معرفی

 

موثرترین راه مقابله با ارسال کنندگان هرزنامه استفاده از GFIMailEssentials به عنوان یک راهکار ضد هرزنامه برجسته می‌باشد. این ابزار با استفاده از دو موتور ضد هرزنامه و با کمترین نیاز به پیکربندی تخصصی امکان شناسایی و جلوگیری بیش از 99٪ هرزنامه ها را به مدیر شبکه می‌دهد. همچنین این ابزار از قیمت بسیار مناسبی نیز سود می‌برد.

مدیران شبکه می‌توانند مطمئن باشند که نرخ شناسایی هرزنامه در این ابزار با بیشترین نرخ ممکن خواهد بود. همچنین GFIMailEssentials نرخ تشخیص اشتباه پایینی دارد.

GFIMailEssentials می‌تواند ایمیل های فیشینگ را شناسایی و مسدود نماید و ابزارهای مدیریتی زیر را به سرور ایمیل شما اضافه کند: تکذیب نامه ها (disclaimers)، نظارت بر ایمیل ها، گزارش اینترنتی ایمیل‌ها، فهرست سرورها، پاسخ خودکار براساس سرورها و دانلود POP3.

 

ویژگیها و مزایا

  • پشتیبانی از برجسته‌ترین پلتفرم‌های پیام شامل: ۲۰۱۰، ۲۰۰۷، ۲۰۰۳، Microsoft Exchange، Lotus Domino
  • نرخ شناسایی هرزنامه بسیار بالا (بیش از ٪۹۹) از طریق استفاده از فناوری‌های ضد هرزنامه متنوع
  • اسکن ویروس‌ها با موتورهای ضدویروس چندگانه
  • نصب بر روی سرور بدون نیاز به نصب نرم افزارهای سمت کاربر
  • راهکار ضد هرزنامه چندلایه با قیمت عالی

درباره :

آرکا- نماینده MailEssential در ایران

Recent Features نسخه‌های مختلف MailEssential

GFIMailEssentials دارای سه ویرایش مختلف است:

نسخه UnifiedProtectials : نوعی راهکار فراگیر مبتنی بر سرور است که از شبکه شما در برابر هرزنامه،ویروس،و دیگر تهدیدات ایمیلی حفاظت می‌کند. نرخ کشف هرزنامه این راهکار بیش از ٪99 بوده و حداقل خطای مثبت را داشته و تا پنج موتور آنتی ویروس دارد.

نسخه آنتی اسپم یا ضد هرزنامه: نوعی راهکار ضد هرزنامه و ضد فیشینگ است.

نسخه EmailSecurity: متضمن نوعی امنیت چند لایه در برابر ویروس‌ها و دیگر بدافزارهای ایمیلی است.

امکانات موجود در نسخه‌های UnifiedProtectials و Anti-Spam

حفاظت کامل در برابر هرزنامه

GFIMailEssentials نوعی راهکار ضد هرزنامه گواهی شده توسط VBSpam است که با بکارگیری موتورهای متعدد ضد هرزنامه مانع از هرز رفتن تولید و بهره وری کاربران می‌شود و سطح بالائی از حفاظت در برابر هرزنامه ها را ایجاد می‌کند.

با مدیریت خودکار لیست سفید تعداد خطاهای مثبت کاهش می‌یابد

راهکار GFIMailEssentials شامل یک ابزار مدیریتی لیست سفید خودکار است که اسامی دریافت کنندگان ایمیل را به لیست سفید می‌افزاید و می‌توان اسامی موجود در این لیست را براساس نام دامنه، آدرس‌های ایمیلی و کلید واژه طبقه‌بندی نمود.

این راهکار از کاربران در برابر تهدید ناشی از ایمیل‌های فیشینگ حفاظت می‌کند

ماژول ضد فیشینگ MailEssential تهدیدات ناشی از ایمیل‌های فیشینگ را از طریق مقایسه محتوی هرزنامه با پایگاه داده‌ای URL های فیشینگ که به صورت مستمر به روزرسانی می‌شوند، شناسایی و مسدود می‌نماید تا مطمئن شود که تمامی ایمیل‌های جدید فیشینگ کشف شده‌اند. این راهکار همچنین کلیدواژه‌های اصلی فیشینگ را در ایمیلی که برای سازمان شما ارسال شود بررسی می‌کند.

