کسپرسکی kaspersky small office security

امنیت همیشه فعال برای مشاغل همیشه فعال

Kaspersky Small Office Security سادگی محافظت از رایانه های شخصی خانگی را با قابلیت های ویژه ای برای ایمن نگه داشتن کسب و کار شما در حین کار کارمندان ترکیب می کند. با امنیت «تنظیم و فراموش کردن» ، از رایانه های ویندوز و مک  و لپ تاپ هایتان بخوبی فایل سرورهای ویندوز، برای پرونده هایی که بیشترین ارزش را برای شما دارند محافظت می کند.

 

  • محافظت در برابر برگشت مجدد باج افزار درصورت کلیک تصادفی کاربران که باعث قفل شدن رایانه می شود.
  • رمزگذاری پرونده و پشتیبان گیری برای اطمینان از مالکیت معنوی و اسرار تجاری خود
  • Safe Money برای پرداخت قبوض و مالیات بصورت آنلاین با اطمینان
  • از سیستم عامل اندروید محافظت می کند تا کارمندان شما بتوانند از طریق تلفن های هوشمند و رایانه لوحی شخصی خود با خیال راحت کار کنند
  • اسکن داخلی در برابر آسیب پذیری و اطمینان داشتن از برنامه های مورد استفاده در برابر نفوذ بد افزار ها

 

در حالی که شما کارهای خود را انجام می دهید ، کار خود را انجام می دهد

یک راه حل امنیتی که به شما اجازه می دهد تا بر اولویت های کاری خود تمرکز کنید. این نرم افزار از پرسنل سازمان شما بدون اینکه حواس آنها را با پیام یا اعلانات پرت کند محافظت می کند ، بنابراین آنها می توانند بدون وقفه کار کنند. Kaspersky Small Office Security فقط وظیفه خود را انجام می دهد در حالی که شما وظیفه خود را انجام می دهید.

 

 

 

حفاظت در برابر باج افزار برای کارمندان بی توجه

حتی اگر کارمندی پیوند مخربی را باز کرده باشد و باج افزار سعی در رمزگذاری پرونده های کاری داشته باشد ، یک نسخه پشتیبان از فایل رمزگذاری نشده به طور خودکار گرفته می شود تا امکان بازیابی اطلاعات برای شما فراهم باشد.

 

 

 

 

از دام های کلاهبرداری و کلاهبرداری آنلاین خودداری کنید

لایه های امنیتی اضافی به جلوگیری از سرقت پول شرکت شما توسط سارقان کمک می کند: هنگامی که به وب سایت های خرید یا بانکی دسترسی پیدا می کنید ، فناوری بی نظیر Safe Money ما امنیت وب سایت را بررسی می کند و قبل از باز کردن در حالت محافظت شده ویژه (فقط برای رایانه های شخصی و Mac) از اصالت سایت اطمینان می یابد.

 

 

 

جلوگیری از  هک شدن حساب کاربری

Password Manager(مدیریت رمز عبور) تمام گذرواژه ها و پرونده های ارزشمند شما را در تمام دستگاه هایی که استفاده می کنید ذخیره و ایمن می کند – فقط باید یک رمز عبور را به خاطر بسپارید.

اگر در سرور پرونده شما گذرواژه ضعیفی داشته باشد (مانند “1234”) یا درصورتی که  مدت زمان طولانی رمز عبور شما تغییر نکرده باشد ، به شما اطلاع می دهد.

لایه های امنیتی اضافی به جلوگیری از سرقت پول شرکت شما توسط سارقان کمک می کند: هنگامی که به وب سایت های خرید یا بانکی دسترسی پیدا می کنید ، فناوری بی نظیر Safe Money ما امنیت وب سایت را بررسی می کند و قبل از باز کردن در حالت محافظت شده ویژه (فقط برای رایانه های شخصی و Mac) از اصالت سایت اطمینان می یابد.

محافظت آسان برای استفاده در کل کسب و کار شما

چندین لایه محافظتی در یک بسته با کاربرد آسان – برای به دست آوردن حداکثر امنیت در کسب و کار خود و با حداقل پیچیدگی و بدون نیاز به تجربه ای خاص.

