• کنترل و سهمیه بندی پرینت و اینترنت
 • مدیریت تحت وب بسیار آسان
 • امکان تولید کارت‌های اعتباری شارژ
 • تلفیق با ISA و SQUID برای سهمیه بندی
 • زمانی و حجمی اینترنت

شرکت رایان سامانه آرکا، نماینده انحصاری پیپرکات، نرم افزار کنترل، مدیریت و نظارت چاپ

راهنمای ویژه سطح بالا برای مشتریان

دید کامل و کنترل چاپ شما محیط

یک راه حل قدرتمند مدیریت چاپ برای فعال کردن ، ردیابی ، مدیریت و امنیت چاپ ، کپی و اسکن شما.

مهم نیست که چه سایزی دارید ، از چاپگرهایی استفاده می کنید یا چه سیستم عاملی را کاربران شما ترجیح می دهند – PaperCut MF مناسب شما است.

این به این دلیل است که ما برای ارائه فقط یک راه حل مدیریت چاپ که جواب می دهد ، از رویکرد crossplatform و خنثی فروشنده نسبت به فناوری و پشتیبانی دستگاه استفاده می کنیم.

با PaperCut MF می توانید:

محیط چاپ خود را مدیریت کنید

از سیاره زمین و داراییتان محافظت کنید

چاپ خود را ایمن کنید

با سیستم های شخص ثالث ادغام شوید

اتاق های چاپ و چاپ سه بعدی را مدیریت کنید

به کاربران قدرت دهید

اسناد را دیجیتالی کنید

محیط چاپ خود را مدیریت کنید

داشبورد مدیر مبتنی بر وب

PaperCut MF دسترسی مدیریت داخلی مبتنی بر مرورگر را از هر مکان شبکه فراهم می کند تا مدیریت متمرکز هر کاربر و دستگاه چاپ را امکان پذیر کند.

داشبورد قابلیت  “به راحتی قابل خواندن” و “نمایش تک صفحه ای محیط چاپ در زمان واقعی” داررد که شامل فعالیت سیستم ، اعلان های خطای چاپگر ، سطح تونر ، اطلاعات روند و آمار – حتی تأثیرات محیطی می باشد. می توانید سهمیه بندی خودکار تعیین کنید ، صف های چاپ را به صورت انبوه مستقر کنید ، گزینه های زبان را فعال کنید و بسیاری از ویژگی های دیگر را در صفحات بعدی اعمال کنید.

همگام سازی کاربر

PaperCut MF اطلاعات کاربر و گروه را از منابعی مانند Windows Active Directory ، Google Cloud Directory ، Azure Active Directory و LDAP هماهنگ می کند. این کار مدیریت سیستم را ساده می کند زیرا شما نیازی به مدیریت یک پایگاه داده جداگانه از کاربران و گروه ها ندارید.

اگر کاربری به دامنه اضافه شود یا از گروهی حذف شود ، PaperCut به طور خودکار این اطلاعات را بدون هیچ گونه مداخله ای از برنامه همگام سازی می کند. و نگران نباشید: برای انعطاف پذیری نهایی می توانید چندین منبع همگام سازی را با هم ترکیب کنید.

گسترش چاپ

ویژگی PaperCut’s Print Deploy ابزاری نوآورانه برای گسترش صف چاپ است که به شما امکان می دهد به طور خودکار درایور چاپ مناسب و صف مناسب را در مکان مناسب به شخص مناسب برسانید.

Print Deploy*** به طور خودکار زمان بر ، کارهای ناامیدکننده تنظیم صف های چاپ و استقرار درایورهای چاپ بر روی رایانه های شبکه شما را به طور خودکار انجام می دهد. هنگامی که کاربر سایتی را ترک کرد ، صف و درایور را به طور خودکار از بین می برد ، بنابراین پاک کردن یک نسیم است.*****

با استفاده از Print Deploy:

