گسترش روز افزون شبكه‌هاي كامپيوتري، مسائل و نيازهاي مهمي همچون مديريت، امنيت، نگهداري و يكپارچه سازي سيستمها را در پي دارد. شركت رایان سامانه آرکا با در نظر گرفتن اين نيازها و با هدف ارايه راهكارهاي جامع براي نيازهاي ICT كشور در سال 1383 تاسيس گرديد. اين شركت، با بهره گيري از تجارب متخصصين برجسته شبكه و ارتباطات و با در اختيار داشتن نمايندگي محصولات معتبر و شناخته شده در سطح جهان، خدمات گسترده اي در زمينه پياده سازي، مشاوره و ارايه راهكارهاي جامع فن آوري اطلاعات به ويژه در زمينه امنيت، مديريت، پيام رساني و سهميه بندي پهناي باند ارايه مي‌نمايد و در حال حاضر مفتخر هستيم كه اين محصولات و خدمات را به بيش از 2500 مركز شامل وزارتخانه ها، سازمانها، دانشگاهها و شركتهاي بزرگ كشور ارائه نموده ايم.

رزومه شرکت رایان سامانه ارکا

محافظت شبكه های کامپیوتری و منابع شبكه در مقابل تهدیدات و خطرات، امری حیاتی برای تداوم و بقای هر سازمانی میباشد. آرکا با ارایه طرح جامع امنیتی چند لایه، شبكه ها و اجزای آن را در مقابل خطرات و تهدیدهای اینترنتی و تهدیدات داخلی محافظت میکند. این طرح شامل امنیت اندپوینت، مدیریت وصله،مدیریت تهدید یکپارچه (UTM) و جلوگیری از نشت اطلاعات (DLP ) میباشد.

کنترل دسترسی کاربران سازمان به منابع مصرفی مانند اینترنت و پرینت، امری بسیار ضروری بوده و همواره یكی از نیازهای مهم مدیران شبکه بوده است. این شرکت محصولات و خدماتی را جهت مدیریت پهنای باند، سهمیه بندی اینترنت به صورت حجمی و زمانی (شناور) به ازای هر کاربر/گروه و همچنین محصولاتی برای سهمیه بندی، کنترل و مدیریت پرینت ارایه می کند. این شرکت همچنین ارایه کننده محصولات و راهکارهای مدیریت شبکه می باشد.

اين شركت محصولات جامع و قدرتمندي در خصوص ايميل سرور، و ارتباطات VOIP ارايه مي‌كند. ايميل سرور ارایه شده این شرکت، یك نرم افزار بسيار جامع و قدرتمند بوده و انتخاب بزرگترين سازمانها و دانشگاههاي جهان است. در زمینه VOIP ، اين شركت با ارايه تجهیزات مورد نیاز، بستر ارتباطی صوتی و تصویری مقرون به صرفه در اختيار سازمانها قرار مي‌دهد. این شرکت همچنین راهکارهای امنیت ایمیل و VOIP ارایه می نماید.

چرا آرکا؟

 ارائه راهكارهای مورد نیاز مشتریان به صورت جامع

 تیم پشتیبانی متخصص و با تجربه
 دارای نمایندگی فروش و پشتیبانی در سراسر شرکت

 نمایندگی محصولات رسمیو معتبر (بدون تحریم)

 ارائه پشتیبانی 24 ساعته برای سرویسهای آنلاین مانند: ایمیل سرور،

تجهیزات فایروال،….
 پشتیبانی عالی به گواهی بیش از 2500 مشتری رضایتمند.

ماموریت ما

تامین امنیت شبکه و همچنین دسترسی و اطلاع از بهترین نرم افزار های امنیت و مدیریت شبکه از جمله نیاز های اساسی مدایران شبکه است.

ماموریت آرکا ارائه بهترین نرم افزارها و خدمات مربوطه می باشد. محصولات و خدمات ارائه شده، مدیران شبکه را برای رسیدن به امنیت و مدیریت عالی یاری می رساند

بهره گیری از تجارب پرسنل متخصص و  ۲۰ سال سابقه در مدیریت شبکه  و بیش از ۶۰۰ مشتری رضایتمند، گواه ادعاهای ما است.

راهکارهاي جامع پیام رساني و ارتباطي

اين شركت محصولات جامع و قدرتمندي در خصوص ايميل سرور، و ارتباطات VOIP ارايه مي‌كند. ايميل سرور ارایه شده این شرکت، یك نرم افزار بسيار جامع و قدرتمند بوده و انتخاب بزرگترين سازمانها و دانشگاههاي جهان است. در زمینه VOIP ، اين شركت با ارايه تجهیزات مورد نیاز، بستر ارتباطی صوتی و تصویری مقرون به صرفه در اختيار سازمانها قرار مي‌دهد. این شرکت همچنین راهکارهای امنیت ایمیل و VOIP ارایه می نماید.

