• info@arka.ir
  • تماس با ما: ۰۲۱۹۱۰۷۰۴۷۶ - ۰۲۱۸۸۸۰۴۹۶۱
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، خ پاکستان، کوچه ۴ پلاک ۱۱ واحد ۷

امروزه یکی از کارآمدترین و پربازده ترین راهکارها در حوزه فناوری اطلاعات در بخش مجازی سازی می باشد. مدیران حوزه فناوری اطلاعات و متصدیان شبکه های کامپیوتری به هنگام روبرو شدن با تکنولوژی مجازی سازی انتخاب های زیادی پیش رو دارند. اختلاف بین انواع نرم افزارهای مجازی سازی، انواع پروتکل ها و تعدد کمپانی های ارائه کننده خدمات مجازی سازی میتواند بسیار حائز اهمیت باشد.

اولین موضوع برای ارائه راهکارهای مجازی سازی این است که دسکتاپ های مجازی قرار است توسط کدام نرم افزار و بر روی چه سخت افزاری در دسترس کاربران نهایی قرار گیرد. برای این کار انتخاب های متفاوتی موجود است که میتوان به زیرو کلاینت (نیازمند سرور)، تین کلاینت ها و اسمارت کلاینت ها و مینی کامپیوترها و نیز دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها با نرم افزارها و اپلیکیشن های متنوعی اشاره کرد.

شرکت آرکا مفتخر است با تکیه بر تجربه و توان تیم تخصصی خود، پیشگام در ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات بوده و با ارائه تجهیزات مجازی سازی آماده خدمت رسانی با سطح تخصص وسیع به مشتریان و مخاطبان ارجمند خود باشد. این شرکت جهت اجرای پروژه های مجازی سازی اقدام به ارائه اصلی ترین زیرساخت های مجازی سازی شامل ۱-زیروکلاینت ها، ۲-تین کلاینت ها و ۳-مجموعه راه حل های مجازی سازی نموده است.