 • با استفاده از گسترش صف های چاپی و درایورها به راحتی در مقیاس ***، در زمان صرفه جویی کنید
 • انعطاف پذیری را با ابزاری که از محیط هایی که دارای( یا بدون) سرور چاپ پشتیبانی می کنند ، حفظ کنید
 • بلیط پشتیبانی را با پیکربندی خودکار چاپگر کاهش دهید ، هیچ تأثیری برای کاربران نهایی ندارد، حتی برای حرکت بین سایتها
 • صرفاً به منظور پشتیبانی از چاپ ، در نگهداری و پشتیبانی از Active Directory موجود صرفه جویی کنید
 • با راه اندازی خودکار و چاپی که فقط جواب می دهد ، بهره وری کاربر نهایی را افزایش دهید
 • خطر را حذف کنید زیرا این کار از سازمانی با 20 سال تجربه در مدیریت چاپ است

چاپ موبایل و BYOD

تیم شما می خواهد روی دستگاهی که با آن بیشتر راحت هستند کار کند – لپ تاپ ، تبلت یا تلفن هوشمند ؛ در حال اجرا iOS ، Android ، سیستم عامل Chrome ، Microsoft Windows یا macOS – و PaperCut همه آنها را با ویژگی های BYOD خود (دستگاه خود را بیاورید) پشتیبانی می کند.

Mobility Print یک راه حل برجسته برای چاپ با تلفن همراه و BYOD است که میلیون ها کاربر را قادر می سازد با تجربه چاپ بومی از هر برنامه ، به راحتی از دستگاه های خود چاپ کنند. هنگام کار با سیستم عامل های مختلف ، قالب فایل ها و مارک های تجاری ، پیچیدگی ها را از بین می برد.

علاوه بر این ، گزینه Web Print به کاربران امکان می دهد تا به راحتی از طریق مرورگر ، Microsoft Office ، PDF و فایلهای تصویری را چاپ کنند ، حتی درصورتی که در سایت نباشند یا به شبکه چاپ محلی متصل نباشند. این را با ایمیل برای چاپ ترکیب کنید ، و کاربران می توانند کارهای خود را به آدرسی که شما ایجاد می کنید از طریق ایمیل ارسال کنند (به عنوان مثال [email protected]) ، و اسناد آنها در چاپگر مجاز در محیط شما چاپ می شود ، چاپ مهمان به راحتی PaperCut .

از سیاره زمین و داراییتان محافظت کنید

گزارش نویسی

PaperCut MF شامل بیش از 80 گزارش با یک کلیک، در دسترس برای مشاهده آنلاین ، خروجی گرفتن  یا چاپ آنلاین است. گزارش ها به کلیه مناطق ، از ثبت جزئیات صفحه گرفته تا جمع بندی توسط کاربر ، بخش ، دستگاه و تأثیرات محیطی آدرس دهی میشوند***.

سرپرستان همچنین می توانند گزارش های سفارشی بسازند تا مطمئن شوند که آنها بیشترین داده قابل اجرا را ارائه می دهند. و همه این گزارشات را می توان با برنامه ریزی منظم و با حذف هرگونه تلاش دستی ، برای افراد خاص از طریق ایمیل ارسال کرد.

خط مشی های چاپ

اجرای خط مشی چاپ فقط ارسال نامه الکترونیکی به افراد با لیستی از قوانین برای پیگیری نیست. سیاست بزرگی است که از طریق سیستم، خودکار می شود. PaperCut MF را وارد کنید.

خط مشی های چاپ به شما امکان می دهد چاپ و کپی را بر اساس کاربران ، گروه ، کلاس یا مشتری ردیابی و کنترل کنید. با پیشنهاد گزینه های چاپی سازگار با محیط زیست مانند چاپ دو طرفه یا مقیاس خاکستری ، کار خود را به آرامی شروع کنید یا قوانین محدودی را برای محدود کردن رفتار و کاهش ضایعات اضافه کنید.

اسکریپت نویسی پیشرفته

از اسکریپت نویسی پیشرفته می توان برای تعریف و تنظیم دقیق سیاست های چاپ و کپی کردن ، و حمایت از سازمان شما در از بین بردن زباله ها و تغییر رفتار کاربر استفاده کرد.

