فایروال Sophos XG

سوفوس، بهترین فایروال در جهان از لحاظ محافظت از شبکه و همچنین امکان تشخیص تهدیدات و علی الخصوص سرعت عکس العمل به آنها میباشد.
فایروال Sophos XG رویکرد جدید و تازه ای برای مدیریت،. پاسخ به تهدیدات و مانیتورکردن هر آنچه که در شبکه شما اتفاق می افتد را به ارمغان می آورد.

فایروال Sophos XG

فایروال سوفوس ، یک رویکرد نوآورانه ای برای مدیریت فایروال در شبکه است.

با فایروال سوفوس XG، تهدیدات را ببینید، متوقفشان کنید و مجموعه خود را امن کنید.

محافظت جامع فایروال برای افشای خطرات پنهان. ، مسدود کردن تهدیدهای شناخته شده و ناشناخته و پاسخگویی خودکار به حوادث ساخته شده است.

ویژگی ها:

فایروال Sophos XG دید بی نظیری را برای برنامه های ناشناخته و ناخواسته ، تهدیدهای پیشرفته ، انتقال داده های مشکوک، ترافیک رمزگذاری شده و موارد دیگر فراهم می کند.

امکان گزارش گیری در پنل جامع داخلی قرار داده شده است و گزارش های متمرکز و قدرتمندی را میتوان با آن ایجاد نمود.

فایروال Sophos XG

 آخرین فناوری پیشرفته برای محافظت از شبکه خود در برابر باج افزارها. و تهدیدهای پیشرفته از جمله IPS دارای رتبه بالا ، محافظت از تهدیدات پیشرفته ، Cloud Sandboxing و تحلیل تهدیدات کامل با هوش مصنوعی، Dual AV ، کنترل وب و کنترل برنامه ها ، محافظت از ایمیل و یک WAF کامل فراهم می کند و  البته تنظیم و مدیریت آن آسان است.

XG Firewall

یک راه حل امنیتی شبکه است میتواند منبع سرایت در شبکه شما را به طور کامل شناسایی کند و به طور خودکار دسترسی به سایر منابع شبکه را در پاسخ محدود کند. این کار با استفاده از heartbeat امنیتی خاص سوفوس امکان پذیر است. که با سنجش از راه دور و وضعیت سلامتی بین نقاط انتهایی سوفوس و فایروال شما را به اشتراک می گذارد.

فایروال Sophos XG

مزیت های Xstream:

معماری Xstream XG فایروال  برای ارائه حداکثر سطح دید .، محافظت و عملکرد مهندسی شده است تا به رفع برخی از بزرگترین چالش های امروزی مدیران شبکه بپردازد.

Xstream SSL Inspection :

طبق آخرین آمار ، تقریباً 80٪ از ترافیک وب رمزگذاری شده. و این امر را برای اکثر فایروالها غیرقابل مشاهده می کند. ، تعداد فزاینده ای از بدافزارها و برنامه های بالقوه ناخواسته از این واقعیت سوء استفاده می کنند که سازمان ها به سادگی از SSL inspection  استفاده نمی کنند. ، ترس اصلی مدیر شبکه این است که SSL inspection  تأثیر عملکردی داشته باشد. یا باعث شکسته شدن چیزی شود و تجربه کاربر را تحت تأثیر قرار دهد ، فایروال XG نقاط کور ناشی از ترافیک رمزگذاری شده را با کمک به شما در استفاده از SSL inspection و در عین حال بهره وری عملکرد، از بین می برد.

Xstream Network Flow FastPath:

ترافیکی که به عنوان ترافیک امن شناخته می شود می تواند به Xstream Network Flow FastPath بارگیری شود ، این مسیر شتاب یافته برای ترافیک قابل اعتماد با آزاد کردن منابع از وظایف غیر ضروری بازرسی ترافیک باعث افزایش چشمگیر عملکرد می شود. این امر به ویژه برای برنامه های صوتی و تصویری بسیار حساس به زمان تأخیر است و بنابراین می تواند به سرعت منجر به تخریب تجربه کاربر شود  XG Firewall شامل پردازش خودکار هوشمند و مبتنی بر سیاست برای پردازش ترافیک قابل اعتماد با سرعت سیمی است.

Xstream DPI Engine

ما معتقدیم شما هرگز نباید بین امنیت و عملکرد تصمیم بگیرید  فایروال Sophos XG شامل یک موتور Deep Packet Inspection (DPI) با سرعت بالا برای اسکن ترافیک شما در مورد تهدیدات بدون کند شدن پروکسی است پشته فایروال می تواند پردازش را به طور کامل به موتور DPI بارگذاری کند ، به طور قابل توجهی باعث کاهش زمان تاخیر و در نتیجه بهبود کارایی کلی می شود  فایروال Sophos XG محافظت کامل در برابر تهدیدات عمیق در بسته ها را برای موتور AV ، IPS ، وب ، کنترل برنامه و بازرسی SSL  فراهم می کند.

sophos XG firewall

سوفوس مرکزی

سوفوس مرکزی در ضمیر هر کاری است که انجام می دهیم  پلتفرم مدیریت ابری ما یک صفحه شیشه ای را به شما ارائه می دهد تا نه تنها دیوارهای آتش شما را مدیریت کند، بلکه مجموعه کامل راه حل های امنیتی سوفوس را نیز در اختیار شما قرار می دهد و دو برتری را برای شما فراهم می آورد:

1- مدیریت مرکزی

به سادگی چندین فایروال را مدیریت کنید
Sophos Central  بهترین سیستم مدیریت ابری برای همه محصولات Sophos شما است. تنظیم ، نظارت و مدیریت روزانه فایروال Sophos XG، آسان می شود. همچنین ویژگی های مفیدی مانند هشدار ، مدیریت پشتیبان گیری ، به روزرسانی های آنی سیستم عامل و تهیه سریع فایروال های جدید را ارائه می دهد.

