معرفي
امروزه با گسترش زیرساخت‏های شبکه، افزایش تجهیزات فعال و برون سپاری و پیمانکاری بخش‏های عظیمی‌از سازمان‏ها و همچنین نیاز به دورکاری و تعامل مؤثر با همکاران ، شرکا و مشتریان از یک سو و نگرانی از مسائل امنیتی در خصوص دسترسی از راه دور و نیز الزامات داده شده از سوی سازمان‏های بالادستی همچون افتا و بانک مرکزی باعث گردیده تا سامانه مدیریت پشتیبانی از راه دور بیشترین توجه را به خود جلب کرده و در صدر اولویت‏های سازمان‏ها قرار گیرد.
ISLOnline یکی از محصولات مطرح جهانی در خصوص دورکاری و پشتیبانی از راه دور می باشد که همه امکانات لازم برای دورکاری، پشتیبانی از راه دور و همچنین وب کنفرانس را در قالب یک بستر فراهم می کند. ISLOnline می تواند کلیه نشست ها را برای ارزیابی های آتی، ضبط کند. این محصول به دو صورت ابری و هاست محلی (On-Premise) قابل ارایه است.

خدمات پشتیبانی خود را بهینه کنید

 • ارایه لایسنس نامحدود: شما می توانید ISLOnline را روی تعداد نامحدودی از رایانه ها نصب کنید ، تعداد زیادی کاربر ایجاد کرده و از هر تعداد مشتری پشتیبانی کنید.
 • صرف نظر از نوع دستگاه، به هر نقطه وصل شوید:ISLOnline مستقل از سیستم عامل است. شما می توانید از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود به هر رایانه ویندوز ، مک یا لینوکس دسترسی پیدا کرده و آن را کنترل کنید. همچنین می توانید به کاربران دستگاه تلفن همراه پشتیبانی ارائه دهید.
 • کاربری آسان برای مدیران و مشتریان: کافی است که از طریق پنل ISLOnline خود یک لینک ایجاد کرده و آن را از طرق مختلف مثلا ایمیل یا پیامرسان به مشتری خود بفرستید. با کلیک بر روی پیوند ارسال شده، می توان در نشست مورد نظر شرکت کرد.
 • چت زنده: نشست های دسترسی از راه دور مجهز به چت زنده هستند و می توانید با مشتری خود در ارتباط باشید.
 • امنیت خاطر: تدابیر امنیتی اتخاذ شده در داخل برنامه، داده های شما را محفوظ و جلسات شما را ایمن نگه می دارد. همچنین آپتایم سیستم (بسیار بالاتر از 99.95٪ وعده داده شده) به شما اطمینان از استمرار تجارت می‌دهد.

غنی از ویژگی ها اما در عین حال ساده ، سریع و قابل اعتماد

 • راه های اتصال: مشتریان شما می توانند از طریق دعوت نامه ایمیلی ، چت زنده ، برنامه دسک تاپ یا از صفحه وب شما به یک جلسه بپیوندند. بسته به مساعد بودن شرایط، می توانید یکی از این راه ها را انتخاب کنید
 • راه اندازی مجدد و از سرگیری: راه اندازی مجدد کامپیوتر از راه دور بدون قطع یا پایان جلسه پشتیبانی
 • چت زنده: نرم افزار چت زنده ما را به وب سایت خود اضافه کنید و پشتیبانی IT خود را ارتقا دهید. یک جلسه دسک تاپ از راه دور را با یک کلیک شروع کنید.
 • ضبط نشست ها: شما می توانید جلسات خود را برای اهداف امنیتی ، تضمین کیفیت و اهداف آموزشی ضبط کنید.

 

پشتیبانی از تمامی دستگاه‌ها و سیستم عامل های مرسوم

برای دسترسی و کنترل هر رایانه ای از راه دور از iPhone ، iPad یا دستگاه Android خود استفاده کنید. از طرف دیگر ، دستگاه های تلفن همراه را از رایانه Windows ، Mac یا Linux خود عیب یابی کنید.

تیم خود را به قهرمانان پشتیبانی تبدیل کنید

کاربران نامحدود ایجاد کرده و اپراتورهای مرکز خدمات خود را بصورت مرکزی مدیریت کنید. برای بهینه سازی عملکرد آنها از ویژگی های نظارت و گزارش زنده استفاده کنید و در نتیجه  تیکت ها را در زمان سریع تری حل کنید.