با اسکریپت نویسی پیشرفته، شما می توانید:

 • کارهای پیچیده را به سمت پرینترهای با کارایی بیشتر و با حجم بالا هدایت کنید
 • اگر کاربر فراموش کرد دوبلکس یا خاکستری را انتخاب کند ، یک پیام پاپ آپ نمایش دهید
 • محدود کردن عملکرد کاربران (به عنوان مثال بعد از ساعتها)
 • اجازه چاپ رایگان در برنامه ها (به عنوان مثال در زمان کلاس یا زمان کارگاه)
 • تخفیف در زمان های کم مصرف (غیر اوج)
 • و بسیار بیشتر ..

جبران هزینه

آیا تأثیری بزرگتر از اعمال سیاست ها می خواهید؟ هزینه های مختلفی را برای تنظیمات چاپ تعیین کنید ، مانند رنگ در مقیاس خاکستری ، یک طرفه در مقابل دوبلکس و چاپگر P در مقابل چاپگر C.

هزینه چاپ برای کاربر

با اعمال اعتبار در حساب کاربری ، کاربران یا گروه ها را با سهمیه بندی تنظیم کنید. این می تواند یک تخصیص تکراری در هر ترم ، سه ماهه ، ماه یا ساعت باشد – یا حتی سیاست “استفاده از آن یا از دست دادن آن” را اجرا کنید

با یکی از درگاه های پرداخت شخص ثالث – مانند PayPal ، Authorize.Net ، RBS WorldPay و CyberSource – ادغام شوید تا کاربران قادر به انتقال مستقیم مانده حساب از بانک خود به حساب PaperCut خود باشند.

یا با استفاده از کارت های اعتباری / شارژ اعتبار چاپ سریع و آسان را به کاربران بدهید. یک دسته انبوه ایجاد کنید و آنها را به بخشهای مختلف تقسیم کنید یا آنها را در یک ماشین فروش ارائه دهید. یک کاربر کارت را می خرد ، کد منحصر به فرد را در PaperCut UI خود وارد می کند و می گوید: آنها آماده چاپ هستند!

صورت حساب مشتری

آیا در مشاغلی مشغول چاپ هستید که بخواهد هزینه های مشتری یا پروژه را پس بگیرد؟ این کار با صورتحساب مشتری PaperCut MF آسان است. هر زمان کار شروع می شود ، حساب مناسب را انتخاب کنید و شارژ باقیمانده آنها اعمال می شود ، پیگیری و صورتحساب را ساده و دقیق می کنید.

PaperCut برای سهولت کارها با انواع سیستم های حقوقی و حسابداری شخص ثالث ادغام می شود ، بنابراین برای شروع تغذیه داده ها حتی نیازی به تغییر تنظیمات موجود ندارید.

چاپ خود را ایمن کنید

رمزگذاری انتها به انتها

PaperCut MF از رمزگذاری انتها به انتها در شبکه پشتیبانی می کند. این به معنای نه تنها امنیت در چاپگر است ، بلکه از دستگاه کاربر به سرور چاپ ، سرور چاپ به چاپگر و چاپگر به دست کاربر است. آنها در هر مرحله محافظت می شوند ، از “من می خواهم این را چاپ کنم” تا “من این را چاپ کردم ، حالا وقت قهوه است”.

احراز هویت کاربر

PaperCut MF برای جلوگیری از اختلاط با تخصیص تعادل و کار با اسناد ، از کاربران می خواهد با استفاده از گزینه های مختلف ورود به سیستم ، در MFD احراز هویت کنند. یک شناسه منحصر به فرد ، نام کاربری با گذرواژه یا پین مرتبط وارد کنید ، کارت شناسایی یا نشان را اسکن کنید یا برای ایمن ترین سطح شناسایی با سخت افزار بیومتریک ادغام کنید.

شماره کارت را می توان به راحتی از فهرست کاربری شبکه یا پایگاه داده (به عنوان مثال سیستم کنترل دسترسی درب) استخراج کرد ، یا کاربران می توانند در اولین استفاده کارت را به حساب خود مرتبط کنند.