 • تمام فایروال Sophos XG ها و سایر محصولات سوفوس را از یک کنسول مدیریت کنید
 • تغییرات را پیکربندی کنید و آنها را در گروهی از فایروال ها اعمال کنید یا هر فایروال را بصورت جداگانه مدیریت کنید
 • یک زمانبندی برای ایجاد نسخه پشتیبان ایجاد کنید و حداکثر در 5 نسخه پشتیبان را در ابر ذخیره کنید.

توجه: مدیریت مرکزی بدون هزینه اضافی در دسترس است.

reporting فایروال Sophos XG

2- گزارش گیری مرکزی

گزارش فایروال در cloud

Sophos مرکزی شامل ابزارهای گزارش گیری قدرتمندی است که شما را قادر می سازد در طول زمان، شبکه، وب ، فعالیت برنامه ها و امنیت خود را نمودار کنید  شما یک گزارش انعطاف پذیر را تجربه می کنید که انواع گزارش های داخلی را با ابزارهای قدرتمند ترکیب می کند تا گزارش های سفارشی خود را ایجاد کنید،شما را قادر میسازد تا انواع گزارشات را ایجاد نماید.

 • از طریق تجزیه و تحلیل ، دید خود را نسبت به فعالیت شبکه افزایش دهید
 • تجزیه و تحلیل داده ها برای شناسایی شکاف های امنیتی ، رفتار مشکوک کاربر یا سایر رویدادهایی که نیاز به تغییر سیاست دارند.
 • از ماژول های از پیش تعریف شده استفاده کنید یا هر مورد را سفارشی کنید.

توجه: گزارشگیری مرکزی بدون هزینه اضافی برای گزارشات با ذخیره اطلاعات حداکثر 7 روز در دسترس است ،گزینه های پیشرفنه با نگهداری طولانی تر داده ها به زودی برای خرید اختیاری در دسترس خواهند بود.

reporting فایروال Sophos XG

نکته ای در مورد Zero-touch Deployment:

با استفاده از Sophos مرکزی، می توانید پیکربندی را برای فایروال Sophos XG ایجاد کنید که می توانید به راحتی گسترش دهید به عنوان مثال ، کنترل از راه دور. نیازی به حضور کارکنان فنی در محل نیست ، به سادگی فایل پیکربندی را آماده کنید، آن را روی یک USB  ذخیره کنید و دستگاه را با کلید USB متصل بوت کنید.

مدلهای Synchronized Security

1- Heartbeat امنیتی –

فایروال Sophos XG تنها راه حل امنیتی شبکه است که قادر است کاربر و منبع سرایت در شبکه شما را به طور کامل شناسایی کند و به طور خودکار دسترسی به سایر منابع شبکه را در پاسخ محدود کند ، این با استفاده از heartbeat خاص امنیتی سوفوس امکان پذیر است که از راه دور وضعیت سلامتی بین نقاط انتهایی Sophos و فایروال شما را به اشتراک می گذارد ، و سلامت endpoint را با قوانین فایروال یکپارچه می کند تا دسترسی و جداسازی سیستم های در خطر را کنترل کند ، خبر خوب این است که همه اینها به طور خودکار اتفاق می افتد و با موفقیت به کسب و کارها و سازمانهای مختلفی کمک می کند تا در وقت و هزینه خود برای محافظت از محیط خود صرفه جویی کنند.

2- کنترل برنامه هماهنگ شده

با استفاده از heartbeat امنیتی ، ما می توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم تا فقط وضعیت سلامتی یک نقطه پایانی را مشاهده کنیم. ما همچنین برای یکی از بزرگترین مشکلاتی که امروزه مدیران شبکه با آن روبرو هستند ، راه حل داریم – جلوگیری از مشاهده ترافیک شبکه.

کنترل برنامه هماهنگ شده به طور خودکار شناسایی می کند، طبقه بندی می کند و برنامه های رمزنگاری شده، سفارشی، گریزان و برنامه های عمومی HTTP یا HTTPS که هم اکنون ناشناس هستند را کنترل می کند.

3- Lateral Movement Protection

این ویژگی به طور خودکار سیستم های به خطر افتاده را در هر نقطه از شبکه جدا می کند تا جلوی حملات مرده در مسیر خود را بگیرد. نقاط پایانی سالم با نادیده گرفتن همه ترافیک از نقاط پایانی ناسالم ، امکان انزوای کامل ، حتی در همان بخش شبکه ، به جلوگیری از انتشار تهدید و دشمنان فعال از انتشار یا سرقت اطلاعات کمک می کنند.