کسپرسکی kaspersky small office security

پورتال وب مناسب

Kaspersky Small Office Security به عنوان یک راه حل تجاری ، یک پورتال اختصاصی – ksos.kaspersky.com – برای راحتی شما دارد ، جایی که می توانید وضعیت مجوز و تاریخ انقضا را بررسی کنید ، در صورت نیاز به کمک ، از دستگاه های محافظت شده دیدن کنید یا درخواست پشتیبانی ارسال کنید.

سرور پرونده ویندوز را امن کنید

محافظت از سرورهای پرونده ویندوز در برابر باج افزارها و رمزگذارها: System Watcher فعالیت های مخرب را شناسایی و مسدود می کند و اجازه می دهد تا اقدامات مخرب دوباره انجام شود.

به روزرسانی نرم افزار لیستی از به روزرسانی های جدید موجود برای برنامه های نصب شده را فراهم می کند ، و حذف داده های سیستم استفاده نشده یا منسوخ را آسان می کند.

  با خیال راحت روی دستگاه های تلفن همراه کار کنید

آیا نیاز به کار در حال حرکت دارید؟ آزمایشات امنیتی موبایل کسپرسکی به این معنی است که شما در هر مکانی که کار می کنید محافظت می شوید – از جمله وقتی کارمندان از دستگاه های تلفن همراه خود برای کار استفاده می کنند. از تلفن های هوشمند و رایانه لوحی مبتنی بر Android محافظت کنید – از جمله قفل کردن ، پاک کردن و محل قرارگیری دستگاه های گمشده.

اینترنت ایمن ، ایمیل و حریم خصوصی

با مسدود کردن سایتهای مخرب از تلاش برای ربودن داده ها و شبکه های تجاری خود محافظت کنید. بارگیری های مشکوک را مسدود کنید ، ایمیل های فیشینگ و پیوست های مخرب را فیلتر کنید. پسوندهای ناخواسته و ناامن مرورگر را جستجو و حذف کنید و از حریم خصوصی خود با قابلیت ویژه “ردیابی نکنید” محافظت کنید.

کسپرسکی kaspersky small office security

پرونده های ارزشمند را با خیال راحت ذخیره و انتقال دهید

فناوری های پشتیبان گیری و رمزگذاری از اطلاعات حساس شما در برابر نقض ، جریمه و تجارت از دست رفته محافظت می کنند. Data vault با داشتن حافظه محافظت شده با رمز عبور در رایانه ، یک لایه امنیتی بیشتر به شما می دهد تا داده های حساس را از چشمان کنجکاو دور نگه دارد.

امنیتی که می توانید به آن اعتماد کنید – و ما می توانیم آن را ثابت کنیم

هیچ فروشنده دیگری نمی تواند با موفقیت کاسپرسکی در آزمونهای مستقل مطابقت داشته باشد. در سال 2018 ، محصولات کسپرسکی در 88 آزمایش و بررسی مستقل شرکت کردند. محصولات ما 73 بار امتیاز اول دریافت کردند و به 77 موفقیت برتر رسیدند.

 

شرکت رایان سامانه آرکا 

با Kaspersky Small Office Security ، می توانید مطمئن باشید که وقتی مجرمان اینترنتی می آیند ، برای شما مثل همیشه تجارت خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محافظت از ما در حین کار ، امروز صفحه داده ما را بارگیری کنید.

 

آگاهی را ارتقا دهید. بهترین دفاع شما در برابر بدافزار! اینفوگرافیک ما را بارگیری کنید و درمورد بزرگترین آزارهای سایبری و چالشهایی که کسب و کارهای بسیار کوچک هر روز با آن روبرو هستند بیشتر بدانید.

  • در حالی که شما کارهای خود را انجام می دهید ، کار خود را انجام می دهد
  • حفاظت در برابر باج افزار برای کارمندان بی توجه
  • از دام های کلاهبرداری و کلاهبرداری آنلاین خودداری کنید
  • جلوگیری از  هک شدن حساب کاربری