[it_heading text=”نماینده Safetica شوید” heading_style=”style2″ head_tag=”h2″ extrabold=”normal”]

شرکت Safetica از سال 2007 فعالیت خود را در زمینه ارائه راه‌کارهای جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) آغاز کرده است. Safetica در زمینه تکنولوژی شریک شرکت‌های معتبری مانند Eset ،Fortinet ،Microsoft و … است. رایان سامانه آرکا به عنوان نماینده انحصاری Safetica در ایران با شرایط ویژه نمایندگی فعال جذب می کند.

[it_heading text=”ثبت‌نام نمایندگی Safetica” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]
  • شماره پلاک الزامی است.
  • با فرمت انگلیسی نوشته شود. شماره پلاک الزامی است.
  • حداکثر اندازه فایل ها.
[it_heading text=”درباره Safetica” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

Safetica شرکت بین المللی در زمینه ارائه محصولات تخصصی جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Loss Prevention) است. این شرکت از سال 2007 شروع به فعالیت کرده است و شریک تجاری شرکت های مطرح Eset و Fortinet است. Safetica بیش از 1200 نمایندگی رسمی در 80 کشور دنیا دارد.

[it_heading text=”درباره رایان سامانه آرکا” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

شرکت رایان سامانه آرکا، نمایندگی انحصاری و رسمی Safetica در ایران است. ما در رایان سامانه آرکا با شرایط ویژه نماینده فعال Safetica جذب می کنیم. ما همراه شما هستیم تا بهترین خدمات را در زمینه بازاریابی، پشتیبانی و آموزش Safetica به شما ارائه دهیم.

نمایندگی Safetica

[it_heading text=”چرا نماینده Safetica شویم؟” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

با دریافت نمایندگی Safetica دو دوره آموزشی رایگان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در زمینه های بازاریابی Safetica و پشتیبانی فنی آن دریافت خواهید کرد و Certificate معتبر شرکت Safetica به کارشناسان شما اعطا خواهد شد.

با دریافت نمایندگی Safetica شما به پنل نمایندگان Safetica به نشانی portal.safetica.com دسترسی پیدا خواهید کرد و به عنوان نماینده می توانید خدمات نمایندگی را به مشتریان خود ارائه دهید.

پس از دریافت نمایندگی Safetica شما به عنوان نماینده رسمی Safetica شناخته خواهید شد و مشخصات شما به عنوان Partner در سایت رسمی Safetica به و در قسمت Find Safetica Partner ثبت خواهد شد. شما می‌توانید مشخصات رایان سامانه آرکا را در قسمت Partner های Safetica مشاهده کنید. Safetica Partner

[it_heading text=”خدمات رایان سامانه آرکا” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

ما در رایان سامانه آرکا در زمینه‌های فروش، نصب و راه‌اندازی، آموزش و رفع خطا پشتیبان شما هستیم و اطلاعات به‌روز را در زمینه راه‌کارهای جلوگیری از نشت داده در اختیار شما قرار خواهیم داد. کارشناسان ما در واحد آموزش Safetica هر آنچه که شما برای نصب و راه‌اندازی و هر آنچه که در این مورد نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهند داد و کارشناسان واحد فنی Safetica به صورت 7/24 به سوالات فنی شما پاسخ خواهند داد و پشتیبانی‌های درخواستی را انجام خواهند داد.