.
Cisco® Meeting Server

یک راه حل برای جلسات مقیاس پذیر امن در سازمان است. تجربه پیش‌فرض آن مطابقت دارد Cisco Webex® و همچنین قابلیت پیکربندی گسترده ای را برای سفارشی کردن. ارتباطات ویدئویی، صوتی و وب ارائه می دهد.برنامه وب Cisco Meeting Server به هر کسی اجازه می‌دهد تا به راحتی جلساتی را ایجاد کندو یا به جلسات بپیوند و اجرا کند.

با استفاده از مرورگرهایی که از WebRTC  کاربران می توانند به سرعت بدون نیاز به دانلود به یک جلسه بپیوندند یک برنامه به سادگی با کلیک کردن روی یک لینک وارد جلسه می شوید برنامه وب یک جلسه کامل با تمام امکانات را ارائه می دهد. تجربه با لیست فهرست و کنترل های درون جلسه. برنامه وب همچنین پورتال کاربر برای ایجاد جلسه است فضاها، که بعدا می توان آنها را تغییر داد (مثلاً نام فضا را تغییر دهند، پین اضافه کنند، و غیره) و جلسه را به اشتراک بگذارند.

Cisco Meeting Management

یک جزء الزامی برای Cisco Meeting Server است و به سیسکو اسمارت متصل می شود صدور مجوز برای ساده سازی خرید، ثبت و نظارت بر مجوزها. علاوه بر این، مدیران را قادر می سازد تا ارائه الگوهای کنفرانس برای کاربران و همچنین اپراتورها برای نظارت و مدیریت جلسات در سیسکو سرور جلسه اپراتورها به راحتی می‌توانند تمام جلسات فعال را با کنترل‌هایی مانند افزودن، رها کردن یا بی‌صدا کردن کنترل کنند شركت كنندگان؛ تغییر طرح بندی؛ شروع یا توقف ضبط یا پخش جریانی؛ و…

مقیاس پذیری بالا و توزیع جغرافیایی

حداکثر 24 خط تماس را می توان در هر خوشه برای ارائه  (حداکثر 21000 تماس HD همزمان) مستقر کرد. انعطاف پذیری و نقاط جغرافیایی متعدد حضور. بررسی توسط مهندسی سیسکو مورد نیاز است در طرح هایی که به هشت یا بیشتر سرور نیاز دارند. پل های تماس را می توان روی ترکیبی از سخت افزار مستقر کرد پلتفرم‌ها، مشتریان را قادر می‌سازد تا در صورت نیاز مقیاس شوند. مدل ها عبارتند از: Cisco Meeting Server 1000 M5 V2 که یک سرور مجازی Cisco UCS® ارزان قیمت برای سطح ورودی است. استقرار، پشتیبانی از حداکثر 120 پورت HD Cisco Meeting Server 2000 M5 V2 که بالاترین ظرفیت سرور صنعت است، پشتیبانی از 875 پورت HD سرورهای مبتنی بر مشخصات، که حداکثر 2.5 پورت HD در هر هسته فیزیکی را پشتیبانی می کنند (جزئیات بیشتر می توانید در cisco.com پیدا کنید).

بهینه سازی تعادل بار

برای بهینه سازی تعادل بار و تخصیص منابع، خوشه ها را می توان به گروه های پل فراخوانی تقسیم کرد بر اساس نزدیکی کلاسترهای پل تماس تا 40 تماس در ثانیه پشتیبانی می کنند. (این شامل شرکت کنندگانی است که به عنوان تماس می گیرند همچنین تماس های داخلی مورد نیاز برای بارگیری تعادل، جابجایی شرکت کنندگان و غیره).

 یک جلسه در یک پل تماس از حداکثر ۴۵۰ شرکت‌کننده یا حداکثر ۲۶۰۰ شرکت‌کننده در سراسر جهان پشتیبانی می‌کند. چندین پل تماس در یک خوشه واحد. هنگامی که جلسات چندین نمونه Call Bridge را در بر می گیرند، پیوندهای توزیع هوشمند به طور خودکار ایجاد می شوند بین نمونه‌های Call Bridge برای ایجاد یک تجربه ملاقات یکپارچه و یکپارچه برای همه حفظ می‌شود شركت كنندگان. ضبط کنفرانس و پخش جریانی زمانی پشتیبانی می شود که شما نیاز به بایگانی یا مقیاس گذاری فراتر از آن دارید قابلیت های سرورهای فیزیکی.

