معرفی نرم افزار Vinchin Backup & Recovery

نرم افزار Vinchin Backup & Recovery یک راه حل پشتیبان گیری با کاربردی آسان، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است که برای محافظت از انواع محیط های مجازی از جمله VMware ، Hyper-V ، XenServer ، RHV / oVirt ، OLVM ، XCP ng ، OpenStack ، Sangfor و Huawei FusionCompute  طراحی شده است.

Vinchin Backup & Recovery توسط برترین فروشندگان مجازی سازی جهان مورد تایید قرار گرفته و گواهینامه هایی از جمله VMware Ready ، Citrix Ready ، Redhat Certified Technology و غیره را به دست آورده است. شرکت ها می توانند از مزایای کامل نرم افزار پشتیبان Vinchin برای محافظت از محیط مجازی سازی خود و کاهش ریسک پروژه بهره مند شوند.

نرم افزار پشتیبان گیری نسل بعدی VM

امروزه با رشد سریع داده ها در دنیای مدرن و نیاز بالای SLA تجاری ، حفاظت از داده ها بیشتر و بیشتر مورد توجه بیشتر صنایع، به ویژه شرکت های IT قرار می گیرد.

پشتیبان گیری و بازیابی Vinchin محافظت جامع از داده ها را برای زیرساخت های مجازی سازی و حتی در سیستم های برنامه کاربردی فراهم می کند. با استقرار و پشتیبان گیری Vinchin در محیط مجازی خود نه تنها می توانید از تمام ماشین های مجازی محافظت کنید بلکه می توانید بودجه خود را در مقایسه با سایر راه حل های پشتیبان گیری نیز صرفه جویی کنید.

 کاربری بسیار آسان

 مقرون به صرفه

 پشتیبانی عالی

دلایل انتخاب Vinchin

  • راه حل پشتیبان گیری VM 100٪ قابل اعتماد

پس از آزمایش و تأیید توسط فروشندگان مجازی سازی پیشرو در صنعت ، مورد تایید بود که Vinchin Backup & Recovery یک نرم افزار پشتیبان گیری 100٪ پایدار و قابل اعتماد است.

  • عملکرد بالای پشتیبان گیری و DR

با پشتیبان گیری سریع در سرویس های ابری میتوانید به صورت ریموت نسبت به بکاپ گیری اقدام کنید.

  • پاسخ سریع در صورت درخواست خدمات

پاسخگویی به هرگونه درخواست خدمات در 1 ساعت (کشورهای آمریکایی در 8 ساعت) ، 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز خدمات در دسترس است. زمان انتظار کاربر را به حداقل می رسانیم .

  • دوره آزمایشی رایگان به مدت 60 روز و پشتیبانی از پیش فروش رایگان

60 روز نسخه آزمایشی رایگان نسخه کامل سازمانی. پشتیبانی و پیکربندی رایگان را برای مشتری برای آزمون POC و آزمون ارزیابی داخلی فراهم می کند. و به کاربر امکان می دهد محصول را قبل از خرید کاملاً ارزیابی کند.

پشتیبان گیری

محافظت سریع و قابل اطمینان برای ماشین های مجازی

استراتژی پشتیبان گیری هوشمند

شما می توانید پشتیبان گیری کامل ، (برای همیشه) پشتیبان گیری افزایشی  را بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه تنظیم کنید تا از داده های مهم شما به طور کامل محافظت کند و همچنین با سیاست حفظ انعطاف پذیری، فایل های پشتیبان خود را رزرو کنید.

 

انتقال چند رشته ای

هنگام انجام کار پشتیبان گیری یا بازیابی ، سرور پشتیبان گیری و بازیابی Vinchin چندین رشته برای انتقال داده های یک کار واحد ایجاد می کند تا سرعت پردازش کلی در هنگام تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی را بسیار بهبود بخشد.

 

ذخیره فضای ذخیره سازی پشتیبان

داده ها قبل از نوشتن در حافظه پشتیبان ، فشرده می شوند تا اندازه فایل پشتیبان را کاهش دهند. BitDetector در هنگام پشتیبان گیری، swap files، partition gap  ,و  Unpartitioned  را حذف می کند.

