امنیت ایمیل با GFI MailEssential – ضد هرزنامه و ضد فیشینگ

ایمیل شما را در معرض تهدیدها قرار می دهد- از خود در برابر بدافزار و اتلاف وقت در هرزنامه محافظت کنید.

14 فیلتر ضد هرزنامه ، 4 موتور ضد ویروس به علاوه اسکن بدافزار در یک بسته امنیتی ایمیل دریافت کنید

ویروس ها و بدافزارهای منتقله از طریق ایمیل را مسدود کنید

  • چرا وقتی می توانید قدرت ترکیبی چهار را داشته باشید ، به امنیت ایمیل به یک موتور آنتی ویروس اعتماد کنید؟ GFI MailEssentials می تواند قدرت مارک های برجسته از جمله BitDefender ، Avira ، Kaspersky و Cyren را درگیر کند.
  • هر موتور ویژگی های اکتشافی و تشخیص خود را دارد. شما برای مسدود کردن ویروس های منتقل شده از طریق ایمیل و سایر بدافزارها به حداکثر محافظت از محیط ایمیل خود دست می یابید

 

هرزنامه را فیلتر کنید تا زمان تلف شده و فضای سرور را کاهش دهید

  • برآورد می شود که هرزنامه 45٪ از حجم ایمیل شما است. GFI MailEssentials از 14 فن آوری پیشرفته فیلتر ایمیل استفاده می کند که می توانید در عمل مشاهده کنید. هرزنامه را قبل از ورود به جعبه های ایمیل فیلتر کنید تا فضای سرور و زمان مفید شما صرفه جویی شود
  • ایمیل های جعلی را مسدود کنید ، ایمیل های موجود در DNS های لیست سیاه یا آنهایی که به URL های شناخته شده مشکل پیوند دارند را متوقف کنید یا سایت های فیشینگ پیوند دارند را متوقف کنید ، ایمیل های غیر سازگار با RFC را حذف کنید ، ایمیل هایی که از ارسال کنندگان جعلی هستند را شناسایی کنید و روش های بیشتری برای کاهش تلفات هرزنامه.

ایمیل را ایمن و پربار کنید … به سادگی

  • GFI MailEssentials با سرورهای ایمیل مختلف ، نه فقط با Exchange سازگار است. این به صورت یکپارچه در تنظیمات فعلی شما قرار می گیرد – اعم از درون سازمانی ، مجازی یا میزبانی شده در زیرساخت های ابری شما. سرپرستان فناوری اطلاعات امنیت ایمیل خود را کاملاً کنترل می کنند.
  • همچنین می توانید کنترل را به کاربران نیز توسعه دهید. گزارش ها و دسترسی مداوم به ایمیل های قرنطینه شده را فراهم کنید تا آنها بتوانند آنچه را که می خواهند دریافت کنند، آزاد کنند. آنها همچنین می توانند لیست سیاه و سفید خود را سفارشی کنند.

دوره آزمایشی 30 روزه GFI MailEssentials خود را رایگان دریافت کنید

ایمیل شما را در معرض تهدید قرار می دهد. ببینید چگونه می توانید از خود در برابر بدافزار و هدر رفتن هرزنامه محافظت کنید.

ویژگی ها-   GFI MailEssentials

حداکثر چهار موتور ضد ویروس

برای محافظت برتر می توانید قدرت حداکثر چهار موتور آنتی ویروس را ترکیب کنید

محافظت در برابر بدافزار پیشرفته

GFI MailEssentials دارای حفاظت از بدافزار پیشرفته است که مدیران IT را قادر می سازد زیرساخت ایمیل خود را از گونه جدید بدافزار محافظت کنند که انواع مختلفی از خود را برای جلوگیری از شناسایی ایجاد می کند.

انباری از فیلترهای ضد هرزنامه

GFI MailEssentials از انواع فن آوری های ضد هرزنامه برای محافظت از سطح بالاتری برای تجارت شما برخوردار است.

ایمیل را ایمن و پربار کنید … به سادگی

GFI MailEssentials با سرورهای ایمیل مختلف ، نه فقط با Exchange سازگار است.

کنسول وب با گزارش یکپارچه

یک کنسول مبتنی بر وب که به شما امکان می دهد تمام قابلیت های امنیتی ضد هرزنامه و ایمیل را پیکربندی و مدیریت کنید و همچنین گزارشات را ایجاد کنید.

مدیریت قرنطینه

گزینه های انعطاف پذیر برای مقابله با ایمیل های هرزنامه و بدافزار ، قرنطینه بدافزار دوستانه برای مدیر ، قرنطینه اسپم با مدیریت کاربر ، لیست سیاه و لیست سفید شخصی و لیست سفید خودکار

جلوگیری از نشت داده ها و اجرای محتوای ایمیل

قوانین مبتنی بر کاربر یا مبتنی بر گروه را بر اساس کلمات کلیدی ، عبارات منظم ، پیوست ها و عنوان های ایمیل پیکربندی کنید.

از شرکت خود در برابر بهره برداری ها(سواستفاده های) ایمیل و تروجان ها محافظت کنید

ایمیل ها را برای بهره برداری مبتنی بر ایمیل و موارد اجرایی مخرب اسکن کنید.

از کاربران خود در برابر فیشینگ و نرم افزارهای جاسوسی محافظت کنید

ایمیل های فیشینگ و جاسوس افزار را در سطح سرور مسدود کنید ، قبل از اینکه به صندوق ورودی کاربران شما برسند و باعث خرابی شود.

کنسول مدیریت متمرکز

GFI MailEssentials می تواند روی سرورهای مختلف نصب شود و پیکربندی را در همه سرورها هماهنگ کند و وظایف مدیریتی شما را به حداقل برساند.

سلب مسئولیت و سایر ابزارهای مدیریت ایمیل

سرور لیست GFI MailEssentials راهی آسان برای پیاده سازی و انتخاب لیست گفتگو با پیوندهای خودکار اشتراک و لغو اشتراک ارائه می دهد.

 

تصاویر