معرفي نرم افزار SEP

یک راه حل برای پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه برای محیط هایی در هر اندازه

 

SEP یک راه حل پشتیبان سازمانی و بازیابی فاجعه برای محیط های رایانه ای ترکیبی امروز است. SEP با پشتیبانی از گسترده ترین سیستم عامل ها و پایگاه های داده ، یک راه حل واحد برای مدیریت محیط های ناهمگن از هر اندازه ارائه می دهد.

SEP بهترین راه حل برای متخصصان فناوری اطلاعات است که وظیفه مدیریت فرایندهای پشتیبان گیری و بازیابی در کل شرکت را دارند. سهولت استفاده از آن امکان کنترل کامل کلیه داده ها را در پیچیده ترین محیط های IT فراهم می کند. نصب SEP فوق العاده ساده است و در عرض چند ساعت می تواند در هر سیستمی ادغام شود.

با استفاده از ماژول بازیابی Bare Metal SEP برای مایکروسافت و لینوکس ، دیسک و خرابی سیستم دیگر نیازی به اتفاق ویرانگر نیست. Bare Metal Recovery سیستم های آسیب دیده را به راحت ترین حالت و کمترین زمان ممکن به حالت قبلی برمی گرداند. کل سیستم ، تنظیمات و داده های کاربر به سرعت در یک سرور جدید بازیابی می شوند.

SEP اطمینان حاصل می کند که بازیابی داده ها و سیستم برای محیط های فیزیکی و مجازی به راحتی و با صرفه اقتصادی حاصل می شود.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sepusa.com مراجعه کنید.

ویژگی های کلیدی

 • پشتیبان گیری از محیط های مجازی

راه حل بدون عامل شامل پشتیبان گیری در سطح تصویر ، گزینه های بازیابی تک فایل ، CBT و بازیابی فوری است. پوشش بی نظیر سیستم عامل های مجازی: VMware، Microsoft Hyper-V، Red Hat Virtualization (RHV)، Citrix XenServer، KVM / QEMU، OpenNebula و z / VM. ابر

روشی کاملاً یکپارچه و ایمن برای پشتیبان گیری ، تکثیر و بازیابی از / از هر ابری.

 •  سرعت پشتیبان گیری فوق العاده سریع

فناوری Multi-Streaming اختراع شده امکان پشتیبان گیری از چندین سرور / ایستگاه کاری / ماشین مجازی را به طور همزمان فراهم می کند و باعث کاهش قابل توجه زمان پشتیبان گیری می شود.

 • تکثیر

تکثیر سمت منبع یک راه حل مقیاس پذیر و با کارایی بالا برای بهینه سازی عملکرد پشتیبان گیری ، کاهش داده های انتقال یافته است.

 • بازیابی فاجعه

قابلیت های بازیابی Bare meta  برای ویندوز و لینوکس به سخت افزار مشابه یا غیر مشابه.

 • بستر مستقل

پشتیبانی جامع سیستم عامل شامل ویندوز ، لینوکس ، SUSE ، macOS ، Micro Focus ، Red Hat ، Oracle ، Solaris ، Ubuntu ، Debian و AIX است.

 • مدیریت متمرکز

SEP GUI می تواند به سرعت و به راحتی کل شرکت را با کنسول مدیریت از یک مکان مرکزی یا ایستگاه کاری از راه دور مدیریت کند.

 • نصب سریع

نصب و پیکربندی ساده – کل مراکز داده ، از جمله مکانهای از راه دور ، می توانند در زمان ضبط فعال شوند.

گواهینامه ها

SEP برای هر سیستم عامل اصلی ، پایگاه داده و برنامه Groupware مجاز است. از مایکروسافت تا لینوکس ؛ از اوراکل تا MS SQL ؛ از Exchange به GroupWise ، SEP می تواند به سرعت و به طور موثر از داده های مهم مأموریت برای مشاغل از هر اندازه پشتیبان گیری و بازیابی کند.