مبتنی بر تصویر ، پشتیبان گیری بدون عامل

با ایجاد شمایی از کل سیستم عامل ، از کلیه پرونده ها ، برنامه ها و تنظیمات سیستم عامل در VMنسخه پشتیبان تهیه کنید. بدون نیاز به نصب هیچ عامل دیگری در VM ، مستقیماً از طریق hypervisor از VM محافظت کنید.

 

پشتیبان گیری افزایشی سریع

CBT وSpeedKit  دو فناوری برای دستیابی به پشتیبان گیری افزایشی هستند ، نه تنها می توانند از زمان پشتیبان گیری بکاهند ، همچنین به طور چشمگیری میزان ذخیره سازی پشتیبان را کاهش می دهد.

 

LAN و پشتیبان گیری و بازیابی رایگان

داده ها می توانند مستقیماً بین سیستم های ذخیره سازی در سمت کلاینت و سرور پشتیبان از  طریق مسیر هایی به غیر از LAN (FC ، iSCSI ، NFS ، CIFS) بدون تأثیر بر بار شبکه اصلی، منتقل شوند.

بازیابی

بازیابی فوری VM

با استفاده از پشتیبان گیری و بازیابی Vinchin ، می توانید بلافاصله کل VM و تمام داده های آن را از هر نقطه بازیابی (بدون توجه به پشتیبان گیری کامل ، پشتیبان افزایشی یا پشتیبان افتراقی) بدون هیچ گونه تأثیری بر داده های اصلی نسخه پشتیبان ، بازیابی کنید. هر نسخه پشتیبان را می توان بازیابی کرد. این یک راه حل عالی برای اطمینان از تداوم عملکرد کسب و کار است، و با این روش با به حداقل رساندن از دست دادن اطلاعات، هیچ وقفه ای در پروسه کار پیش نخواهد آمد.

•                بازیابی اندازه سل (TB) VM در 15 ثانیه

•                بازیابی تمام مشاغل در 2 دقیقه

•                اعمال به هر سیستم عامل مجازی

همچنین می توانید در عرض چند دقیقه هدف VM را به یک منطقه مشخص شده بازیابی کنید و در دسترس بودن اطلاعات پشتیبان را بررسی کنید.از این طریق میتوانید اطمینان حاصل کنید که هنگام وقوع یک فاجعه واقعی ، تمام ماشین های مجازی قابل بازیابی هستند و داده های داخل آن از بین نرفته و آسیب نبیند.

 

بازیابی سطح فایل

از طریق ویژگی Granular Restore فایلهای منفرد را در داخل VM بازیابی کنید. با پشتیبان گیری و بازیابی Vinchin ، کاربر دیگر نیازی به بازگرداندن کل VM برای دریافت فایل های خاص ندارد ، در عوض ، فقط با چند کلیک می توانید به راحتی فایل مورد نظر را از پشتیبان گیری VM پیدا کرده و به سرعت آن را بازیابی کنید.

بازیابی کامل VM

در صورت بروز هرگونه آسیب یا حذف اشتباه برای ماشین مجازی پشتیبان گیری شده اتفاق می افتد، می توانید به جای اینکه فقط از “آخرین نسخه پشتیبان” استفاده کنید ، آن را از چند نقطه در زمان بازیابی کنید. علاوه بر این ، می توانید یک یا یک گروه از ماشین مجازی را به میزبان اصلی یا میزبان مشخص شده دیگر بازگردانید.

خارج سایت (Offsite)قدرتمند و Cloud DR

ابر عمومی

می توانید با استفاده از Vinchin Backup Archive ، فایل پشتیبان محلی را برای ذخیره سازی ابری برای نگهداری طولانی مدت و DR بایگانی کنید. در صورت از بین رفتن نسخه پشتیبان اولیه همراه با داده های تولید کننده ، می توانید داده های VM را از پرونده پشتیبان گیری بایگانی شده در cloud برگردانده و به سیستم تولید برگردانید. پشتیبان گیری و بازیابی Vinchin از AWS S3 و AlibabaCloud به عنوان مقصد بایگانی ابری پشتیبانی می کند.

