Sophos Endpoint
جلوگیری از نفوذ، باج افزار و از دست دادن اطلاعات

Sophos Endpoint

Sophos Intercept X حملات پیشرفته را قبل از اینکه بر سیستم شما تأثیر بگذارد متوقف می کند و محافظت بی نظیری را ارائه می دهد. ابزارهای قدرتمند EDR و XDR به سازمان شما اجازه می دهند فعالیت های مشکوک و شاخص های حمله را جستجو، بررسی و پاسخ دهید.

مزایای Sophos Endpoint

مسدود کردن گسترده‌ترین طیف حملات با فن آوری‌های پیچیده

آسان در راه‌اندازی و شناسایی انحراف‌ها در وضعیت امنیتی، با حفاظت قوی به صورت پیش‌فرض

حفاظت با امتیاز برتر و نتایج برجسته در آزمایش‌های شخص ثالث در صنعت

اولین اصل Sophos Endpoint، رویکرد پیشگیری

 Sophos Intercept X به شیوه جامعی برای محافظت از نقطه پایانی بدون تکیه بر یک تکنیک امنیتی می‌پردازد. همچنین Sophos Intercept X کنترل‌های وب، برنامه‌ها و وسایل جانبی، سطح حمله شما را کاهش داده و برداشت‌های حمله رایج را مسدود می‌کنند. هوش مصنوعی، تحلیل رفتاری، ضد باج افزار، ضد بهره‌برداری و سایر فناوری‌های پیشرفته، تهدیدها را قبل از تشدید اوضاع سریعا متوقف می‌کنند. این بدان معناست که تیم‌های فناوری اطلاعات، حوادث کمتری برای بررسی و حل دارند.

ضد باج افزار

Intercept X شامل فناوری ثبت اختراع CryptoGuard است که به طور جهانی باج افزارها را در مسیرهای خود شناسایی و متوقف می کند، از جمله انواع جدید و حملات باج افزار محلی و از راه دور. CryptoGuard با استفاده از تجزیه و تحلیل ریاضی پیشرفته محتویات فایل، رمزگذاری‌های مخرب را در هر کجا که اتفاق می افتد شناسایی می کند. Intercept X هر فایلی که به طور مخرب رمزگذاری شده باشد، بدون در نظر گرفتن اندازه یا نوع فایل، به طور خودکار به حالت رمزگذاری نشده خود بازمی گردد و تأثیر تجاری را به حداقل می رساند.

Anti-Ransomware ضد باج افزار

ضد بهره‌برداری

بر اساس حفاظت اولیه موجود در مایکروسافت ویندوز، هنگامیکه آن را از جعبه خارج می‌کنید Intercept X ساخته شده است و حدقل 60 محدودیت بهره برداری اختصاصی، از پیش پیکربندی شده و تنظیم شده را اضافه می کند. Intercept X با متوقف کردن تکنیک های مورد استفاده در سراسر زنجیره حمله، در برابر حملات بدون فایل و سوء‌استفاده های روز اول محافظت می کند.

Anti-Exploitation ضد بهره‌برداری

 

دفاعات حساس به زمینه

دفاعات پویا، حفاظت را به صورت خودکار اجرا می کنند که در پاسخ به حملات فعال و حملات دست روی صفحه کلید، سازگار می باشند.

دفاعات حساس به زمینه شامل رفتاری، تطبیقی و بحرانی

 

حفاظت از حملات تطبیقی

حفاظت از حمله تطبیقی به صورت پویا در هنگام شناسایی یک حمله “دست روی صفحه کلید”، دفاعات تقویت شده را در نقطه پایانی فعال می کند. این مانع از انجام اقدامات بعدی توسط مهاجم با به حداقل رساندن سطح حمله و مختل کردن و مهار حمله می شود و زمان ارزشمندی برای پاسخ دادن می خرد.

هشدار حمله بحرانی

اگر فعالیت دشمن در چندین نقطه پایانی یا سرور شناسایی شود، یک هشدار حمله بحرانی به شما هشدار می دهد. این به همه مدیران در Sophos Central هشدار می دهد و شما را از وضعیت آگاه می کند و جزئیات حمله را ارائه می دهد. می توانید با استفاده از Sophos XDR واکنش نشان دهید و از تیم پاسخ به حوادث Sophos  کمک بخواهید.

به شما حمله سایبری شده است
حفاظت اطلاعات

Sophos Endpoint آسان در راه اندازی و مدیریت

Sophos Central یک پلت فرم مبتنی بر ابر برای مدیریت محصولات Sophos شما است. فناوری‌های پیشنهادی حفاظتی ما به طور پیش‌فرض فعال هستند، بنابراین شما بلافاصله قوی‌ترین تنظیمات حفاظتی را بدون نیاز به تنظیمات اضافی دیگری خواهید داشت.

