امنیت ایمیل سرور SMG یا Symantec Messaging Gateway

Symantec Messaging Gateway و یا به اختصار SMG ، محصولی از غول امنیتی جهان یعنی سیمانتک به منظور تامین امنیت ایمیل سرور سازمانی/شرکتی می‌باشد.

امروزه نگرانی اکثر مدیران شکبه حفظ امنیت ایمیل سازمانی آنها است که ایمیل سرور سازمانی آنهامورد حمله تهدیدات قرار نگیرد.

امنیت ایمیل سرور Symantec Messaging Gateway شرکتها/سازمان ها را قادر می‌سازد تا زیرساخت های ایمیل خود را با روشهایی مانند: محافظت آنتی اسپم و ضد بدافزار بلادرنگ موثر و دقیق، محافظت در برابر حملات هدفمند، فیلتر کردن پیشرفته محتوا، DLP و رمزگذاری ایمیل ایمن سازند.

مدیریت این محصول ساده بوده و بیش از 99 درصد اسپم ها را با کمتر از یک در یک میلیون مثبت کاذب(خطا) به دام می‌اندازد.

با استفاده از امنیت ایمیل سرور Symantec Messaging Gateway ، سازمان ها می‌توانند به طور موثر تهدیدهای جدید پیام رسانی را خنثی کرده، اختلال در شبکه را به حداقل رسانده و بهره وری کارمندان و اعتبار شرکت/سازمان را حفظ کنند.

امنیت ایمیل سرور 1

Symantec Messaging Gateway از بروزرسانی های خودکار بلادرنگ آنتی اسپم و ضد بدافزار شبکه  ™ Global Intelligence Network سیمانتک،

فناوری حفاظت از حمله هدفمند خلع قدرت سیمانتک (Disarm targeted attack protection technology)، قوانین خاص مشتری و  on-box connection throttling استفاده می‌کند.

گزارش دهی جامع به مدیران شبکه، این امکان را می‌دهد تا بر وضعیت کلی امنیتی سازمان متمرکز شده و در عین حال وضعیت را به مدیران کلیدی گزارش دهند.

 فیلتر پیشرفته محتوا ، DLP و رمزگذاری ایمیل به سازمان ها کمک می‌کند تا داده های حساس را کنترل کنند ، خطرات و هزینه های مربوط به از دست دادن داده ها را کاهش داده و همزمان خواسته های مربوط به مقررات و حاکمیت شرکتی را برآورده کنند.

امنیت ایمیل سرور Symantec Messaging Gateway به صورت یک دستگاه فیزیکی و یا یک ماشین مجازی VMware یا Microsoft Hyper-V در دسترس است که به سازمان / شرکتها این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوانند امنیت ایمیل سرور خود را پیاده سازی کنند.

ویژگی های اصلی Symantec Messaging Gateway:

 
  • دقت تشخیص بالای ۹۹٪ اسپم و بدافزار
  • حفظ بهره وری کارمندان و اعتبار شرکت/سازمان
  • محافظت از ایمیل های ورودی و خروجی
  • مدیریت ساده و متمرکز با کنسول وب
  • تلفیق با Symantec Encryption و Symantec DLP  برای رمزگذاری ایمیل ها و جلوگیری از نشت اطلاعات حیاتی و اعتباری سازمان
  • محافظت در برابر حمله هدفمند و تهدیدات روز صفر
  • تبیین قوانین کنترلی توسط مدیر سیستم
  • قابلیت نصب به صورت ماشین مجازی
  • گزارش دهی جامع با بیش از ۵۰ گزارش از پیش تعیین شده 
 

امنیت ایمیل سرور Symantec Messaging Gateway 2

 کاهش قرارگیری در معرض خطر

 بهترین محافظت با کارآیی برتر و شناسایی تهدیدات شخصی سازی شده دروازه پیام رسانی توسط موتور آنتی اسپم Symantec Brightmail  تأمین می‌شود.

مجموعه ای از فناوری ها که تهدیدات ناشی از ایمیل سازمانی را براساس اعتبار در سطح جهانی و محلی شناسایی می‌کنند.

 این فناوری، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بیش از 99 درصد اسپم ها را با کمتر از یک در یک میلیون مثبت کاذب مسدود کرده و علاوه بر این تا 90 درصد ایمیل های ناخواسته را قبل از دسترسی به شبکه شما مسدود کند.

