لیست قیمت اجاره کلاس مجازی ادوبی کانکت Adobe Connect

کلاس رایگان

کلاس آنلاین ادوبی کانکت رایگان
تومان 0 ماهانه
 • تعداد کاربر : 5 نفر
 • تعداد روز : 14 روز
 • مبلغ نهایی : 0 ریال
تست رایگان

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین ادوبی کانکت 80 کاربر
تومان 270000 ماهانه
 • تعداد کاربر : 80 نفر
 • تعداد روز : 30 روز
 • ترافیک نامحدود

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین ادوبی کانکت 100 کاربر
تومان 320000 ماهانه
 • تعداد کاربر : 100 نفر
 • تعداد روز : 30 روز
 • ترافیک نامحدود

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین ادوبی کانکت 150 کاربر
تومان 470000 ماهانه
 • تعداد کاربر : 150 نفر
 • تعداد روز : 30 روز
 • ترافیک نامحدود

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین ادوبی کانکت 200 کاربر
تومان 590000 ماهانه
 • تعداد کاربر : 200 نفر
 • تعداد روز : 30 روز
 • ترافیک نامحدود

کلاس آنلاین ادوبی کانکت

کلاس آنلاین ادوبی کانکت یک محیط کامل است که امکانات خوبی در اختیار شما می گذارد، می توانید میکروفون و دوربین خود را تنظیم کنید، سوالهای خود را بصورت خصوصی یا عمومی مطرح کنید و از همه مهم تر حس و نظرتان را با یک سری شکلک آماده به معلم خود اعلام کنید. البته معلم شما هم دستش خیلی باز است و می تواند در یک لحظه از همه شاگردان سوال بپرسد! پس با خیال راحت ولی با آمادگی وارد ادوبی کانکت شوید!

بسیاری از افراد قبل از انتخاب یک سرویس تدریس یا برگزاری وبینار و بستر کلاس مجازی (آنلاین)، نیاز به نسخه آزمایشی ادوب کانکت یا امتحان کردن رایگان (دمو برای تست) دارند. شرکت رایان سامانه آرکا با توجه به این نیاز مخاطبین امکان استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت Adobe Connect را به صورت رایگان (آزمایشی) فراهم کرده است. این پکیج ادوبی کانکت 5 نفره و مدت استفاده از آن چهارده شبانه روز میباشد. ضمنا در صورت خرید نرم افزار کلاس آنلاین ادوب کانکت 7 روز امکان گارانتی بازگشت  وجه بدون قید و شرط برای مشتریان  در نظر گرفته ایم. شرکت رایان سامانه آرکا با سرورهای اختصاصی و قدرتمند  برای سرویس ادوبی کانکت شما، یک راه مطمئن را فراهم کرده است. هم اکنون بسیار از موسسات آموزشی، مدارس و سازمانها و اساتید از این سرویس ادوب کانکت بهره می برند.

 

9 ویژگی جذاب نرم افزار Adobe Connect

امکان سفارشی کردن رابط کاربری

یکی از بهترین امکانات نرم افزار ادوبی کانکت Adobe Connect تغییراتی است که در رابط کاربری آن میتوانید اعمال کنید. بنابراین شما با جا نمایی پنجره‌ ها یا همان Pods میتوانید آن را اعمال نمایید. به عبارتی دیگر میزبان یا مدرس میتواند جا نمایی پنجره را در کلاس تغییر دهد بنابراین رابط کاربری شرکت کنند گان به صورت همزمان تغییر خواهد کرد. همچنین قادر خواهید بود رنگ پوسته این نرم افزار را توسط میزبان تغییر دهید.

امنیت اطلاعات

یکی از مسائل بحث برانگیز هر Platform اینترنتی امنیت آن است. امنیت در انتقال اطلاعات و قفل گذاری چند لایه باعث شده تا خیال همه از امنیت نرم افزار کلاس آنلاین Adobe Connect راحت شود. و اطلاعات منتشر شده در فضاهای دیگر قابل استفاده نباشد.

 

ادوبی کانکت آرکا
تعامل با کاربران

تعامل با مخاطب یکی از امکانات ویژه کلاس آنلاین است. با این امکان بازدهی آموزش بالا خواهد رفت. نرم افزار کلاس آنلاین Adobe Connect تعامل با مخاطب را بالا خواهد برد. بنابراین مدرس میتواند از سایر امکانات کلاس آنلاین مانند اشتراک گذاری صفحه نمایش، نظرسنجی، چت و… کیفیت کلاس آنلاین را بالا ببرد‌.