علامت گذاری و امضاهای دیجیتالی

علامت گذاری به طور خودکار به هر صفحه چاپ شده یک نام کاربری ، مهر زمان ، امضای دیجیتال یا فراداده دیگر می افزاید. این مکانیزم خارق العاده ای برای بهبود رفتار در سازمان شما است – وقتی کاربران می بینند که اسناد چاپ شده را می توان در آنها جستجو کرد ، احتمال اینکه اجازه دهند اسناد حساس در اطراف دفتر باشد ، بسیار کم است.

نسخه چاپی امن

انتشار امن چاپ، امنیت سند را افزایش می دهد و کارهای چاپی بی مصرف و جمع آوری نشده را کاهش می دهد. تمام کارهای چاپ در وضعیت نگهداری قرار دارند تا زمانی که کاربر به دستگاه چند منظوره (MFD) برود ، وارد سیستم شود و انتشار آن را تأیید کند. با این کار از نشستن اسناد محرمانه روی سینی کاغذ جلوگیری می شود تا زمانی که کاربران بتوانند به MFD راه پیدا کنند ، یا اگر کاربر فراموش کند که دکمه “چاپ” را فشار داده است.

چاپ مرا پیدا کنید- Find-Me Printing

با افزودن راحتی به ترکیب از قبل ایمن ، Find-Me Printing باعث می شود کاربران نیازی به انتخاب چاپگر مورد نظر برای کار خود نداشته باشند. آنها می توانند در صف مشترک Find-Me چاپ کنند ، سپس به سادگی به چاپگرهایی که دوست دارند بروند ، احراز هویت شوند و با نظارت دقیق کار خود را با خیال راحت آزاد کنند.

با Find-Me Printing، شما:

 • نیاز به مدیران IT برای مدیریت چندین درایور چاپ و صف را کاهش دهید
 • در محیط های شلوغ اداری تا 20٪ اتلاف را کاهش دهید
 • با اجازه دادن به کاربران برای انتخاب راحت دیگری ، ناراحتی هنگام اشتباه چاپگرها را به حداقل برسانید

بایگانی چاپ

بایگانی چاپ به مدیران اجازه می دهد تا محتوای فعالیت چاپ را در محیط خود  جستجو و مرور کنند. در کنار قابلیت ردیابی و گزارشگری قدرتمند که در PaperCut MF تعبیه شده است ، این طیف گسترده ای از عملکردهای حسابرسی را به مدیران می دهد.

ادغام با سیستم های شخص ثالث

ادغام سیستم

PaperCut یکی از بزرگترین مجموعه های ادغام شخص ثالث را در اختیار شما قرار داده است که با پشتیبانی بیشتر از PaperCut MF ، می توانید ساختار کسب و کار موجود خود را تا حد ممکن آسان کنید.

شما می توانید متصل باشید با:

 • درگاه های پرداخت
 • سیستم های حسابداری
 • نرم افزار مدیریت عمل حقوقی
 • نرم افزار مدیریت Coworking
 • و خیلی بیشتر…

درگاه های پرداخت

PaperCut MF با ارائه دهندگان پرداخت پیشرو – مانند PayPal ، Authorize.Net ، RBS WorldPay یا CyberSource – به خوبی بازی می کند تا پرداخت های آنلاین را از طریق کارت اعتباری را فعال کند. همچنین از سیستم های پرداخت بسته یا داخلی مانند حساب های صندوق کالج پشتیبانی می کند.

دروازه های سخت افزاری برای پشتیبانی از طیف وسیعی از لودرهای نقدی ، کیوسک های سلف سرویس و جعبه های اسکناس و سکه در دسترس هستند. برای سخت افزار ، لطفاً با یک مرکز راه حل مجاز PaperCut (ASC) تماس بگیرید.