 • کاربران نامحدود: شما می توانید تعداد نامحدودی از کاربران ایجاد کرده و سطح دسترسی و محدودیت های آنها را تعریف کنید.
 • رایانه ها را گروه بندی و به اشتراک بگذارید: رایانه ها را به صورت گروهی سازماندهی کرده و آنها را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
 • همکاری با یکدیگر: اپراتور دیگری را به جلسه دسک تاپ از راه دور خود دعوت کنید یا جلسه را به آنها منتقل کنید.
 • تصمیمات مبتنی بر داده بگیرید: گزارشاتی را که توسط کاربر تقسیم شده است ایجاد کنید و گردش کار تیم خود را بهینه کنید.

 

ما امنیت را بسیار جدی می‌گیریم

ممیزی های امنیتی مستقل و تست های نفوذ به سیستم ISLOnline ، که بطور منظم انجام می شود ، نشان می دهد که ISLOnline یک سرویس قابل اعتماد بوده و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

 • تنظیمات فایروال: ISLOnline بطور خودکار اتصال خروجی را از طریق درگاه های 7615 ، 80 و 443 آغاز می کند ، بنابراین با فایروال موجود شما کار می کند و نیازی به تنظیمات اضافی ندارد.
 • رمزنگاری: تبادل کلید خصوصی/عمومی RSA 1024/2048/4096-bit برای رمزگذاری متقارن AES 256 بیتی نقطه به نقطه استفاده شده است.

احراز هویت دو عاملی: احراز هویت دو عاملی یک لایه اضافی از امنیت است که هنگام شروع یک جلسه از راه دور، به شما و مشتریانتان آرامش خاطر می بخشد.

قابل ارایه به صورت ابری یا نصب در سازمان

بسته به نیازمندی های شما، ISLOnline را می توان به دو صورت ابری یا نصب در سازمان تهیه کرد.

لایسنس

لایسنس نصب در سازمان ISLOnline به صورت تعداد کاربر نامحدود و بر اساس تعداد سرور است. هیچ گونه هزینه پنهان در لایسنس محصول وجود نداشته و تمامی امکانات وب کنفرانس و چت زنده، برنامه موبایل و غیره به طور کامل ارایه می شود.  هزینه ارتقاء لایسنس برای سال دوم بسیار ناچیز می باشد.

·         سامانه دورکاری

·         سامانه پشتیبانی از راه دور مدیریت شده

·         سامانه وب کنفرانس

·         ضبط( رکورد) نشست ها برای اهداف امنیتی ، تضمین کیفیت و اهداف آموزشی

·         پشتیبانی از تمام سیستم عامل های مرسوم مانند اندروید، iOS ، ویندوز، و لینوکس

·         پشتیبانی از همه دستگاههای مرسوم مانند تبلت و موبایل و…

·         دارای تمهیدات امنیتی برای جلوگیری از نشت داده

ISLOnline  یکی از محصولات مطرح جهانی در خصوص دورکاری و پشتیبانی از راه دور می باشد که همه امکانات لازم برای دورکاری، پشتیبانی از راه دور و همچنین وب کنفرانس را در قالب یک بستر فراهم می کند.

شرکت رایان سامانه آرکا- نماینده انحصاری ISLOnline در ایران

ایجاد بستری مناسب برای ارایه پشتیبانی از راه دور برای پیمانکاران یا مشتریان سازمان

از طریق ISLOnline به راحتی می توانید به مشتریان خود پشتیبانی فنی ارایه کرده و یا در هر زمان و از هر کجا به رایانه ها دسترسی داشته باشید.  تمامی نشست ها ضبط می شودند و برای بررسی های آتی در سرور ذخیره می شود.

در هر زمان و هر مکان به صدها رایانه دسترسی پیدا کنید

با نصب یک عامل دسترسی از راه دور روی ویندوز یا مکینتاش، دسترسی دائمی را تنظیم کرده و با خیال راحت تعمیر و راه اندازی از راه دور را روی هر سرور یا رایانه موجود در لیست خود انجام داده و فایل ها را مبادله کنید.