[it_heading text=”نماینده senhasegura شوید” heading_style=”style2″ head_tag=”h2″ extrabold=”normal”]

سنهاسگورا یک محصول مدیریت دسترسی کاربران ادمین می باشد. که به شما این امکان را فراهم میکند تا دسترسی کاربران ادمین و مدیران شبکه را مانیتور و محدود کنید.با پیشرفت تکنولوژی و افزایش داده ها و اطلاعات نیاز به کنترل دسترسی کاربران به اطلاعات در سطح های مختلف امری ضروری می باشد. شرکت رایان سامانه ارکا نماینده انحصاری سنهاسگورا در ایران می باشد. جهت دریافت نمایندکی و همچنین تهیه محصول با ما تماس بگیرید.

[it_heading text=”ثبت‌نام نمایندگی Senhasegura” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]
  • شماره پلاک الزامی است.
  • با فرمت انگلیسی نوشته شود. شماره پلاک الزامی است.
  • حداکثر اندازه فایل ها.
[it_heading text=”درباره senhasegura” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

شرکت MT4 Tecnologia صاحب امتیاز محصول سنهاسگورا می باشد.امروزه مدیران ارشد سازمان ها برای بالا بردن سطح امنیت و حفاظت از دارایی های اطلاعاتی خود سرمایه گذاری ویژه ای میکنند. و از محصولات و راه کار های متنوعی بهره می برند. برای مثال: درگاه های شبکه را به انواع دیوار های آتش، IPS، WAF، UTM و … مجهز می کنند. حتی از روش ها و استاندارد های امنیتی، مانند: PCI-DSS و ISO27001 بهره می گیرند. اما در نهایت برای اینکه کار سازمان به انجام برسد به ناچار مجبور هستند دسترسی های سطح بالا، به سامانه های اطلاعاتی، نرم افزارها، سخت افزار ها و سرور های سازمان را به پیمانکار و یا افرادی بسپارند. شایداین افراد به صورت تمام و کمال مورد اطمینان و وثوق شان نباشند. آمار ها نشان می دهند که در سازمان های بزرگ، ریسک ها و تاثیر آسیب هایی که این افراد به مجموعه وارد می کنند بسیار قابل تامل است.

[it_heading text=”درباره رایان سامانه آرکا” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

شرکت رایان سامانه آرکا، نمایندگی انحصاری و رسمی Safetica در ایران است. ما در رایان سامانه آرکا با شرایط ویژه نماینده فعال Safetica جذب می کنیم. ما همراه شما هستیم تا بهترین خدمات را در زمینه بازاریابی، پشتیبانی و آموزش Safetica به شما ارائه دهیم.

نمایندگی Safetica

[it_heading text=”چرا نماینده Senhasegura شویم؟” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

با دریافت نمایندگی Senhasegura در دوره آموزشی رایگان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در زمینه های بازاریابی Senhasegura و پشتیبانی فنی آن دریافت خواهید کرد و Certificate معتبر شرکت Senhasegura به کارشناسان شما اعطا خواهد شد.

پس از دریافت نمایندگیSenhasegura شما به عنوان نماینده رسمی Senhasegura شناخته خواهید شد و مشخصات شما به عنوان Partner در سایت رسمی Senhasegura به و در قسمت Find Safetica Partner ثبت خواهد شد. شما می‌توانید مشخصات رایان سامانه آرکا را در قسمت Partner های Senhasegura مشاهده کنید.

[it_heading text=”خدمات رایان سامانه آرکا” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

ما در رایان سامانه آرکا در زمینه‌های فروش، نصب و راه‌اندازی، آموزش و رفع خطا پشتیبان شما هستیم و اطلاعات به‌روز را در زمینه راه‌کارهای جلوگیری از نشت داده در اختیار شما قرار خواهیم داد. کارشناسان ما در واحد آموزش Safetica هر آنچه که شما برای نصب و راه‌اندازی و هر آنچه که در این مورد نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهند داد و کارشناسان واحد فنی Safetica به صورت 7/24 به سوالات فنی شما پاسخ خواهند داد و پشتیبانی‌های درخواستی را انجام خواهند داد.