اتاق های چاپ و چاپ سه بعدی را مدیریت کنید

چاپ سه بعدی

مدیریت یک محیط چاپ سه بعدی؟ PaperCut MF روند کار را برای همه ساده می کند. برای کاربران ، این امکان را برای آنها فراهم می کند تا درخواست های شغلی کامل را ارسال کنند و پیشرفت خود را پیگیری کنند. برای اپراتورها؟ این به آنها ابزاری می دهد تا بتوانند در بالای سفارشاتی که برای پردازش نیاز دارند، بمانند و حتی با کاربران ارتباط برقرار کنند. همچنین باعث می شود افراد بیشتری از تمام تجهیزات عالی که در آنها سرمایه گذاری کرده اید استفاده کنند!

همچنین شما برای بیش از چاپ سه بعدی تحت پوشش قرار گرفته اید. خدمات در دستگاه های CNC ، برش لیزری یا هر وسیله دیگری که آزمایشگاه شما ارائه می دهد ، همگی می توانند تنظیم شوند. و از آنجا که PaperCut است ، می توانید هزینه های کاربران را به سهمیه چاپ سنتی آنها اختصاص دهید و گزارش های مداوم را اجرا کنید.

اتاق های چاپ

PaperCut MF با ردیابی و مدیریت کلیه فعالیتها ، مشکلات مزاحم چاپخانه را برطرف می کند. دیگر نامه های الکترونیکی و کاغذی به راحتی گم نمی شوند ، شارژ و نقل قول در چندین بخش وجود ندارد و دیگر ناامیدی وجود ندارد.

از زمانی که کاربر بلیط شغلی را ارسال می کند ، تا زمانی که اپراتور اتاق چاپ پروژه را بررسی ، پیگیری و تکمیل می کند ، ابزار گردش کار PaperCut تا پایان کار امور را به صورت روان و کارآمد ادامه می دهد.

همچنین با گزارش PaperCut MF همان گزارش ثابت و تخصیص هزینه را در اختیار شما قرار می دهد.

به کاربران قدرت دهید

کنترل در MFD

کلیه اقدامات را مستقیماً روی MFD خود نظارت و کنترل کنید: چاپ ، کپی ، اسکن و نمابر

با PaperCut MF ، کاربران در دستگاه قدرت دارند برای:

 • با نام کاربری و رمز عبور ، پین یا کش رفتن کارت را تأیید کنید
 • کارهای خاص را برای آزاد کردن یا حذف انتخاب کنید
 • مشاغل را به یک حساب شخصی یا اشتراکی اختصاص دهید
 • تنظیمات چاپ را تغییر دهید ، از جمله رنگ در مقابل سیاه و سفید ، یک طرفه در برابر دو طرفه ، یا تعداد کپی
 • مقصدهای اسکن مانند ایمیل ، پوشه ، Google Drive را انتخاب کنید
 • شیرپوینت آنلاین یا موارد دیگر
 • مشاهده مانده حساب
 • انتخاب اینکه دستگاه به چه زبانی نمایش دهد

از آنجا که فروشنده PaperCut بی طرف است ، کاربران این تجربه آشنا را در صفحه MFD کسب می کنند – مهم نیست که برای کدام چاپگر استفاده می کنند.

کنترل از طریق رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند

کاربران نهایی برای پیگیری فعالیت خود ، بررسی یا اضافه کردن مانده حساب خود و مشاهده معاملات قبلی بدون کمک مدیر ، به مجموعه ای از ابزارهای وب دسترسی دارند. کاربران حتی هنگام تعامل با رابط وب PaperCut می توانند از بین 30 زبان انتخاب کنند. آیا می خواهید رابط کاربری کاربران را مارک بزنید؟ مشکلی نیست برای حمایت از روحیه سازمان خود ، رنگ ها ، نشان ها و پیام های سفارشی را انتخاب کنید.