4- Synchronized User ID

احراز هویت کاربر در فایروال نسل بعدی بسیار مهم است اما اغلب .اجرای آن به روشی یکپارچه و شفاف چالش برانگیز است. همگام سازی شناسه کاربر با به اشتراک گذاشتن هویت کاربر بین نقطه انتهایی و فایروال از طریق Heartbeat امنیتی. نیاز به عوامل تأیید اعتبار مشتری یا سرور را از بین می برد. این یک مزیت بزرگ دیگر برای داشتن فایروال و نقاط انتهایی یکپارچه و به اشتراک گذاری اطلاعات است.

چیزی که امروزه فایروالهای نسل بعد، می بینند

شما نمی توانید آنچه را که نمی توانید ببینید کنترل کنید. همه فایروال ها امروزه برای شناسایی برنامه ها به امضاهای برنامه ثابت بستگی دارند ،اما این برنامه ها برای بیشتر برنامه های سفارشی ، مبهم .، گریزان یا هر برنامه با استفاده از HTTP یا HTTPS عمومی کار نمی کنند.

چیزی که فایروال Sophos XG می بیند

فایروال Sophos XG از امنیت همگام شده برای شناسایی ، طبقه بندی و کنترل خودکار همه برنامه های ناشناخته که به راحتی برنامه هایی که نمی خواهید را مسدود می کنند و اولویت بندی برنامه هایی که میخواهید، به کار می گیرد.

فایروال Sophos XG

SD-WAN همگام سازی شده مسیریابی برنامه قدرتمند و قابل اعتماد

SD-WAN همگام شده از قدرت امنیت یکپارچه شده برای بهینه سازی. انتخاب مسیر WAN برای برنامه های مهم تجاری خود استفاده می کند با استفاده از کنترل برنامه همگام شده .، برنامه های کشف شده که در غیر این صورت ناشناخته هستند می توان برای معیارهای تطبیق ترافیک در سیاستهای مسیریابی SD-WAN استفاده کرد ، این روش دیگری است که امنیت یکپارچه شده می تواند کارایی شبکه شما را بهبود ببخشد.

شما می توانید تعدادی از ماژول ها را برای سفارشی کردن حفاظت ارائه شده توسط فایروال به نیازهای شخصی و سناریوی استقرار خود انتخاب کنید.

Network Protection

تمام محافظتی که شما نیاز دارید برای جلوگیری از حملات پیچیده و تهدیدهای پیشرفته و در عین حال دسترسی ایمن شبکه به کسانی که به آنها اعتماد دارید.

سیستم جلوگیری از نفوذ(IPS) نسل بعدی

محافظت پیشرفته در برابر انواع حملات مدرن را ارائه می دهد. این فراتر از منابع سنتی سرور و شبکه است تا از کاربران و برنامه های موجود در شبکه نیز محافظت کند.

Heartbeat  امنیتی

برای شناسایی سریعتر تهدیدها ، ساده کردن تحقیقات و به حداقل رساندن تأثیر حملات ، بین نقاط پایانی محافظت شده Sophos مرکزی و فایروال خود ایجاد می کند ، به سادگی وضعیت heartbeat  را داخل سیاستهای فایروال جا میدهد تا به طور خودکار سیستم های در خطر را جدا کند.

حفاظت پیشرفته تهدیدات

شناسایی فوری و پاسخ فوری به حملات پیچیده هر روز محافظت چند لایه تهدیدها را فوراً شناسایی می کند و heartbeat امنیتی پاسخ اضطراری را ارائه می دهد.

تکنولوژی های پیشرفته VPN

فن آوری های VPN منحصر به فرد و ساده از جمله پورتال سلف سرویس HTML5 بی مشتری ما را جمع می کند که دسترسی از راه دور را بسیار ساده می کند ،  یا از فناوری منحصر به فرد SD-RED (دستگاه Remote Ethernet) با وزن سبک منحصر به فرد ما استفاده می کند.

Web Protection

مشاهده و کنترل بی نظیر بر همه فعالیت های وب و برنامه کاربر شما

پالیسی وب قدرتمند کاربر و گروه

کنترل های پالیسی دروازه وب امن در سطح سازمانی را فراهم می کند تا به راحتی بتوانید کنترل های پیچیده کاربر و گروه های وب را مدیریت کنید. ، سیاستهایی را که بر اساس کلمات کلیدی وب آپلود شده اعمال می کند که نشانگر استفاده یا رفتار نامناسب است.

Application Control and QoS

دید و آگاهی کاربر را قادر می سازد بر هزاران برنامه با گزینه های سیاست ریز و شکل دهی به ترافیک (QoS) بر اساس طبقه بندی برنامه ، ریسک و سایر خصوصیات کنترل کند ، کنترل برنامه همگام شده به طور خودکار تمام برنامه های ناشناخته ، گریزان و سفارشی را در شبکه شما شناسایی می کند.

Advanced Web Threat Protection

موتور پیشرفته ما با پشتیبانی SophosLabs ، محافظت نهایی را از تهدیدهای وب چند منظوره و مبهم امروز فراهم می کند تکنیک های خلاقانه مانند JavaScript emulation، آنالیز رفتاری و origin reputation به حفظ امنیت شبکه شما کمک می کند.

