• info@arka.ir
  • تماس با ما: 02191300476 - ۰۲۱۸۸۸۰۴۹۶۱
  • تهران، خیابان شهید بهشتی، خ پاکستان، کوچه ۴ پلاک ۱۱ واحد ۷

نماینده Safetica شوید

نماینده Safetica شوید

شرکت Safetica از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را در زمینه ارائه راه‌کارهای جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) آغاز کرده است. Safetica در زمینه تکنولوژی شریک شرکت‌های معتبری مانند Eset ،Fortinet ،Microsoft و … است. رایان سامانه آرکا به عنوان نماینده انحصاری Safetica در ایران با شرایط ویژه نمایندگی فعال جذب می کند.

ثبت‌نام نمایندگی Safetica

  • شماره پلاک الزامی است.
  • با فرمت انگلیسی نوشته شود. شماره پلاک الزامی است.

درباره Safetica

Safetica شرکت بین المللی در زمینه ارائه محصولات تخصصی جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) است. این شرکت از سال ۲۰۰۷ شروع به فعالیت کرده است و شریک تجاری شرکت های مطرح Eset و Fortinet است. Safetica بیش از ۱۲۰۰ نمایندگی رسمی در ۸۰ کشور دنیا دارد.

درباره رایان سامانه آرکا

شرکت رایان سامانه آرکا، نمایندگی انحصاری و رسمی Safetica در ایران است. ما در رایان سامانه آرکا با شرایط ویژه نماینده فعال Safetica جذب می کنیم. ما همراه شما هستیم تا بهترین خدمات را در زمینه بازاریابی، پشتیبانی و آموزش Safetica به شما ارائه دهیم.

نمایندگی Safetica

چرا نماینده Safetica شویم؟

با دریافت نمایندگی Safetica دو دوره آموزشی رایگان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در زمینه های بازاریابی Safetica و پشتیبانی فنی آن دریافت خواهید کرد و Certificate معتبر شرکت Safetica به کارشناسان شما اعطا خواهد شد.

با دریافت نمایندگی Safetica شما به پنل نمایندگان Safetica به نشانی portal.safetica.com دسترسی پیدا خواهید کرد و به عنوان نماینده می توانید خدمات نمایندگی را به مشتریان خود ارائه دهید.

پس از دریافت نمایندگی Safetica شما به عنوان نماینده رسمی Safetica شناخته خواهید شد و مشخصات شما به عنوان Partner در سایت رسمی Safetica به و در قسمت Find Safetica Partner ثبت خواهد شد. شما می‌توانید مشخصات رایان سامانه آرکا را در قسمت Partner های Safetica مشاهده کنید. Safetica Partner

خدمات رایان سامانه آرکا

ما در رایان سامانه آرکا در زمینه‌های فروش، نصب و راه‌اندازی، آموزش و رفع خطا پشتیبان شما هستیم و اطلاعات به‌روز را در زمینه راه‌کارهای جلوگیری از نشت داده در اختیار شما قرار خواهیم داد. کارشناسان ما در واحد آموزش Safetica هر آنچه که شما برای نصب و راه‌اندازی و هر آنچه که در این مورد نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهند داد و کارشناسان واحد فنی Safetica به صورت ۷/۲۴ به سوالات فنی شما پاسخ خواهند داد و پشتیبانی‌های درخواستی را انجام خواهند داد.