• آنالیز چند لایه ضد اسپم که منجر به افزایش دقّت تشخیص به بالاتر از ۹۸% می‌شود.
  •  نرخ تشخیص اشتباه (Flase Positive) کمتر از ۳%
  • مجهز به دو موتور ضد ویروس
  • مدیریت تحت وب و گزارشگیری زنده
  • نصب، مدیریت و نگهداری آسان
  • قابل ارائه به صورت دستگاه فیزیکی و یا به صورت مجازی و یا ابری
                                                                                         آنتی اسپم دروازه SpamTitan
معرفی

ایمیل یکی از ابزارهای ارتباطی حیاتی شرکتهای امروزی است. که مزایای زیادی مانند افزایش بهره وری، کارایی و صرفه جویی در هزینه ها را به ارمغان می‌آورد. متاسفانه در کنار مزایای بسیار، ارتباطات ایمیلی با تهدیدهای مهمی‌گره خورده است که علاوه بر توانایی تخریب شبکه شما، ممکن است. پیامدهای جدی حقوقی و مالی برای شما و تجارت شما به همراه داشته باشد. اقدام ساده باز کردن ایمیل و یا کلیک بر روی یک لینک می‌تواند ویروس ها را آزاد کند. که علاوه بر تخریب ساختارهای داخلی شبکه شما، می‌تواند پیامدهای ویرانگری را برای کلاینت ها بهمراه داشته باشد.

SpamTitan ( اسپم تایتان)، با مدیریت ترافیک ایمیل سازمان و با مسدود کردن نامه های ناخواسته، ویروس ها و بدافزارها، سازمان را در برابر تهدیدات محافظت می‌کند.

اسپم تایتان چیست؟

اسپم تایتان یک راه حل امنیتی کامل ایمیل است که از تجارت شما، کارمندان شما و مشتریانتان محافظت می‌کند.
اسپم تایتان راه حل فوق العاده ساده برای تنظیم و مدیریت ایمیل است. و ازجمله ویژگیهای آن می‌توان به مواردی مانند دقت 99.97٪ شناسایی هرزنامه،. مسدود کردن ویروس و بدافزار، کنترل احراز هویت.، اسکن خروجی و همچنین ساختارهای گزارشگری قوی، اشاره کرد.

جوایز و نشان های متعدد و پی در پی این کمپانی بزرگ ایرلندی بیانگر قدرت و دانش آنها در این زمینه می باشد.SpamTitan به لطف استفاده از آنالیز چند لایه ضد اسپم توانسته است دقت تشخیص خود را به بیشتر از ۹۸% برساند. و همچنین میزان خطای کمتر از ۳% داشته باشد.با توجه به چنین ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد می توان این ضد اسپم را به آسانی یکی از بهترین های دنیا در این زمینه بنامیم.

اسپم تایتان در آخرین تست ویروس بولتن توانست با شناسایی ۹۹٫۸۷% از اسپم ها و بدون هیچ تشخیص اشتباهی رتبه بهترین آنتی اسپم دنیا را برای چندمین بار کسب نماید. و به همین جهت نشان طلای vb100 به این آنتی اسپم تعلق گرفت.

چرا از اسپم تایتان استفاده می‌کنیم؟


اسپم تایتان بصورت هدفمند ساخته شده است .تا بتواند به مشاغل کمک کند تا براحتی از کاربران و شبکه خود در برابر ایمیل های ناخواسته، ویروس ها و بدافزارها محافظت کنند.
اسپم تایتان به دو صورت ابری و نصب در محل (on-premise) به شکل دروازه ایمیل، ارایه می‌شود.
راه حل ابری گونه ای طراحی شده تا براحتی در زیرساخت های موجود ادغام شود و گسترش آن بسیار ساده است. اسپم تایتان ابری به کسب و کارها این امکان را می‌دهد که ترافیک ایمیل سازمان را بدون هزینه های اضافی یا صرف وقت، فیلتر کنند.
راه حل درگاه(Gateway) در مرکز داده سازمان نصب شده و سطح دقیق تری از کنترل را برای یک مدیر سیستم امکان پذیر می‌کند

آنتی اسپم دروازه SpamTitan

داراي دو موتور ضد ويروس شامل Clam AV و Kaspersky

• آناليز چند لايه ضد اسپم كه منجر به افزايش دقّت تشخيص به بالاتر از 98% مي‌شود.

• نرخ تشخيص اشتباه (Flase Positive) كمتر از 3%

• فيلترينگ محتوا

• اسكن ايميل‌هاي ورودي وخروجي

• مديريت و نگهداري آسان

• راهكار Plug and Play

• مديريت اسپم براي كاربران با استفاده از گزارش‌هاي قرنطينه ايميل

• مديريت تحت وب

• گزارش‌هاي پيشرفته اتوماتيك

• بروز‌رساني مرتب آنتي ويروس، آنتي اسپم و نسخه نرم افزار

• قابل ارائه به صورت دستگاه فيزيكي و يا به صورت مجازي بر روي VMWare يا Hyper-V

SpamTitan با داشتن ويژگي‌ها و امكانات كامل، شما را در مديريت و امنيت ايميل ياري مي‌رساند. در زير ويژگي‌هاي اين محصول آورده شده است.

فیلتر هرزنامه
اسپم تایتان برای جلوگیری از دسترسی هرزنامه به کاربران شما، ترافیک ایمیل سازمان شما را فیلتر می‌کند. این راه حل 99.97٪ تشخیص هرزنامه را از طریق تجزیه و تحلیل هرزنامه چند لایه که شامل موارد زیر است، تضمین می‌کند:
لیست های سیاه در زمان واقعی (RBL)، لیست وب سایت هایی که در ایمیل های ناخواسته شناسایی شده اند(SURBL) ، چارچوب های سیاست فرستنده و تجزیه و تحلیل بیزی.
این موارد همراه با نرخ مثبت کاذب کم 0.03٪ به شما امکان می‌دهد خیالتان راحت باشد زیرا کاربران هرگز ایمیل اصلی را از دست نمی‌دهند، اما در مقابل ایمیل های ناخواسته محافظت می‌شوند.