High-performance traffic scanning

برای عملکرد بهینه شده، Xstream SSL inspection ما، ضمن حفظ عملکرد امکان بازرسی تأخیر بسیار کم و اسکن HTTPS را فراهم می کند.

Email Protection

محافظت از ایمیل خود را با ضد هرزنامه ،DLP  و رمزگذاری ادغام کنید.

Integrated Message Transfer Agent

اطمینان از تداوم فعالیت تجاری همیشه برای ایمیل شما ، اجازه می دهد تا فایروال به طور خودکار صف ارسال نامه در سرورهای رویداد را در غیر فعال کند.

Live Anti-Spam

محافظت از آخرین برنامه های هرزنامه ، حملات فیشینگ و پیوست های مخرب را فراهم می کند.

Self-serve Quarantine

اعطای کنترل مستقیم قرنطینه اسپم کارمندان به خودشان، در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند.

SPX Email Encryption

منحصر به فرد برای Sophos ، SPX  با استفاده از فن آوری رمزگذاری مبتنی بر گذرواژه ، ارسال ایمیل رمزگذاری شده به هر کسی ، حتی آنهایی که هیچ نوع زیرساخت اعتماد ندارند را آسان می کند.

Data Loss Prevention

DLP  مبتنی بر خط مشی می تواند براساس وجود داده های حساس در ایمیل های سازمانی ، رمزگذاری شود یا مسدود / اطلاع رسانی کند.

Web Server Protection

سرورهای وب و برنامه های تجاری خود را در مقابل تلاش های هک کردن در حالی که دسترسی ایمن دارند ، سخت نگه دارید.

Business Application Policy Templates

الگوهای سیاست از پیش تعریف شده به شما امکان می دهد .از برنامه های رایج مانند Microsoft Exchange Outlook یا SharePoint  به سرعت و به راحتی و در هرجا محافظت کنید.

حفاظت در برابر آخرین هک ها و حملات

با انواع فن آوری های پیشرفته محافظت از جمله  URL and form hardening، جلوگیری از deep-linking و پیمایش دایرکتوری ، جلوگیری از تزریق SQL و محافظت در برابر XSS، cookie signing و موارد دیگر.

Reverse proxy

با گزینه های تأیید اعتبار ، بارگذاری SSL و متعادل کردن بار سرور ، از حداکثر محافظت و عملکرد برای دسترسی سرورهای شما از اینترنت اطمینان حاصل می کند.

 

لینکهای مربوطه:

مديريت فايروال سوفوس XG

فروش لایسنس سوفوس با آپدیت سرور ایرانی

مهاجرت فایروال های سوفوس از سری SG به سری XG

مدل لایسنس و ماژولهای لایسنس سوفوس

ارتقاي فایروالهای Cyberoam به Sophos XG

چه مدلهایی از Cyberoam قابلیت نصب Firmwareهای سوفوس را دارند؟ “حفاظت از Sandstorm یا تهدیدات شدید” به عنوان یک افزونه اشتراکی در دسترس است و همچنین در بسته های ‘Plus’ ما نیز موجود است ، به عنوان مثال : EnterpriseGuard Plus, FullGuard Plus.

طراحی شده توسط  SophosLabs

با حمایت از SophosLabs پیشرو در صنعت ، اشتراک Sandstorm Protection شامل یک پلتفرم هوشمند تهدید و تحلیل تهدیدات کاملا ابری است ، این کار تجزیه و تحلیل فایل های مبتنی بر یادگیری عمیق ، گزارش تجزیه و تحلیل دقیق و یک تهدید سنج برای نشان دادن خلاصه خطر برای یک پرونده را فراهم می کند.

ما از لایه هایی از تجزیه و تحلیل برای شناسایی تهدیدهای شناخته شده و احتمالی استفاده می کنیم ، موارد ناشناخته را کاهش می دهیم و احکام و گزارش های اطلاعاتی را برای رایج ترین نوع پرونده ها به دست می آوریم.

شمای فایروال Sophos XG

Static File Analysis

با بهره گیری از قدرت مدل های یادگیری چند ماشین ، شهرت جهانی ، اسکن عمیق پرونده و موارد دیگر ، می توانید بدون نیاز به اجرای پرونده ها در زمان واقعی ، تهدیدها را به سرعت شناسایی کنید.

Dynamic File Analysis

برای رعایت رفتار و قصد آن ، یک پرونده را در یک جعبه امن مبتنی بر ابر اجرا کنید. عکسهای صفحه نمایش آگاهی افزوده شده از هر رویداد اصلی در طول تجزیه و تحلیل را فراهم می کند.

گزارشگیری تحلیل هوشمند تهدیدات

گزارشهای هوشمند غنی بیش از نتیجه “خوب” ، “بد” یا “ناشناخته” را به شما ارائه می دهند ، بینش کامل در مورد ماهیت و قابلیت های یک تهدید از طریق استفاده از علوم داده و تحقیقات SophosLabs ارائه می شود.

(تهدیدسنج نتیجه تقریباً فوری ارائه می دهد ، حتی اگر تجزیه و تحلیل بیشتر هنوز ادامه یابد.)

