شده به طور مداوم به روز و اولویت بندی می شود.
 • توزیع را کاملاً دستی کنترل کنید یا وصله های با اولویت بالا را به طور خودکار پخش کنید.
 • آزمایش سازگاری وصله ها قبل نصب
 • در صورت لزوم ، کارهای برگشتی را برای وصله هایی که قبلاً نصب شده اند تنظیم کنید.
 • گزارشهای روشنی از روند توزیع نمایش دهید.
 • همه سرویس دهنده ها و سرورها را بدون مزاحمت برای کارمندان خود به روز نگه دارید.
 • یک دید کلی از نرم افزارهای نصب شده روی سیستم های خود باشید.

آماده استفاده فوری بدون نصب مجدد   – ادغام کامل در راه حل G DATA شما

G DATA Business Solutions دارای ساختار مدولار است به طوری که می توانید بلافاصله پس از خرید – بدون نصب مجدد – از ماژول مدیریت وصله استفاده کنید.

ماژول Patch Management (مدیریت وصله) به راحتی با پایگاه داده SQL موجود در سرور مدیریت G- DATA شما کار می کند.