راه حل های امنیت ایمیل سرور پیام رسان Symantec که توسط یکی از بزرگترین سازمان های تحقیقاتی بدافزار جهان، یعنی شبکه اطلاعاتی جهانی سیمانتک(Symantec Global Intelligence Network) پشتیبانی می‌شود .

 با بهره گیری از اطلاعات بی درنگ، از 120 میلیون دستگاه و بیش از 85 میلیون کاربر ، برای شناسایی تهدیدهای جدید استفاده می‌کند.

بخش کلیدی شبکه اطلاعات جهانی سیمانتک، شبکه Symantec Probe  است – سیستمی‌‌متشکل از بالغ بر پنج میلیون حساب ایمیل و دامنه تله مانند، بر جمع آوری نمونه های کلاهبرداری ، فیشینگ و اسپم. شبکه پروب حضور جهانی دارد.

از جمله استقرار هدفمند برای محتوای زبان خارجی و اندازه گیری فعالیت های اسپم و فیشینگ جهانی. سیمانتک هر روز بیش از سه میلیارد پیام ایمیل را تجزیه و تحلیل می‌کند

و بیش از 850 میلیون صندوق پستی را در برابر تهدیدات اسپم و بدافزار محافظت می‌کند. همچنین داده های اعتبار URL برای جلوگیری از اسپم ، بدافزار و پیام های فیشینگ با شناسایی URL های تهدید موجود در پیام ها ، جمع آوری می‌شود.

امنیت ایمیل سرور 3

فناوریSymantec Disarm (خلع سلاح ) با حذف تهدیدات روز صفر مرتبط با اسناد از پیوست های Microsoft Office و PDF ، کاربران را در برابر حملات هدفمند محافظت می‌کند. 

محتوای فعال احتمالی مخرب از پیوست حذف شده و سند پس از پاکسازی،  بازسازی شده و دوباره به ایمیل متصل شده و به مقصد ارسال می‌شود.

خلع سلاح ، تهدیدهای دیده نشده و  شناخته شده را متوقف می‌کند.

قوانین خاص مشتری این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند که علاوه بر قوانین آنتی اسپم سیمانتک ، قوانین اسپم شخصی را نیز بدست آورند.

این امر کاملاً بر اساس موارد  ارسالی از طرف مدیران و کاربران نهایی ، با کنترل کامل بر تهاجمی‌ بودن ایجاد فیلتر و توانایی حذف فوری قوانین متناسب با آنها – در صورت مثبت بودن کاذب – است.

کاربران می‌توانند پیام ها را به Symantec ارسال کنند و براساس تنظیمات مدیر، رولها و فیلترهای جدیدی ایجاد می‌شود.

رولهای خاص مشتری، محافظت خودکار در برابر حملات ناخواسته و اسپم های نوظهور را ارائه می‌دهد.

از همه مهمتر ، این امر می‌تواند به جلوگیری از حملات ایمیل سازمانی که مستقیماً شرکت/سازمان شما و کاربران نهایی را هدف قرار می‌دهد، کمک کند.

امنیت ایمیل سرور 4 

اطلاعات بیشتر:

https://www.broadcom.com/products/cyber-security/network/messaging/gateway

استعلام قمیت SMG

شرکت رایان سامانه آرکا نماینده رسمی سیمانتک (Symantec) در ایران می باشد و جهت اطلاع از قیمت SMG لطفا با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

تا قیمت بروز نرم افزار و دستگاه های سیمانتک (Symantec) یروز را از ما دریافت نمایید.

درباه سیمانتک: شرکت Symantec ، در سال ۱۹۸۲ تاسیس شده و با بیش از ۱۹۰۰۰ کارمند، یکی از غول های فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات در جهان است.

۹۹٪ از شرکت های فورچون ۵۰۰ (بزرگترین شرکت های جهان) از محصولات سیمانتک استفاده می‌کنند.

رایان سامانه آرکا- نماینده رسمی‌ سیمانتک در ایران و دارای تیم فنی قوی برای راه اندازی امنیت ایمیل سرور SMG

امنیت ایمیل سرور - آرکا

كليه حقوق مادي و معنوي محفوظ و متعلق به شرکت رایان سامانه آرکا می‌باشد.