شمای فایروال Sophos XGدستگاه های سخت افزاری سری XG ما با جدیدترین فناوری چند هسته ای ، تهیه RAM سخاوتمندانه و ذخیره سازی قابل اطمینان ساخته شده اند. شما چه از یک تجارت کوچک محافظت کنید و یا از یک شرکت بزرگتر توزیع شده، در هرحال از عملکرد یک برند پیشتاز و برجسته بهره می برید.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات جدول سریعا به روز می شود

ماتریس محصولات:

 

سری های مختلف فایروال Sophos XGآنچه با هر دستگاه سری XG دریافت می کنید

 • حفاظت کامل wireless در لایسنس پایه گنجانده شده است
 • گزارش از طریق صندوق یا گزارش به مدت 7 روز از طریق Sophos مرکزی
 • مدیریت آزاد از طریق Sophos مرکزی
 • انعطاف پذیری برای اضافه کردن ماژول های اتصال اختیاری برای انطباق فایروال خود با تغییرات در محیط شما

توجه: آخرین نسخه  فایروال XG (Sophos) نسخه 18.x  حداقل به 4 گیگابایت رم نیاز دارد

لوازم دسکتاپ Sophos سری  XG

لوازم دسک تاپ ما تعادل کاملی بین قیمت و عملکرد برای مشاغل کوچک یا دفاتر شعبه شما ارائه می دهند همه مدل ها طیف وسیعی از گزینه های اتصال داخلی و اضافی را ارائه می دهند یک  “W” در انتهای نام مدل نشان می دهد که دستگاه دارای Wi-Fi داخلی است.

XG 86  و XG 86w

این فایروال های دسکتاپ سطح ورودی، انتخاب ایده آل برای مشاغل کوچک آگاهانه از بودجه ، خرده فروشی ها و دفاتر کوچک یا خانگی است.

 • به صورت اختیاری با استاندارد یکپارچه WLAN 802.11ac در دسترس است
 • بدون فن

توجه:  XG 86 و 86W از برخی ویژگی های پیشرفته مانند گزارش بر روی پنل ، اسکن AV توامان ، اسکن WAF AV و عملکرد انتقال پیام ایمیل (MTA) پشتیبانی نمی کند. در صورت نیاز به این قابلیت ها ، XG 106 (W) توصیه می شود.

XG 125, XG 125w, XG 135, XG 135w

این دستگاه های قدرتمند فایروال عملکرد 1U  را با عامل و قیمت فرم دسکتاپ ارائه می دهند ، اگر برای محافظت از مشاغل یا شعبه های کوچک اقدام می کنید و با بودجه خسیسانه کار می کنید ، این مدل ها گزینه ایده آل هستند این مدل ها مجهز به 8 درگاه مس GbE داخلی هستند ، به علاوه 1 پورت SFP ، به عنوان مثال، برای استفاده از مودم DSL انتخابی ما یا یک فرستنده فیبر SFP برای اتصال دستگاه به سرور یا سوئیچ. یک محفظه توسعه گزینه اضافه کردن اتصالات اضافی مانند ماژول 3G/4G ما را فراهم می کند ، یک ماژول رادیویی Wi-Fi دومی برای XG 135w نیز موجود است منبع تغذیه دوم اختیاری استمرار تجارت برای این مدل ها را تضمین می کند.

 • به صورت اختیاری با استاندارد یکپارچه WLAN 802.11ac در دسترس است
 • 8 درگاه مسی GbE داخلی ، به همراه 1 پورت  SFP
 • محفظه توسعه برای ماژول اختیاری 3G/4G
 • گزینه دوم ماژول رادیویی Wi-Fi برای XG 135w
 • منبع تغذیه دوم انتخابی

XG 106, XG 106w, XG 115, XG 115w

این دستگاه های فایروال دسکتاپ نسبت قیمت به عملکرد بسیار خوبی ارائه می دهد و آنها را برای مشاغل کوچک یا دفاتر شعبه ایده آل می کند این مدل ها مجهز به 4 درگاه مسی GbE داخلی و 1 رابط SFP مشترک ، به عنوان مثال برای استفاده از مودم DSL اختیاری ما یا یک فرستنده فیبر SFP برای اتصال دستگاه به سرور یا سوئیچ هستند منبع تغذیه دوم اختیاری گزینه افزونگی بی نظیر را در این بخش محصول فراهم می کند

 • به صورت اختیاری با استاندارد یکپارچه WLAN 802.11ac در دسترس است
 • 4 درگاه مسی GbE داخلی و 1 SFP مشترک
 • منبع تغذیه دوم اختیاری

فایروال Sophos XG

دستگاه های دسکتاپ Sophos سری  XG:

XG 86  و XG 86w

مشخصات فنی:

توجه:  XG 86 و 86W از برخی ویژگی های پیشرفته مانند گزارش بر روی پنل ، اسکن AV توامان ، اسکن WAF AV و عملکرد انتقال پیام ایمیل (MTA) پشتیبانی نمی کند. در صورت نیاز به این قابلیت ها ، XG 106 (W) توصیه می شود.