تجربه ی کاربری

تجربه جلسه پیش‌فرض با Webex تراز شده و برای نقاط پایانی همکاری Cisco بهینه‌سازی شده است. کاربران نهایی بر روی همکاری تمرکز کنند بدون اینکه نگران نحوه عملکرد فناوری باشند. علاوه بر این، جلسات برای پشتیبانی از موارد استفاده خاص کاملاً قابل تنظیم هستند:

تنظیمات/تجارب خاص جلسه، مجوزهای شرکت کنندگان و غیره همگی می توانند از قبل پیکربندی شوند ● اینکه کدام شرکت‌کنندگان روی صفحه دیده می‌شوند و کجا نمایش داده می‌شوند را می‌توان کنترل کرد سطوح اهمیت یا از طریق قرار دادن صفحه ● امکان ایجاد و استفاده از طرح‌بندی‌های سفارشی منحصربه‌فرد نیز از طریق مجوز جداگانه در دسترس است سرور Cisco Meeting برای کار با Cisco Webex Room، Board، و نقاط پایانی میز بهینه شده است. و همچنین Cisco Jabber®. این دستگاه‌ها همگی فهرست فهرست‌ها و کنترل‌های. درون جلسه‌ای را برای بهبود وضعیت دریافت می‌کنند تجربه ملاقات نقاط پایانی خاص نیز از تجربیات منحصر به فرد سیسکو.

لایسنس ها

با تک و دوتایی پشتیبانی می کنند صفحه نمایش و طرح بندی پانوراما. برخلاف اکثر کلاینت‌های نرم‌افزار، برنامه وب سرور جلسه Cisco به یک جنبه ثابت 16:9 محدود نمی‌شود. نسبت این طرح را به اندازه پنجره ای که در دسترس است بهینه می کند. یک مثال ساده ارائه الف است اگر دستگاه‌ها در حالت عمودی یا افقی باشند، چیدمان متفاوتی دارد. اگر کاربر اندازه پنجره را تغییر دهد یا نسبت ابعاد، برنامه وب طرح بندی را بهینه می کند. (تعداد و مکان شرکت کنندگان را تغییر دهید نشان داده شده) به منظور ارائه بهترین دید به شرکت کنندگان و به حداقل رساندن فضای تلف شده.

Meeting capacity by license type

v

پلتفرم های شخص ثالث نیز پشتیبانی می شوند. در این صورت نرم افزار Cisco Meeting Server باید جداگانه سفارش داده شود (R-CMS-K9).

* Cisco Jabber برای Cisco Meeting Server با مجوز. سرور جلسه همراه است که امکان فراخوانی در جلسات را فراهم می کند. Cisco Unified

Communications Manager حداقل 12.5 مورد نیاز است. خدمات نقطه به نقطه، افزایش موقت یا IM&P به Cisco Unified نیاز دارد.

اشتراک تماس مدیر ارتباطات (UCM) یا Cisco Unified Workplace یا مجوز تماس یکپارچه.

اشتراک سرور Cisco Meeting فقط با صورت‌حساب ماهانه یا سالانه. با پشتیبانی نرم‌افزار Cisco خدمات (SWSS) همراه با هم مجوز دائمی با خدمات پشتیبانی نرم افزار اجباری (SWSS) که. به طور جداگانه خریداری می شود.3. ضبط و پخش اختیاری. را می توان اضافه کرد.

 اگر نیاز به مدیریت، تبدیل یا توزیع داریدضبط یا جریان در سراسر سازمان. راه حل هایی مانند Rev و DME از ما در دسترس هستند.شریک. راه حل، VBrick. جزئیات بیشتر در راهنمای سفارش سرور Cisco Meeting آمده است.4. مجوز چندجانبه سیسکو شامل حق میزبانی جلسات، اتصال. با Cisco Jabber برایCisco Meeting Server و برنامه وب سرور Cisco Meeting و Cisco Meeting Management.نرم افزار این محصولات را می توانید از https://www.cisco.com/go/software با یک قرارداد پشتیبانی سیسکو فعال

df

 

مقاله های مرتبط

سیستم وب کنفرانس وبکس