SEP تمام استانداردهای امنیتی اروپا ، از جمله GDPR ، و همچنین الزامات امنیتی داده های ایالات متحده را رعایت یا از آنها فراتر می رود. این راه حل همچنین با کلیه الزامات حریم خصوصی اتحادیه اروپا مطابقت دارد و از سختگیرانه ترین الزامات قانونی آلمان برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات پیروی می کند.

امروز SEP را دانلود کنید!

راه حل پشتیبان کاملاً کاربردی ، از جمله پشتیبانی کامل ، را برای یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان در:

http://sepusa.com/download-trial

در دسترس بودن داده های چند بستر

SEP بسیار مقیاس پذیر است و برای تهیه نسخه پشتیبان از معماری ناهمگن مشتری و سرور ، صرف نظر از اندازه ، طراحی شده است. این امر نیاز به چندین راه حل پشتیبان را از بین می برد و اجازه می دهد زیرساخت کامل IT زیر یک چتر مدیریت شود.

فناوری Multi-Streaming اختراع شده SEP از قابلیت های شبکه به منظور فراهم کردن چندین جریان پشتیبان گیری همزمان بهره می برد. این قابلیت سریعترین نرخ انتقال و کارآمدترین نسخه پشتیبان تهیه شده را فراهم می کند. در سیستم های بهینه سازی شده ، پشتیبان گیری بیش از 2.5 ترابایت در ساعت برای هر سرور / عامل رسانه است.

ایده آل برای گسترش شرکت و رشد داده ها

اجرای SEP آسان و انعطاف پذیر برای هر محیط در حال رشد یا تغییر است.

کنسول اصلی SEP را می توان روی سرور مایکروسافت یا لینوکس نصب کرد. سپس می توان مجوز à la carte ، مبتنی بر ظرفیت یا اشتراك را برای سازگاری با هر محیط سازمانی ، كاهش هزینه ها و اجازه شخصی سازی كامل را انتخاب كرد. با مجوزهای انعطاف پذیر ، پایگاه داده آنلاین ، ماژول های Groupware ، بازیابی فاجعه و قابلیت پشتیبان گیری مجازی را به عنوان نیازهای شرکت گسترش دهید و بودجه ها انعطاف پذیری مدل مجوز پایه ظرفیت فراگیر را انتخاب یا انتخاب کنید.

در مورد جدیدترین راه حل های ما از جمله Cloud ، VM Essentials و MSP Backup-as-a Service سوال کنید!

از ماشین های مجازی با SEP محافظت کنید.

پشتیبان گیری و بازیابی ماشین مجازی SEP

هنگام طراحی یک محیط مجازی ، یک استراتژی جامع تهیه پشتیبان و بازیابی باید قبل از اجرا در نظر گرفته شود. برای اطمینان از نظارت آسان و امنیت محیط ، از بهترین شیوه هایی استفاده کنید که مدیریت و کنترل فرآیند را متمرکز می کنند.

SEP پشتیبان گیری ، بازیابی ، تکثیر و رمزگذاری استثنایی را برای سیستم عامل های مجازی ، از جمله VMware ، Hyper-V ، Red Hat Virtualization ، Citrix ، KVM / QEMU ، z / VM و OpenNebula ارائه می دهد. راه حل های مجازی SEP کاملاً یکپارچه هستند و به راحتی در سطح شرکت نصب می شوند و حداکثر انعطاف پذیری را هنگام طراحی استراتژی های پشتیبان فراهم می کنند.