فایروال Sophos XG 86

دستگاه های دسکتاپ Sophos سری  XG:

XG 106, XG 106w, XG 115, XG 115w

مشخصات فنی:

دستگاه های دسکتاپ Sophos سری  XG:

XG 125, XG 125w, XG 135, XG 135w

مشخصات فنی:

دستگاه های Rackmount 1U Sophos سری XG

دستگاه های rackmount  1U ما گزینه مناسبی برای سازمان های متوسط و توزیع شده است که به دنبال انتخاب گزینه های اتصال و انعطاف پذیری برای منطبق کردن شبکه و در صورت نیاز تغییر دادن هستند گزینه های افزونگی ما در این محدوده ابدا دومی نیستند.

 

1U  کوتاه

XG 210, XG 230:

Sophos  XG 210  و XG 230 برای محافظت از مشاغل کوچک و متوسط و دفاتر شعبه طراحی شده اند براساس آخرین فن آوری چند هسته ای و مجهز به 6 درگاه مسی GbE ،  2 پورت فیبر GbE SFP به همراه یک درگاه اسلات FleXi برای پیکربندی با یک ماژول اختیاری، آنها انعطاف پذیری و توان بالا را با نسبت قیمت به عملکرد عالی ارائه می دهند. منبع تغذیه اضافی برای این مدل ها انتخابی است.

 • 6 درگاه مسی GbE به همراه 2 GbE SFP داخلی
 • یک محفظه ماژولار ‘FleXi Port’ برای استفاده از طیف وسیعی از ماژول های LAN اختیاری
 • دومین منبع تغذیه خارجی، اختیاری

 

1U  مفصل

XG 430, XG 450:

Sophos XG 430 و XG 450 عملکرد و کارآیی بهینه را برای سازمان های توزیع شده یا شرکت های متوسط بزرگ ارائه می دهد گزینه های اتصال برای وسایل قابل نصب در rack ابدا دومی نیستند، با هر مدل مجهز به 8 درگاه مسی GbE ،
2  پورت 10 GBE  SFP + و 2 اسلات FleXi Port اضافی که می توانید با انتخاب ماژول های اختیاری ، پیکربندی کنید برای high availability،XG 450  همچنین ویژگی های بی نظیر افزونگی را در دستگاه 1U  با یک SSD دوم (RAID) یکپارچه ارائه می دهد و یک منبع تغذیه دوم اختیاری برای هر دو مدل در دسترس است.

 • 8 درگاه مسی GbE به همراه 2 تا 10GbE  SFP +  داخلی
 • دو محفظه ماژولار ‘FleXi Port’ برای استفاده از طیف وسیعی از ماژول های LAN اختیاری
 • SSD دوم (RAID) یکپارچه شده
 • دو منبع تغذیه داخلی اختیاری

نکات اتصالی ما:

با Sophos APX  نقاط دسترسی ، می توانید شبکه های Wi-Fi خود را با استفاده از فایروال خود به عنوان کنترل کننده مدیریت کنید و اگر می خواهید دفاتر کوچکتر یا مکانهای از راه دور خود را به صورت ایمن متصل کنید ، Sophos SD-RED  گزینه ایده آل است در پایان این بروشور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دستگاه های Rackmount Sophos سری XG

XG 210, XG 230

مشخصات فنی:

دستگاه های Rackmount Sophos سری XG

XG 310, XG 330

مشخصات فنی:

 

دستگاه های Rackmount Sophos سری XG

XG 430, XG 450

مشخصات فنی:

دستگاه های Rackmount 2U Sophos سری XG

دستگاه rackmount  2U ما برای شرکتهای توزیع شده به دنبال یک فایروال برای رسیدگی به حجم ترافیک بالاتر ساخته شده است این مدلها به شما انعطاف پذیری را برای تطبیق اتصال شما با محیط خود ارائه می دهند و با ویژگی های افزونگی همراه هستند تا تجارت خود را ادامه دهید.

XG 550, XG 650

Sophos  XG 550  و XG 650 فایروال هایی با کارایی بالا هستند که مجهز به محافظت از سازمان های بزرگتر و توزیع شده بزرگ هستند ، آنها فن آوری CPU را ارائه می دهند تا بدون دردسر استفاده از آن را به عنوان یک راه حل جامع و کلی یا یک فایروال قدرتمند نسل بعدی انجام دهد ، این مدل ها یا 4 (XG 550) یا 6 (XG 650)محفظه درگاه FleXi را برای تطبیق اتصال شما با محیط شما ارائه می دهند. یک ماژول مسی 8 پورت GbE به صورت پیش فرض تهیه می شود ، SSD های دوتایی و منبع تغذیه قابل حمل و استفاده ، از ویژگی های استاندارد افزونگی در این کلاس هستند.

 • ماژول مس 8 پورت GbE به صورت پیش فرض عرضه می شود
 • محفظه های توسعه ای چندگانه برای اضافه کردن ماژول های اتصال از جملهگزینه های حداکثر 40 GbE QSFP +
 • دو SSD و منابع تغذیه

XG 750

Sophos XG 750 یک فایروال با کارایی بالا مناسب برای ترافیک بالا و محیط های بزرگتر سازمانی است. CPU های چند هسته ای و ویژگی های افزونگی مانند SSD های دوگانه ، منبع تغذیه و فن های قابل تعویض ، اطمینان حاصل می کنند که شما بهترین عملکرد را دارید و شبکه شما همیشه محافظت می شود. با داشتن 8 محفظه درگاه FleXi که یکی از آنها به یک ماژول مسي 8 پورت GbE مجهز است ، ارتباطات هیچ مرزي ندارد و می تواند با استفاده از ماژول های اختیاری به حداکثر 64 درگاه برسد.