پیام رسانی

راهکارهاي جامع مدیریت و سهمیه بندي منابع مصرفي

  كنترل دسترسي كاربران سازمان به منابع مصرفي مانند اينترنت و پرينت، امري بسيار ضروري بوده و همواره يكي از نيازهاي مهم مديران شبكه بوده است. اين شركت محصولات و خدماتي را جهت مديريت پهناي باند، سهميه بندي اينترنت به صورت حجمي و زماني (شناور) به ازاي هر كاربر/گروه و همچنين محصولاتي براي سهميه بندي، كنترل و مديريت پرينت ارايه مي‌كند.

مدیریت

راهکارهاي جامع مجازي سازي و پشتیبان گیري

درحوزه مجازی سازی امکان استفاده از امکانات و قابلیت‌های ارزشمند این تکنولوژی در سه سطح سرور، نرم‌افزارهای کاربردی (همانند نرم‌افزارهای مهندسی) و دسکتاپ کاربران قابل طراحی و پیاده‌سازی می‌باشد. در اجرای مجازی سازی از تکنولوژی های روز دنیا (مانند VMware و Citrix و Hyper-V) استفاده می‌شود.
با استفاده از راهكارهاي پيشرفته و جامع سخت افزاري و نرم افزاري براي ذخيره سازي، پشتيبان گيري و بازيابي اطلاعات و بازيابي سيستم عامل، این مشكل را به صورت شگفت آوري حل كرده است، طوريكه در اسرع وقت، اوضاع به روال عادي بر مي‌گردد.

مجازی سازی

برگزار كننده دوره هاي آموزش

برگزاری دوره های آموزشی شبکه (,CCNA) و امنیت شبکه ,CEH ,CCNA Security, Security+ و مباحث میکروسافت توسط اساتید مجرب به منظور ارتقاع سطح علمی‌پرسنل بخش امنیت و شبکه سازمانها

آموزش

راهکارهای
مــــا

ارایه راهکارهاي جامع امنیتي

محافظت شبكه‌هاي كامپيوتري و منابع شبكه در مقابل تهديدات و خطرات، امري حياتي براي تداوم و بقاي هر سازمانی مي‌باشد. شركت آلتین رایان فناوربا ارايه طرح جامع امنيتي چند لايه، شبكه ها و اجزاي آن را در مقابل خطرات و تهديدهاي اينترنتي و تهديدات داخلي محافظت مي‌كند. اين طرح شامل آنتي ويروس، دستگاههاي مديريت تهديد يكپارچه UTM، فایروالWAF و مديريت وصله و امنيت نقاط انتهايي Endpoint Security (DLP) مي‌باشد.

امنیت

مانیتورینگ و آنالیز شبکه و امنیت شبکه ، تست نفوذپذیري

پیاده سازی مرکز عملیات شبکه و امنیت به منظور مانیتورینگ شبكه و امنیت شبکه با استفاده از تجهيزات و نرم افزارهاي پيشرفته و همچنين تست نفوذ پذیری به منظور کشف نقاط آسيب پذير شبكه و ارائه راهكارهاي اصلاحي به همراه سیاست های امنیتی مبتنی بر ISMS جهت رفع نقاط آسیب پذیر از جمله خدمات تخصصی این شرکت است.
با استفاده از محصولات قدرتمند مانيتورينگ، كليه اجزاي شبكه و سرورها مورد نظارت قرار گرفته و خطاها و رخدادهای امنیتی و گزارشهاي آن از طريق ايميل و SMS در اختيار مدير شبكه قرار مي‌گيرد.

مانیتورینگ

راهکارهاي VDI و انتشار برنامه

در راهكار VDI ، برنامه هاي كاربردی/ سیستم عامل بر روي يك يا چند سرور اجرا شده و كاربران به جاي نصب مجدد آن بر روي كامپيوتر خود، از برنامه هاي سرور استفاده مي‌كنند. برنامه هاي منتشر شده از روي سرور، از طريق مرورگر اينترنت و همچنين تين كلاينتها براي افراد مجاز قابل دسترس و قابل اجرا مي باشد. اين راهكار از حيث مديريتي و صرفه جويي اقتصادي از مزاياي متعددي مانند عدم نياز به خريد مجوز نرم افزارها، نگهداري آسان برنامه ها، امنيت فوق العاده و … برخوردار است.

مجازی سازی