ویژگی های کلیدی

 • فناوری بدون عامل
 • بازیابی تک پرونده برای ویندوز VSS ، Linux / UNIX
 • عکس فوری VM ، پشتیبان گیری از سطح تصویر برای همه سیستم عامل های پشتیبانی شده
 • بازیابی خودکار یا دستی به سایر میزبان ها ، خوشه های HAیا استخرها
 • به راحتی در داخل یا خارج از سایت برای DRیا QA ایستگاه های گرم خودکار ایجاد کنید
 • تبدیل بین سرورهای مجازی و فیزیکی [P2V و V2P]

SEP VM Essentials VMware و Hyper-V

همان موتور قدرتمند کلاس پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه را برای کاهش هزینه مهار* کنید. SEP VM Essentials نرم افزاری مبتنی بر سوکت ارائه می دهد که به شما امکان می دهد صرفه جویی قابل توجهی در مجوز نرم افزار پشتیبان داشته باشید. یک روش مبتنی بر سوکت به شما امکان می دهد تعداد ماشین های مجازی را بدون نگرانی در مورد اندازه دیتاستور خود بهینه کنید.

SEP VM Essentials پشتیبان گیری نامحدودی را از دیسک ، نوار یا ابر با تکثیر ، تکثیر و بازیابی نامحدود ارائه می دهد. SEP VM Essentials برای تأمین نیازهای مشاغل کوچک با حداکثر 6 سوکت پردازنده طراحی شده است.

 • راه اندازی مجدد ماشین مجازی مستقیماً از پشتیبان گیری ، به طور کامل از بین بردن هر زمان بازیابی یا کاهش زمان
 • ماشین های مجازی نامحدود ، تکثیر ، تکرار ، رمزگذاری
 • پشتیبان گیری و بازیابی دقیق عکس های فوری
 • از هر پایگاه داده ای پشتیبان بگیرید – SQL ،Exchange ، Oracle ، SAP ، SharePoint و موارد دیگر
 • ماشین های مجازی را مستقیماً از پشتیبان گیری مجدداً راه اندازی کنید ، با حذف کامل بازیابی یا کاهش
 • پشتیبان گیری کامل یا افزایشی با Change Block Tracking (CBT)
 • پشتیبانی کامل از نسخه پشتیبان تهیه ESX از طریق پروکسی VCB ، دسترسی مستقیم VADP به hypervisor

     

Citrix XenServer

 • پشتیبان گیری داغ و گرم آنلاین و گزینه های بازیابی با استفاده از API XenServer
 • تمام ماشین های مجازی را با کد محصول فعال شده در O / S و همچنین مجوزهای شخص ثالث بازیابی می کند (پیشگیری از دست دادن فعال سازی)
 • از اطلاعات و فوق داده مخصوص میزبان پشتیبان تهیه می کند
 • ادغام و پشتیبانی کامل از XenDesktop و XenApp

Microsoft Hyper-V

 • سازگاری پرونده با VSS
 • Exchange/SQL/SharePoint aware

مجازی سازی کلاه قرمزی

 • نسخه پشتیبان تهیه از عکس فوری بدون عامل ، بومی و بدون وقفه
 • ماشین های مجازی از طریق ارتباط مستقیم بین SEP و hypervisor RHV پشتیبان گیری می شوند

KVM / QEMU

 • پشتیبان گیری آنلاین از ماشین های مجازی در سیستم های میزبان از طریق ادغام مستقیم با libvirt API

VMware

بک آپ های کارآمد با SEP

تکثیر SEP Si3

با استفاده از راه حل تکثیر SEP دینامیک ، از فضای دیسک به طور موثرتری استفاده کنید و هزینه های ذخیره سازی را کاهش دهید.

SEP Si3 Deduplication

یک راه حل مقیاس پذیر ، با عملکرد بالا و سمت منبع است که نیازهای ذخیره سازی را بسیار کاهش می دهد. Si3 بازیابی بسیار سریع را ارائه می دهد و تخریب عملکرد را در حین عملیات خواندن از بین می برد. با استفاده از اندازه بلوک متغیر ، کاربران می توانند داده های بیشتری را در رد پای کوچکتر فشرده کرده و فضای محدود دیسک را به حداکثر برسانند.

فرایندهای تکثیر را می توان توسط کنسول مدیریت SEP اصلی تنظیم کرد تا در حین تهیه نسخه پشتیبان شروع شود و یا برنامه ریزی شود که به طور منظم در یک زمان مشخص انجام شود. این انعطاف پذیری به کاربر نهایی اجازه می دهد تا موارد استفاده مختلفی را برای داده های تکثیر یا داده های خام در نظر بگیرد.