 • ماژول مسي 8 پورت GbE به صورت پیش فرض عرضه می شود
 • 8 محفظه توسعه ای چندگانه برای اضافه کردن ماژول های اتصال از جملهگزینه های حداکثر 40 GbE QSFP +
 • دو SSD و منابع تغذیه و فن هاي قابل تعويض

دستگاه هاي Rackmount Sophos سري XG

XG 550, XG 650

مشخصات فنی:

دستگاه هاي Rackmount Sophos سري XG

XG 750

مشخصات فنی:

اتصال را با ماژول های اختیاری تطبیق دهید

ماژول های اتصال

گزینه های اتصال اضافی دیگری را به دستگاه هاي خود اضافه کنید تا دامنه و عملکرد شبکه شما افزایش یابد.

ماژول هاي درگاه FleXi براي 1U و 2U

سخت افزار خود را متناسب با زیرساخت های خود تنظیم کنید و آن را در زمان نیاز تغییر دهید. ماژول های اختیاری درگاه FleXi LAN  ما این آزادی را به شما می دهد تا بتوانید اتصال مورد نیاز خود را انتخاب کنید – مس ، فیبر ، 10 گیگابایت ، 40 گیگابایت – شما تصمیم می گیرید.

محافظت wireless Sophos

ساده ، ایمن ، قابل اعتماد

شبکه بی سیم خود را با استفاده ازفايروال XG به عنوان یک کنترل کننده بی سیم، ساده و ایمن کنید نقاط دسترسی Sophos شما هنگام اتصال به طور خودکار کشف می شوند و به شما امکان می دهند انواع شبکه های بی سیم شرکت ، مهمان یا پیمانکار را به سرعت و به راحتی پیکربندی کنید ، شما با محافظت با فایروال خود ، سیاستهای امنیتی منسجم در ارتباط با ترافیک سیمی و بی سیم و اتصال سریع با سرعت بالا ، یکپارچه سازی بی سیم را يكپارچه و بدون درز می کنید.

تجهيزات سخت افزاری با Wi-Fi یکپارچه

همه تجهيزات دسکتاپ سری XG ما با یک نقطه دسترسی بی سیم یکپارچه در دسترس هستند با افزودن نقاط دسترسی Sophos ، می توان پوشش بیشتری را شامل كرد.

مشخصات فنی

نقاط دسترسی سری APX ما روی جدیدترین چیپستهای بی سیم با کلاس پر سرعت با آنتن های طراحی شده سفارشی ، پردازنده های با عملکرد بالاتر و منابع حافظه و رمزگذاری سریع سخت افزاری ساخته شده است  با تکنولوژي 802.11ac Wave 2 ، آنها برای افزایش توان در بار و کارایی بهتر و امنیت به صورت سفارشی ساخته شده اند.

لطفا توجه داشته باشید: پشتیبانی  APX 320/530/740در release 3 نسخه 17.5 اضافه شده است پشتیبانی APX 120 درrelease 5 نسخه 17.5 اضافه شده است.

اگر ترجیح می دهید منابع موجود در فايروال خود را آزاد کنید و به دنبال افزایش مقیاس پذیری هستید ، می توانید با استفاده از Sophos  مركزي نقاط دسترسی Sophos خود را در ابر به صورت اختیاری مدیریت کنید. مجوز جداگانه لازم است ، لطفاً وب سایت ما را بررسی کنید یا برای اطلاعات بیشتر به همكار مجاز Sophos خود مراجعه کنید.

SD-RED

SD-RED Sophos: استراتژی SD-WAN خود را تقویت کنید.

Sophos  مدتهاست که در زمینه ارائه راه کاربری آسان و ایمن برای اتصال شعب و سایر مناطق دور افتاده، پیشگام بوده است ، فايروال XG  شامل تعدادی از ویژگی های SD-WAN است که به شما کمک می کند تا عملکرد برنامه را تسریع کنید و دید بهتری در سلامت شبکه داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که مکانهای دور افتاده شما از عملکرد مشابه دفتر اصلی شما برخوردار هستند.

دستگاههای SD-RED ما روی جدیدترین پلتفرم هاي شبکه با سرعت بالا و مبتنی بر شرکت ساخته شده اند ، آنها چه با پياده سازي سخت افزاري ،چه نرم افزاري و چه به صورت استقرار با ابر عمومی، با Firewall XG شما کار می کنند. طیف کاملی از نقاط دسترسی بی سیم Sophos با Sophos SD-RED نیز سازگار است. برای استفاده از Sophos SD-RED به اشتراک فعال حفاظت از شبکه برای XG Firewall  نیاز دارید.

مشخصات فنی:

اهميتي ندارد قیمت خرید هر دستگاه فايروال XG ، از نظر سخت افزاری ، نرم افزاری / مجازی یا در ابر عمومی دارای مجوز پایه دائمی باشد ، این مسئله شامل قابلیت های اصلی فایروال از جمله ، IPSec ، SSL VPN  و محافظت کامل بی سیم است.