دیگر قابلیت‌ها:

 • موتور ضد هرزنامه SpamRazer
 • تکنیک ضد هرزنامه لیست خاکستری برای تشخیص ایمیل‌های هرزنامه‌ای نشات گرفته از سرورهای ایمیلی نامطابق با RFC است.
 • فیلترینگ بیزین یا اقتصادسنجی: از نوعی راهکار ریاضی مبتنی بر ایمیل‌های قانونی و هرزنامه‌های شناخته شده به عنوان روشی موثر برای تشخیص هرزنامه استفاده می‌کند.
 • بررسی بلاک لیست دی ان اس‌های متفرقه (DNSBL)

امکانات موجود در نسخه‌های UnifiedProtection و EmailSecurity

بررسی ویروس‌ها از طریق موتورهای اسکن متعدد

GFIMailEssentials از موتورهای آنتی ویروس متعدد برای اسکن کردن ایمیل‌های دریافتی استفاده می‌کنند که به میزان قابل توجهی متوسط زمان مورد نیاز برای بدست آوردن جدیدترین ویروس‌ها را کاهش داده و امکان واکنش سریع به تهدیدات و مقابله با آنها را فراهم می‌کنند. این راهکار از طریق موتورهای آنتی ویروس متعدد شانس بهتری را برای ایجاد سازکار دفاعی مناسب در لحظه مناسب و برای مقابله با جدیدترین حملات فراهم می‌کند.

مجهز به آنتی ویروس‌های GFI VIPRE و  BitDefender

موتور وایپر با بهره‌گیری از نوعی فناوری پیشرفته با سرعت بسیار بالا تهدیدات را اسکن نموده و از این طریق حجم بالاپی از اطلاعات را برای یافتن تهدیدات بدافزاری در بازه زمانی کوتاه و کم‌ترین اثرگذاری روی عملکرد سیستم کاربران تحلیل می‌کند. بیت دفندر نیز نوعی موتور آنتی ویروس بسیار سریع، منعطف و پیشرفته است که قابلیت تشخیص و اسکن نمودن طیف گسترده‌ای از فرمت‌ها را دارا می‌باشد. MailEssentials به صورت خودکار فایل‌های تعریفی بیت دفندر و وایپر را بررسی و بروز رسانی می‌کند. علاوه بر این دو، سه موتور دیگر نیز به عنوان امکانات اضافی برای آن در نظر گرفته شده‌اند.

اسکن تروجان‌ها و فایل‌های اجرایی مخرب

اسکنر تروجان و فایل‌های اجرایی MailEssentials با استفاده از هوش مصنوعی سطح خطر فایل‌های اجرایی را تخمین می‌زند که این کار نیز از طریق تجزیه فایل‌های مذکور و تشخیص عملکرد احتمالی آن به صورت آنی انجام می‌گیرد. در پایان نتایج تحلیل‌های انجام گرفته با پایگاه داده‌ای اقدامات مخرب مقایسه شده و فایل‌های اجرایی با فعالیت مشکوک توسط اسکنر قرنطینه می‌شود. این فعالیت‌ها می‌توانند در قالب ارزیابی یک مودم، ایجاد ارتباطات شبکه‌ای یا ارزیابی دفترچه آدرس‌ها صورت بگیرند.

 • حذف خودکار دستورات HTML و حفاظت از کاربر در برابر ویروس‌های HTML و حملات انجام شده از طریق ایمیل‌های HTML
 • با استفاده از اسکنر تروجان و فایل‌های اجرایی و سازو کارهای کنترل ویروس نورمن، مکافی و کسپرسکی، سیستم شما در برابر نرم افزارهای جاسوسی حفظ خواهد شد تا امنیت در بالاترین سطح ممکن برقرار شود.
 • ارسال ایمیل‌های قرنطینه شده با استفاده از رابط تعدیلگر قدرتمند از هر نقطه‌ای در شبکه
 • امکانات موجود در تمامی نسخه‌ها
 • گزارش دقیق و آنی از اطلاعات گرافیکی مبتنی بر وب
 • فیلترینگ پیشرفته محتویات
 • پشتیبانی از محیط‌های مجازی