کپی برداری مبتنی بر نرم افزار SEP با هر سخت افزاری اجرا می شود و دیگر نیازی به لوازم تکثیر کپی گران قیمت و مبتنی بر سخت افزار نیست.

تکرار SEP Si3

SEP Si3 Replication یک روش آسان و ایمن برای تکرار مداوم داده ها بین یک مرکز داده اصلی ، یک سایت بازیابی فاجعه ، مکان های از راه دور و فضای ابری است ، که باعث ایجاد افزونگی برای بازیابی فاجعه و همچنین کاهش نیازهای کلی ذخیره دیسک و نوار می شود.

کاربران می توانند زیرساخت های موجود خود را با ایجاد حالت آماده به کار گرم خارج از سایت و / یا تکثیر داده ها از هر گره به گره دیگر به حداکثر برسانند. از آنجا که SEP کاملاً از نظر سخت افزاری مستقل است ، کاربران می توانند سخت افزارهای مشابه را تکثیر کنند.

این ویژگی همراه با تکثیر و رمزگذاری SEP Si3 ، از پشتیبان گیری سریعتر از ویندوز ، عملکرد بهتر و امنیت اطلاعات اضافی اطمینان حاصل خواهد کرد.

رمزگذاری SEP Si3

 • SEP می تواند جریان داده را به بلوک ها فشرده کرده و هر بلوک را می توان با استفاده از یک کلید تصادفی رمزگذاری کرد
 • رمزگذاری یکپارچه داده ها روی نوار ، DataStoreیا Si3 DedupStore
 • به احراز هویت فعال شده نیاز دارد
 • از الگوریتم کلیدی استفاده می کند: IDEA
 • مطابقت با قوانین عمومی محافظت از داده ها را تضمین می کند
 • زنجیره داده رمزگذاری شده را پس از انتقال کامل می کند

“قطعاً می تواند بگوید که SEP از محیط زیست ما حداقل دو برابر سریعتر پشتیبان تهیه می کند ، فقط به جای دو سرور از یک سرور استفاده می کند و نسخه پشتیبان تهیه شده در پنجره پشتیبان گیری ما  کامل است ، بنابراین بسیار سریعتر از راه حل قدیمی ما است.”

Clint ScottMount Aloysius College

تکثیر + تکرار

 • زیرساخت های موجود را با ایجاد حالت آماده به کار گرم خارج از سایت و / یا تکثیر داده ها از هر گره به هر مکان از طریق LAN ، WAN یا Cloud بهینه می کند.
 • یک مخزن کم مصرف برای SEP DataStores فراهم می کند
 • نیازهای ذخیره سازی دیسک و مصرف برق مرکز داده را کاهش می دهد
 • دوره نگهداری طولانی تر در رسانه پشتیبان
 • پشتیبانی از هر نوع ذخیره سازی دیسک یا Cloud
ویژگی های کلیدی دسترسی
تکثیر سمت منبع
دسترسی مستقیم به سطح بلوک (بازیابی)
ادغام پشتیبان گیری چند جریان
تکرار در سطح بلوک
پهنای باند تکرار (WAN) تا 97٪ کاهش می یابد
داده های منحصر به فرد فقط یک بار از سایت های از راه دور به مرکز داده منتقل می شود
حداکثر اندازه Dedupe DataStore 4 PB
پس انداز ذخیره سازی دیسک تا 300: 1
یکپارچه سازی رابط مدیریت SEP
هدف ذخیره سازی سرور ، دستگاه از راه دور ، Cloud
اندازه بلوک متغیر کاهش به اندازه بلوک 2K
چارچوب نصب فیزیکی ، مجازی
معماری پشتیبانی شده 64 bit

امروز SEP را دانلود کنید!