مناسب برگزاری webinar

نرم افزار کلاس آنلاین Adobe Connect با توجه به پردازش سریع اطلاعات قادر به میزبانی تعداد بالای کاربران (صدها نفر در لحظه) است. کلیه کاربران می توانند کم (دوربین) خود را به اشتراک بگذارند یا به صورت صوتی در جلسه آنلاین مشارکت کنند.

ارتباط بین دانشجو و مدرس

کلاس آنلاین Adobe Connect دارای امکان تعریف سطوح دسترسی متفاوت برای کاربران است. نرم افزار Adobe دارای 3 سطح دسترسی است این سه سطح را به صورت زیر تعریف کنیم.

Host بالاترین دسترسی یا مدیر برگزار کننده کلاس آنلاین جهت برنامه‌ ریزی اصلی کلاس آنلاین است. این سطح دسترسی قابلیت دسترسی به تمامی امکانات را دارد و سطح دسترسی به نحوی است که امکان تمامی تنظیمها و سطح‌ های دسترسی کلاس آنلاین را خواهد دارد.

مدرس (Presenter) یکی از سطوح دسترسی تعریف شده در نرم افزار Adobe Connect است. با استفاده از این امکان در Adobe میتوانید سطح دسترسی دانش آموزان را فعال یا غیرفعال نمایید.

سطح دسترسی دانشجو (Participant) پایین ترین سطح دسترسی در Adobe است. بنابراین این سطح دسترسی تنها میتواند در کلاس حضور داشته باشد یا از سوی میزبان یا مدرس اطلاعات را دریافت و منتشر نماید بنابراین میتوان گفت با توجه به این امکان مدیر و مدرس هماهنگی و دسترسی های لازم را به یکدیگر خواهند داد.

قابلیت ویرایش جلسات ضبط شده

از امکانات منحصر به فرد نرم افزار adobe قابلیت ویرایش کردن ویدئو های کلاس است. بنابراین شما قادر خواهید بود مدت زمان کلاس ضبط شده را تغییر دهید و یا بخشی از کلاس را حذف کنید. حتی قادر خواهید بود بخشی از پنجره های مشخص را پنهان نمایید. کلیه این اقدامات را میتوانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود فیلم مورد نظر انجام دهید. همچنین نسخه اصلی این فیلم برای استفاده مجدد استفاده خواهد شد.

باز پخش جلسات ضبط شده به صورت آنلاین و آفلاین

نرم افزار Adobe Connect یک امکان برای بازپخش جلسات ضبط شده ارائه می‌دهد این امکان یعنی مشاهده جلسات به صورت آنلاین یا آفلاین برای ادوبی قابل توجه است. مشاهده کلاس صرفا از طریق یک لینک قابل مشاهده است همچنین امکان محدود کردن دسترسی به لینک مشاهده وجود دارد. این سیستم به نحوی است که کاربر قادر خواهد بود یک مرتبه کلاس را دانلود نماید و به تعداد زیادی و بدون نیاز به اینترنت قادر به مشاهده کلاس باشد. ادوبی کانکت فایلی با پسوند mp4 یا flv با کیفیت و ابعاد دلخواه در اختیار کاربران قرار می دهد و مشاهده جلسات ضبط شده را بسیار راحت می کند.

امکان نصب Plugins در Adobe

برای برگزاری کلاس با Adobe امکانات زیادی وجود دارد که ممکن است این امکانات برای همه مورد نیاز نباشد. پس نرم افزارهایی به صورت add-in طراحی میشود. به عبارت دیگر نویسنده برنامه این Platform افزونه‌ های متنوعی را طراحی مینماید که دارای چند قابلیت‌  هستند مانند آزمون آنلاین، ساعت، نشان گر زمان، امکان نظر سنجی به صورت تصویری جذاب و… جز این امکانات محسوب میشود.

مناسب برای انواع LMS ها

بسیاری از موسسات و سیستمهای آموزشی برای سیستم آموزشی خود از  LMS یا مدیریت سیستم آموزشی استفاده میکنند بنابراین این سیستم نیازمند یکپارچه سازی و اتصال به یک نرم افزار برای برنامه ریزی و اتصال به کلاس آنلاین است. نرم افزار Adobe Connect قابلیت اتصال به انواع LMS های مطرح دنیا را دارد. مورد دیگری که دارای اهمیت است استفاده از API برای اتصال Adobe به سایت اختصاصی شماست.

برای مشاهده سایر سیستم های ابری رایان سامانه آرکا میتوانید از لینک های زیر اقدام نمایید.

سرویس های VPS

سرویس ارائه Host

میزبانی Smarter mail