مسدود کردن ویروس و بدافزار
استفاده از دو موتور ضد ویروس Bitdefender و ClamAV که برای مسدود کردن ویروس ها و بدافزارها که در تلاش برای نفوذ به شبکه شما از طریق ایمیل هستند، راه حلی اثبات شده و موثر است.
لیست سفید/لیست سیاه
این راه حل به شما امکان می‌دهد آدرس های ایمیل فرستنده را در لیست سفید / لیست سیاه قرار دهید، به این معنی که می‌توانید انتخاب کنید که نامه ها را همیشه از طریق یک آدرس ایمیل خاص مسدود یا قبول کنید.

آنتي ويروس دو لايه

SpamTitan ايميل‌هاي ورودي و خروجي را در دو مرحله با استفاده از آنتي ويروس‌هاي Clame AV وKaspersky اسكن مي‌كند تا حداكثر امنيت ايميل‌ها تأمين شود.

آناليز اسپم چند لايه

جهت اطمينان از دقت تشخيص بالا، SpamTitan از يك راهكار جامع لايه‌اي براي تشخيص ايميل‌هاي تميز از اسپم استفاده مي‌كند. اين لايه‌ها عبارتند از SPF، تأئيد گيرنده SURBL ها، RBLها، آناليز بيزين ، كلمات كليدي، آناليز هدر و متن ايميل الگوريتم‌هاي امتياز دهي سفارش شده و بسياري رول‌هاي ديگر.

فيلترينگ محتوا

SpamTitan قادر به بلاك كردن فايل‌هاي ضميمه ناخواسته، فايل‌هاي تغيير نام داده شده مي‌باشد. اين عمل هم در سطح دامنه و كاربر قابل انجام مي‌باشد.

مديريت اسپم براي كاربران

مديريت روزانه اسپم را به كاربر مي‌فرستد و كاربر قادر به مديريت اسپم‌ها بوده و نيازي به مراجعه به مدير شبكه نمي‌باشد. به عنوان مثال كاربر مي‌تواند ايميل‌هاي به غلط اسپم شده را آزاد كند.

گزارش دهی و تایید گیرنده
اسپم تایتان می‌تواند گزارش های قرنطینه ای را در زمان ها و فواصل مشخص برای کاربران ارسال کند. گزارش قرنطینه شامل لیستی از ایمیل هایی است که برای کاربر ارسال نشده است زیرا به طور بالقوه حاوی اسپم یا ویروس است. کاربر نهایی می‌تواند تصمیم بگیرد ایمیل های موجود در گزارش قرنطینه را تحویل، لیست سفید و یا حذف کند.اسکن ایمیل های خروجی
امروزه اسکن ایمیل های خروجی از ایمیل سرور بسیار حیاتی است. این امر از ارسال هرزنامه و ویروس ها از سازمان شما جلوگیری می‌کند، بنابراین از قرار گرفتن IP های شما در لیست سیاه به عنوان اسپمر توسط یکی از سرویس های لیست سیاه جهانی جلوگیری می‌کند.
در صورتیکه ایمیل سرور شما در لیست سیاه قرار بگیرد، ارسال ایمیل مختل شده و تقریبا به هیچ جا ایمیل ارسال نمی شود. خارج کردن IP‌از لیست سیاه امری وقت گیر و سخت است.اسپم تایاتان با اسکن ایمیلهای خروجی، از این امر جلوگیری می‌کند.پشتيباني از دامنه‌هاي متعددSpamTitan قادر به رله كردن ايميل‌ها به چندين دامنه مي‌باشد.قابليت تنظيم در سطح دامنه و كاربرتمامي رول‌ها قابل اعمال به سطح كاربر يا سطح دامنه مي‌باشند.  بروز رساني، پشتيبان‌گيري و گزارشگيري اتوماتيك تمامي عمليات بروزرساني، گزارشگيري و پشتيبان‌گيري از تنظيمات و بيزين به صورت كاملاً اتوماتيك بوده و مدير شبكه هيچ گونه درگيري ندارد.عمليات Whitelisting و Black Listing در سطح كاربر و سطح دامنه قابل انجام است.احراز هویت
تنظیمات احراز هویت وب به شما امکان می‌دهد که در هر دامنه، بتوانید روش احراز هویتی که کاربر در ورود به سیستم استفاده کرده است را کنترل کنید. روش های احراز هویت زیر پشتیبانی می‌شوند:
داخلی (پیش فرض)، LDAP، SQL server، POP3و IMAP
پشتیبانی از ماژول های احراز هویت خارجی تضمین می‌کند که زمانی که کاربران نمی‌خواهند چندین رمز عبور را به خاطر بسپارند. تمام تلاش های ورود، به سرور احراز هویت مناسب برای آن دامنه منتقل خواهد شد.مديريت قرنطينهSpamTitan براي كاربر نهايي و مدير شبكه امكان مديريت اسپم‌ها را فراهم مي‌كند.درباره Titan HQTitanHQ یک شرکت ایرلندی فعال در حوزه امنیت می‌باشد که در سال 1999 تاسیس شده و امروز بیش از 5000 مشتری در بیش از 120 کشور جهان دارد. اسپم تایتان، اولین محصول این شرکت بوده و یک آنتی اسپم فوق العاده قوی و برنده جوایز متعدد از سازمانهای جهانی است.