User Client یک پنجره بازشو است که به کاربران امکان می دهد موجودی حساب فعلی خود را به راحتی مشاهده کرده یا کار چاپ خود را به یک حساب شخصی یا مشترک مورد نظر اختصاص دهند. همچنین می تواند کارهای ساده دیگری برای ساده سازی چاپ و کمک به سازمانها در کاهش اتلاف و ضایعات انجام دهد ، مانند:

 • برای تأیید آنچه قرار است چاپ شود ، یک اعلان نهایی ارائه دهید
 • پیام های سیستم مانند هشدارهای اعتبار کم یا یادآوری های سیاست چاپ را نشان دهید
 • تأثیر آنها بر روی کره زمین – اندازه گیری شده در درختان ، کربن و انرژی – را با استفاده از این سیستم به کاربران نشان دهید ابزارهای محیط زیست

اسناد را دیجیتالی کنید

اسناد هوشمند و قابل جستجو ایجاد کنید

با استفاده از Scan Actions ، کاربران می توانند اسناد سخت را تنها با چند کلیک به شاهکارهای دیجیتالی تبدیل کنند. PaperCut’s Advanced Scanning به شما امکان می دهد گردش کار اسکن را توسط کاربر یا گروه تنظیم کنید ، و تنظیمات آنها را اسکن کرده و مقصد را دنبال کنید تا هر MFD سازگار در زمان واقعی انجام شود.

با OCR (تشخیص نوری کاراکتر) ، می توانید اسکن های نامحدود را به اسناد هوشمند قابل جستجو در متن و قابل ویرایش تبدیل کنید تا اطلاعات را راحت تر از همیشه بازیابی کنید. PaperCut MF با یک کلیک OCR برای انواع محل کار درست خارج از جعبه کار می کند و بسته به نیاز سازمان خود ، می توانید این پرونده های هوشمند را در ابر یا به صورت محلی در سایت پردازش کنید.

اسکن در ایمیل و پوشه ها با PaperCut MF ، کاربران می توانند به سرعت اسناد را مستقیماً در حساب ایمیل خود یا در پوشه های شخصی و شبکه از پیش تنظیم شده فقط با یک کلیک اسکن کنند. پرونده ها دیگر به یک پوشه غیرمتشکل “اسناد اسکن شده” نمی روند و باعث می شود کاربران وقت خود را برای جستجوی اسناد تلف کنند.

اما آیا ایمن است؟ البته! تمام کارهای اسکن و داده ها با گواهینامه های امضا شده رمزگذاری می شوند و از طریق HTTPS دنبال می شوند ، به دنبال بهترین روش های صنعت برای امنیت

راه اندازی سریع و آسان با مجوز یکبار مصرف ، اسکن درذخیره ابری به کمترین پشتیبانی نیاز دارد و به کاربران یک گردش کار “ضربه بزنید و اسکن کنید” دوستانه می دهد. کاهش مراحل اضافی در MFD به این معنی است که کاربران وقت کمتری تلف می کنند.

• جلوگيری از اتلاف كاغذ
• امكان ارايه خدمات عالي به كاربران
• امكان سهميه‌بندی پرينت و اينترنت
• مديريت فوق‌العاده آسان تحت وب
• امكان نصب روي كليه سيستم‌های
• عامل ويندوز،‌ لينوكس و مكينتاش
• قابليت تلفيق با اكتيو دايركتوری و ساير LDAPها

 امكانات تحت وب كاربران

• امكان وارد كردن شماره كارت اعتباری
• جهت افزايش ميزان اعتبار پرينت
• مشاهده پرينت‌های ارسال‌ شده قبلي
• امكان انتقال اعتبار پرينت به سايرين
• لغو پرينتهاي در صف
• امكان انتخاب زبان فارسي

امكانات تحت وب مدير شبكه

• امكان ايجاد گزارش‌های مختلف
• امكان چاپ كارت اعتباری و رفع نياز مراجعه حضوري كاربران
• نصب پرينترها، مديريت كاربران، ….

مديريت و سهميه بندي اينترنت باPapercut NG

• امكان سهميه بندي حجم‍ی و زماني اينترنت براي كاربران
• قابليت تلفيق با Squid و MS ISA server

گزارشگيري با يك كليك

مديريت متمركز كليه پرينترهاي شبكه

آزادسازی پرينت‌ها توسط كاربر

فيلترهای پيشرفته

گراف مصرف

محصول كشور استراليا بوده و قدرتمندترين و با سابقه ترين محصول در زمينه مديريت و سهميه بندي پرينت مي باشد.