محصول Vulnerability Manager Plus راهکاری از شرکت ManageEngine

 

محصول ManageEngine Vulnerability Manager Plus  یک راه‌حل امنیت سایبری داخلی است که مدیران فناوری اطلاعات و تیم‌های امنیتی را با یک کنسول یکپارچه برای انجام ارزیابی آسیب‌پذیری، مدیریت پیکربندی امنیتی، مدیریت Patch، امن سازی وب سرور، ممیزی نرم‌افزار پرخطر و ممیزی Port توانمند می‌سازد.
این نرم افزار به شما امکان می دهد به طور مداوم شبکه خود را از نظر آسیب پذیری ها و پیکربندی های نادرست اصلاح کنید، نرم افزارهای رو به افول، وضعیت فایروال و وضعیت آنتی ویروس را بررسی کنید. نه فقط این، بلکه می‌توانید با خیال راحت از روی کنسول، راه‌حل‌هایی را برای آسیب‌پذیری‌ها و پیکربندی‌های نادرست اجرا کنید. همچنین، می‌توانید با حفره‌های امنیتی مانند رمزهای عبور، پروتکل‌های قدیمی، اشتراک‌گذاری‌های باز، SSL منقضی شده و موارد دیگر مقابله کنید. Patch داخلی به شما امکان می‌دهد Patch ها را برای Windows، Mac، Linux و بیش از ۲۵۰ برنامه شخص ثالث سفارشی و خودکار کنید.
این یک راه حل بسیار مقیاس پذیر است که به ایمن سازی سیستم ها و سرورها در سراسر دفاتر ocal و راه دور و همچنین دستگاه های رومینگ، همه از یک مکان مرکزی کمک می کند. همه رایانه‌های سازمان خود را مدیریت کنید – حتی رایانه‌های موجود در شبکه‌های بسته، مانند رایانه‌های موجود در منطقه غیرنظامی (DMZ).
علاوه بر این، از محیط های متفاوت، نظارت مستمر نقطه پایانی، معماری شبکه، تست قوی و قابلیت های گزارش پشتیبانی می کند. Vulnerability Manager Plus یک نرم افزار مبتنی بر Agent با قابلیت پیاده سازی آسان و از راه دور با رابط کاربری بصری است که به متخصصان ماهر یا آموزش گسترده نیاز ندارد.

Vulnerability Manager Plus پوشش جامع، دید مستمر، ارزیابی مبتنی بر ریسک، و اصلاح یکپارچه آسیب‌پذیری‌ها و پیکربندی‌های نادرست را از یک کنسول مرکزی ارائه می‌دهد. ویژگی های گسترده ای از جمله ارزیابی آسیب پذیری، Patch خودکار، مدیریت انطباق CIS، مدیریت پیکربندی امنیتی، ممیزی نرم افزار پرخطر، ممیزی آنتی ویروس و ممیزی پورت فعال را ارائه می دهد. Vilnerability Manager Plus دارای گزارشات، داشبورد و مقیاس پذیری بی پایان است.

چه کسی از ManageEngine Vulnerability Manager Plus استفاده می کند؟

همه شرکت ها مانند بانک ها، مؤسسات آموزشی، مؤسسات دولتی، بخش های مالی، مؤسسات بهداشتی و درمانی که داده های حساس را در سیستم های خود ذخیره می کنند.

 

ویژگی های برجسته

مدیریت

بهره برداری از حفره های امنیتی موجود در شبکه خود را کاهش دهید و از ایجاد حفره های بیشتر جلوگیری کنید.

ارزیابی

از تجزیه و تحلیل مبتنی بر مهاجم استفاده کنید و جاهایی را که احتمال سوء استفاده توسط مهاجمان بیشتر است را در اولویت قرار دهید.

اسکن

مکان هایی که تمام اندپوینت های local و راه دور و حتی دستگاه های سیار  وجود دارند را اسکن و کشف کنید.