• info@arka.ir
  • تماس با ما: 02191300476 - ۰۲۱۸۸۸۰۴۹۶۱
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، خ پاکستان، کوچه ۴ پلاک ۱۱ واحد ۷

لیست نمایندگی‌های Safetica

شرکت Safetica از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را در زمینه ارائه راه‌کارهای جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) آغاز کرده است. Safetica در زمینه تکنولوژی شریک شرکت‌های معتبری مانند Eset ،Fortinet ،Microsoft و … است. Safetica بیش از ۱۲۰۰ نمایندگی رسمی در ۸۰ کشور دنیا دارد. شرکت رایان سامانه آرکا به عنوان توزیع کننده رسمی Safetica در ایران با شرایط ویژه نمایندگی اعطا می‌کند.

درباره رایان سامانه آرکا

با دریافت نمایندگی Safetica دو دوره آموزشی رایگان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در زمینه های بازاریابی Safetica و پشتیبانی فنی آن دریافت خواهید کرد و Certificate معتبر شرکت Safetica به کارشناسان شما اعطا خواهد شد.

با دریافت نمایندگی Safetica شما به پنل نمایندگان Safetica به نشانی portal.safetica.com دسترسی پیدا خواهید کرد و به عنوان نماینده می توانید خدمات نمایندگی را به مشتریان خود ارائه دهید.

پس از دریافت نمایندگی Safetica شما به عنوان نماینده رسمی Safetica شناخته خواهید شد و مشخصات شما به عنوان Partner در سایت رسمی Safetica به و در قسمت Find Safetica Partner ثبت خواهد شد. شما می‌توانید مشخصات رایان سامانه آرکا را در قسمت Partner های Safetica مشاهده کنید.

Safetica Partner

چرا نماینده Safetica شویم؟

شرکت رایان سامانه آرکا، نمایندگی انحصاری و رسمی Safetica در ایران است. ما در رایان سامانه آرکا با شرایط ویژه نماینده فعال Safetica جذب می کنیم. ما همراه شما هستیم تا بهترین خدمات را در زمینه بازاریابی، پشتیبانی و آموزش Safetica به شما ارائه دهیم.

نمایندگی Safetica

نمایندگان Safetica در ایران

arka logo شرکت رایان سامانه آرکا توزیع کننده انحصاری Safetica در ایران www.arka.ir

www.safetica.ir

لوگوی پرشیاسیس شرکت پرشیاسیس خاورمیانه نماینده رسمی فروش www.web.persiasysco.com
لوگوی اوژن تدبیر پارس شرکت اوژن تدبیر پارس نماینده رسمی فروش www.ojan.org
لوگوی ایرسا ایمن شرکت ایرسا ایمن تکنولوژی نماینده رسمی فروش www.irsasafe.net
شرکت شبکه سازان همیار آلفا نماینده رسمی فروش www.alphait.ir