سایت از راه دور / دفتر شعبه

می توانید داده های پشتیبان خود را در مرکز DR از راه دور کپی کنید ، یا داده های پشتیبان دفتر شعبه خود را با استفاده از Vinchin Backup Copy در HQ کپی کنید. در صورت بروز هرگونه خطری در سایت تولید اصلی شما ، می توانید مستقیماً از نسخه پشتیبان تهیه خارج از سایت برای بازیابی سیستم عامل VM در خارج از سایت استفاده کنید.

شما همچنین می توانید نسخه پشتیبان تهیه شده از خارج سایت را به داخل سایت برگردانید و سیستم عامل VM را به سیستم تولید مجدد بازیابی کنید.

پشتیبان گیری از پرونده (فایل)

محیط پشتیبانی شده

علاوه بر پشتیبان گیری از ماشین های مجازی ، می توانید با استفاده از Vinchin Backup & Recovery از فایلها در سرور ویندوز و لینوکس خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید. با نصب یک عامل پشتیبان گیری از فایل های سبک بر روی سیستم عامل هدف ، فایلهای داخل سرور به راحتی پشتیبان گیری و بازیابی می شوند.

نه تنها پرونده های شخصی ، پوشه ها و زیر پوشه ها و پرونده های داخل پوشه ها برای پشتیبان گیری و بازیابی پشتیبانی می شوند.

کنسول وب با کاربرد آسان

 

آسان برای نظارت

داشبورد مدرن و تجسم داده به شما کمک می کند تا وضعیت مربوط به پشتیبان گیری و بازیابی VM را کنترل کنید ، به عنوان مثال استفاده از حفاظت و ذخیره سازی VM ، وضعیت اجرای وظایف فعلی، سابقه، سرور پشتیبان، و استفاده از حافظه و همچنین وضعیت جریان شبکه.

 

مدیریت آسان

معماری B / S به شما امکان می دهد از هر کجا و هر زمان به کنسول وب دسترسی داشته باشید. تمام کارهای پشتیبان گیری ، بازیابی، کپی و بایگانی در این صفحه شیشه ای پیکربندی شده و انجام می شود ، مدیریت می تواند به همان راحتی که انتظار می رود باشد.

مقیاس پذیری بالا

توزیع پشتیبان زیرساخت

برای محیط های مجازی در مقیاس بزرگ ، می توان از یک زیرساخت توزیع شده پشتیبان با Vinchin Backup Server و Node (گره ها) برای تمرکززدایی بارهای کاری کارهای پشتیبان و بازیابی طاقت فرسا استفاده کرد. تعداد گره های پشتیبان بر اساس نیاز شما قابل گسترش است، و این هیچ هزینه اضافی برای هزینه مجوز به راه حل پشتیبان گیری و بازیابی شما اضافه نمی کند.

 

سازگار با ذخیره سازی متنوع

با توجه به پیچیدگی کامل محیط کاربری ، پشتیبان گیری و بازیابی Vinchin با انواع مختلف ذخیره سازی پشتیبان از جمله پارتیشن ، دیسک محلی ، فهرست محلی ، حجم منطقی ، NAS ، CIFS و SAN (کانال فیبر ، iSCSI) سازگار است. در همین حال ، لوازم تکثیر در Vinchin قابل ادغام هستند.

رایان سامانه آرکا- نمایند انحصاری VinChin در ایران
كليه حقوق مادي و معنوي محفوظ و متعلق به شرکت رایان سامانه آرکا می‌باشد.

 کاربری بسیار آسان

 مقرون به صرفه

 پشتیبانی عالی

  • راه حل پشتیبان گیری VM 100٪ قابل اعتماد
  • عملکرد بالای پشتیبان گیری و DR
  • پاسخ سریع در صورت درخواست خدمات
  • دوره آزمایشی رایگان به مدت ۶۰ روز و پشتیبانی از پیش فروش رایگان