شما می توانید با خرید اشتراک های فردی یا انتخاب یکی از بسته های ارزشی ما ، با توجه به نیازهای فردی و سناریوی استقرار خود ، محافظت را گسترش دهید.

 

جزئيات بيشتري از این مورد در وب سايت https://community.sophos.com/kb/en-us/131806 آورده شده است.

گزینه های استقرار

فایروال Sophos XG طیف کاملی از تجهیزات سخت افزاری با کارایی بالا ، پشتیبانی از همه سیستم عامل های محبوب مجازی سازی ، ابر عمومی Azure و حتی برنامه نرم افزاری را که می توانید روی سخت افزار خود نصب کنید ، ارائه می دهد.

“خدمات”شرکت آرکا پییشرو در ارائه خدمات IT با 15 سال سابقه و بیش از 2500 مشتری در سراسر ایران

“پشتيباني” یک رویکرد ساده برای پشتیبانی همه جانبه

ما محصولاتی می سازیم که ساده و در عین حال جامع هستند و ما با حمایت خود از همین رویکرد استفاده می کنیم ، از گزینه های مختلف پشتیبانی فنی اساسی گرفته تا مواردی از جمله دسترسی مستقیم به مهندسان پشتیبانی ارشد و تحویل سفارشی.

منابع بيشتر

ما طیف گسترده ای از منابع در دسترس را داریم که می توانید در مورد فایروال Sophos XG اطلاعات بیشتری کسب کرده و از پشتیبانی بیشتر محصول بدست آورید.

وبسايت فایروال Sophos XG را ببينيد:  sophos.com/firewall

مدلهاي سخت افزاري فایروال Sophos XG را ببينيد:  sophos.com/compare-xg

این کار را به صورت رایگان امتحان کنید – حتی در خانه

اگر سؤال دیگری دارید از sophos.com بازدید کنید یا با یکی از نمایندگان فروش ما تماس بگیرید.

مهلت تست 30 روزه رايگان –  بدون محدوديت

اگر مایل هستید آن را برای يك نسخه آزمایشی تست كنيد، می توانید براي استفاده از نسخه 30 روزه رايگان و با امكانات كامل ما ثبت نام كنيد.

اکنون در عمل مشاهده کنید

می توانید با نسخه ی نمایشی تعاملی ما از رابط کاربری استفاده کنید یا فیلم ها را تماشا کنید که نشان می دهد چگونه امنیت شبکه را ساده می کنیم.

سايت مقابل را بازديد كنيد: sophos.com/xgfirewall

نسخه خانگی استفاده رایگان

فایروال Sophos XG نسخه edition ما، یک نسخه نرم افزاری کاملاً مجهز است که امنیت شبکه ، وب ، ایمیل و برنامه کاربردی وب را با قابلیت VPN ، فقط برای مصارف خانگی و محدود به 4 هسته مجازی ، 6 گیگابایت رم به شما می دهد.

سايت مقابل را بازديد كنيد: sophos.com/freetools

 

تغییر و تحولات شرکت سوفوس و نحوه ارائه لایسنس در ایران :

شرکت سوفوس، شرکت سایبروم را تحت تملک خود درآورده و محصول جدید خود تحت عنوان Sophos XG Firewall  را ارایه داده است، لذا طبق اعلام شرکت مزبور، کلیه محصولات سایبروم باید در اسرع وقت به Sophos XG تبدیل و ارتقاء داده شوند. در این راستا و با در نظر گرفتن تحریم ایران توسط سوفوس،  شرکت رایان سامانه آرکا خدمات زیر را در زمینه لایسنس و آپدیت سوفوس ارایه می کند:

 با توجه به این که کشور ما در شرایط تحریم به سر می برد و استفاده از لایسنس اورجینال این محصول با خطر مسدودی مواجه میشود , برخی از شرکت های ایرانی اقدام به ارائه لایسنسهای داخلی و آپدیتها های مبتنی بر قابلیت Central Management مشکل را به نحوی حل کرده اند که این راه حل مشکلاتی نیز دارد. شرکت رایان سامانه آرکا با راه اندازی آپدیت سرور و لایسنس سرور سوفوس تحت عنوان Arka Sophos Central  توانسته است مشکلات مربوط به این مسایل را حل نماید. در نتیجه، این شرکت قادر به ارایه لایسنس کامل سوفوس و به روز رسانی آن از طریق سرورهای ایرانی Arka Sophos Central است.

   تامین لایسنس برای دستگاه های Sophos XG 

    ارتقا دستگاه های Sophos SG و همچنینCyberoam   به Sophos XG و همچنین اعمال لایسنس کامل

شرکت رایان سامانه آرکا به عنوان یکی از  فعالترین  و حرفه ای ترین شرکتهای مطرح ایرانی در حوزه ایمیل و امنیت ایمیل، تاکنون خدمات ایمیل و امنیت ایمیل خود را به بیش از ۱۵۰ مرکز و سازمان بزرگ ارایه کرده است. با در نظر گرفتن اینکه Sophos XG به صورت موثر قادر به تامین امنیت ایمیل سازمانی می‌باشد، این شرکت خدمات امنیت ایمیل مبتنی بر سوفوس را ارایه می کند.