وایرلس سوفوس

راهی هوشمندانه تر برای مدیریت Wi-fi آسان و ایمن.
Wireless Sophos راهی آسان و موثر برای مدیریت و محافظت از شبکه های بیسیم شما فراهم آورده است.با امکان مدیریت از Central Sophos می توان این راهکار را بشکل یک محصول مستقل و یا به عنوان بخشی از سبد راهکارهای ابری خود پیاده سازی نمایید.

sophos

وایرلس سوفوس

نکات برجسته
* امکان مدیریت از Central Sophos.
* یک داشبورد و دیدی کامل از وضعیت شبکه.
* پیاده سازی و کاربری آسان.
* افزایش کنترل و میدان دید.
* دسترسی ایمن برای کاربران مهمان و تنظیمات هات اسپات.
* مدیریت مولتی سایت و مقیاس پذیری ابری.
امکان مدیریت Wireless Sophos از سوفوس سنترال مدیریت کلیه شبکه های وایرلس و سایر راهکارهای سوفوس شما با Central Sophos امکان پذیر است. یا اینکه می توانید از سوفوس سنترال بطور خاص برای کنترل و راه اندازی شبکه وایرلس استفاده نمایید.مشاهده کل وضعیت از یک داشبورد واحد داشبورد مخصوص Wireless Sophos دریچه ای واحد است. که نظارت بر وضعیت شبکه وایرلس، اکسس پوینت ها.، کالینت های متصل و همچنین شناسایی مسائلی را که نیازمند به توجه و پیگیری دارند.

sophos xg

 

امکان پذیر می سازد. پیاده سازی و اداره آسان با استفاده از راهنمایی های دقیق و قدم. به قدمی که در ویزارد مخصوص طراحی شده.ایجاد شبکه ها، ثبت اکسس پوینت ها و توسعه شبکه به مکان های جدید، مثل آب خوردن است. هدف اصلی راهکار سوفوس این بوده که کاربران – حتی آنهایی که خبره شبکه های وایرلس نیستند .با نهایت سهولت از این سیستم استفاده نمایند. اما در عین سادگی، توانمندی و قابلیت های این محصوالت بی نظیر می باشد. با زمان بندی بروزرسانی میان افزارها، شبکه خود را همواره آپدیت. نگه داشته و از آخرین قابلیت های معرفی شده بهره مند شوید.

کنترل و دید بهبود یافته ببینید کدام ترافیک بیشترین پهنای باند را مصرف می کند و اگر هر پروسه ای پتانسیل استفاده نابجا از منابع شما را داشته باشد. با دریافت اخطارهای دقیق و بموقع از آن پیشگیری کنید. با بهره برداری از Sophos Wireless شما دقیقا می دانید که بر کاربران و شبکه های وایرلس شما چه می گذرد. و بدین ترتیب می توانید. از هر مسئله ای که ممکن است امنیت شما را تهدید کند اجتناب نمایید.

دسترسی ایمن برای مهمانان و تنظیمات هات اسپات برای مالقات کنندگان، همکاران و سایر مهمانان و کاربران متفرقه. دسترسی امن و کنترل شده ای را فراهم نمایید. می توانید از پسوردهای روزانه یا سهمیه های مشخص استفاده نمایید. در کل تجربه ارباب رجوع از شبکه شما یا به عبارتی مواجهه او با برند شما، کامال در اختیار و تسلط تان می باشد.

در ضمن می توانید از شیوه های فوق ایمن و رده سازمانی احراز هویت جهت فراهم آوردن تجربه ای بی نظیر برای کاربرانتان استفاده نمایید.مدیریت همزمان چند مکان مختلف و تغییر مقیاس بصورت ابری یکی از مزایای راهکار وایرلسی که با ابر مدیریت می شود. توانمندی باالی آن در تغییر مقیاس می باشد. خواه صاحب تنها یک شبکه در حال رشد باشید یا اینکه مدیریت چند شبکه مختلف بر عهده تان باشد.با محصوالت و مدیریت ابری سوفوس، توسعه وای فای بسادگی افزودن یک اکسس پوینت بیشتر خواهد بود. با ابزار طرح ریزی سایت که در اختیارتان قرار می دهیم.نمایی کلی از پیاده سازی خود مشاهده می کنید. تا بعدا با ابزارهای نقشه کشی پیشرفته تر، جزئیات بیشتری را لحاظ نمایید.

اکسس پوینت های سوفوس در یک نگاه اکسس پوینت های ما بر پایه آخرین نسل از تراشه های سرعت باالی وایرلس و آنتن های مخصوص. توان پردازشی و منابع ذخیره سازی بیشتر و رمزگذاری فوق سریع مبتنی بر سخت افزار طراحی شده اند.

 

اطلاعات بیشتر در سایت سوفوس به آدرس www.sophos.com

بیشتر بخوانید:

سوفوس سری XG