بررسی سلامت حساب توسط Sophos Endpoint

تنظیمات خط مشی، موارد استثنا و عوامل نادرست دیگر می توانند وضعیت امنیتی شما را به خطر بیندازند. بررسی سلامت حساب، انحراف وضعیت امنیتی و پیکربندی‌های نادرست پرخطر را شناسایی می‌کند و مدیران را قادر می‌سازد تا مشکلات را با یک کلیک برطرف کنند.

حفاظت از تمام نقاط پایانی شما

از تمام نقاط پایانی شما به صورت کامل محافظت می‌کند. در تمام رایانه های رومیزی، لپ تاپ ها، سرورها، تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه شما کار می کند. در تمام سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می‌شود.

endpoint نقاط پایانی

شناسایی و دفاع

شناسایی نقطه پایانی و پاسخ‌دهی

قابلیت قدرتمند EDR به شما این امکان را می‌دهد که در تمام نقاط انتهایی وسرورهای خود به دنبال فعالیتهای مشکوک بگردید ، آنها را بیابید و به آنها پاسخ دهید.

Sophos قابلیت ممتاز EDR را با رویکرد پیشگیری اولیه Intercept X ادغام می‌کند. مسدود کردن بیشتر تهدیدات در ابتدا به این معنی است که در ادامه کمترین نیاز به بررسی خواهد بود. شناسایی‌ها با تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی اولویت بندی می شوند و به شما این امکان را می دهند که ببینید زمان ارزشمند خود را در کجا باید متمرکز کنید. همچنین با دسترسی از راه دور دستگاه‌ها‌، امکان نصب و حذف نرم افزار یا رفع هرگونه مشکل دیگر را می‌دهد.

شناسایی مستمر و پاسخ‌دهی

قابلیت قدرتمند XDR به شما این امکان را می‌دهد که در سراسر Sophos و کنترل های امنیتی شخص ثالث به دنبال فعالیتهای مشکوک بگردید ، آنها را بیابید و به آنها پاسخ دهید.

Intercept X Advanced with XDR تنها پلتفرم عملیات امنیتی صنعت است که نقطه پایانی بومی، سرور، فایروال، ایمیل، امنیت ابری و کنترل‌های امنیتی شخص ثالث را جمع‌آوری می‌کند. تهدید را در سراسر Sophos Data Lake یا با تمرکز بر روی یک دستگاه برای داده‌های وضعیت به روز و تا 90 روز جستجو می‌کند. دیدگاه جامعی از محیط سازمان شما را با استفاده از اطلاعات تهدید Sophos X-Ops ارائه می‌دهد و با شناسایی و ارزیابی تهدید برای تیم‌های اختصاصی SOC و مدیران IT پاسخ را ارائه می‌دهد.

شناسایی مدیریت شده و پاسخ‌دهی

مشتریانی که منابع لازم برای مدیریت شناسایی و پاسخگویی به تهدیدات به صورت 24/7  را در خانه ندارند می توانند از خدمات Sophos MDR که توسط تیمی ازنخبگان باتجربه در زمینه تهدید و پاسخ‌گویی  رائه شده، استفاده کنند.

Sophos MDR یک سرویس کاملاً مدیریت شده برای جستجو، شناسایی و پاسخ به تهدیدات  است که با Sophos و کنترل‌های امنیتی شخص ثالث ادغام شده و یک تیم امنیتی اختصاصی 24/7 را برای شناسایی و خنثی سازی پیچیده‌ترین تهدیدها را فراهم می‌کند.

لایه های حفاظتی اضافی

کاهش قرار گرفتن در معرض تهدید

Intercept X حفاظت وب و فیلترینگ و کنترل محیطی و برنامه  را فراهم می کند، سطح حمله را کاهش می دهد و بردارهای حمله رایج را مسدود می کند.

امنیت وب

Intercept X با تجزیه و تحلیل فایل ها، صفحات وب و آدرس های IP، دسترسی به سایت های فیشینگ و مخرب را مسدود می کند. این قابلیت توسط اطلاعات تهدید از SophosLabs و اطلاعات به روز از تیم Sophos MDR پشتیبانی می‌شود.

هماهنگی امنیتی

Intercept X اطلاعات وضعیت و سلامتی را با Sophos Firewall، Sophos ZTNA و سایر محصولات به اشتراک می گذارد تا دید بیشتری را در مورد تهدیدات و استفاده از برنامه فراهم کند و دستگاه های در معرض خطر را به طور خودکار ایزوله کند.

ZTNA

اتصال کاربران به برنامه های خود را، با جایگزینی نهایی VPN ایمن کنید. Sophos ZTNA تنها راه حل دسترسی به شبکه با اعتماد صفر است که به صورت فشرده با محافظت از نقطه پایانی نسل بعدی، XDR و MDR یکپارچه شده است.