راه حل پشتیبان کاملاً کاربردی را که شامل پشتیبانی کامل است ، برای یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان در:

https: //www.sepusa.com/download-trial

دانلود کنید

در کل شرکت

عملکرد SEP فراتر از انتظار ما از این محصول بود. زمان کامل برای تهیه نسخه پشتیبان کامل 235٪ کاهش یافته است! Dustin HurshmanCity of Thousand Oaks “

پشتیبان گیری و بازیابی ابر

SEP Hybrid Cloud Backup and Disaster Recovery یک روش کاملاً یکپارچه و ایمن برای تهیه نسخه پشتیبان ، تکثیر و بازیابی از / از هر ابری است. داده ها در نقاط مختلف و ابرها پخش می شوند ، مجموعه خاصی از چالش ها را به وجود می آورند و سازمان ها به یک روش ابری ترکیبی نیاز دارند که علاوه بر تلفیق ابر ، استفاده از محیط های فیزیکی و مجازی را نیز ارائه می دهد.

راه حل ابر ترکیبی SEP انعطاف پذیری استفاده از ابرهای خصوصی و میزبان عمومی را برای ایجاد یک بستر یکپارچه یکپارچه در اختیار سازمان قرار می دهد. پشتیبان گیری آسان و خودکار SEP از یک راه حل جامع برای کل محیط – مجازی ، فیزیکی و Cloud است

ویژگی های کلیدی

تداوم تجارت

راه حل یکپارچه برای ابر عمومی و ترکیبی توسعه ساده پشتیبان گیری شرکت و بازیابی فاجعه برای هر دو محیط مجازی و فیزیکی است.

امنیت داده ها

داده های رمزگذاری شده را می توان به مراکز داده اختصاصی ارسال کرد در حالی که به شرکت ها اطمینان داده می شود که نسخه های اضافی داده ها خارج از سایت یا در ابر ایمن هستند.

انعطاف پذیری ذخیره سازی

انعطاف پذیری کامل هنگام برنامه ریزی ، ساخت یا گسترش هر زیرساخت پشتیبان Cloud را ارائه می دهد

مقیاس پذیر

پس از نصب ، راه حل می تواند در صورت لزوم بدون هزینه های گران قیمت ارتقا یابد

کنترل زیرساخت

حداکثر انعطاف پذیری را به شما می دهد و به فروشندگان و مشتریان امکان انتخاب کارآمدترین راه حل پشتیبان ممکن را می دهد

سازگاری مجاز

سازگاری تأیید شده توسط فروشنده با هر دستگاه ذخیره سازی از جمله ابر ، دیسک و نوار

SEP Easy Archive داده ها را در قالبی غیر قابل تغییر ذخیره می کند و برای جلوگیری از از بین رفتن یا حذف غیر مجاز و غیرمجاز داده ها ، از فناوری Write Once، Read Many (WORM) استفاده می کند. SEP Easy Archive در درایوهای دیسک قالب بندی شده NTFS و آرایه های RAID می نویسد و قادر است چندین سیستم و درایو دیسک را به راحتی خوشه بندی کند. این راه حل را می توان مستقیماً روی سرورهای فیزیکی ویندوز یا ماشین مجازی نصب کرد.

راه حل های نرم افزاری مدیریت اسناد همچنین می توانند به راحتی از SEP Easy Archive برای یافتن و استفاده از داده های محافظت شده در درایوهای دیسک ایمن استفاده کنند.

SEP Easy Archive یک افزودنی ارزشمند به معماری های پشتیبان ، پشتیبان گیری در سطح شرکت را با یک راه حل بایگانی کاملاً برجسته ارائه می دهد تا تمام نیازهای قانونی و دولتی را برآورده یا از آن عبور کند.

حقایق فوری

 • پشتیبان گیری کلاس Enterprise با راه حل بایگانی کاملاً برجسته
 • داده ها را در قالب غیر قابل تغییر ذخیره می کند
 • از فقدان یا حذف غیر عمدی داده ها جلوگیری می کند
 • روی ویندوز یا هر ماشین مجازی نصب کنید
 • تمام الزامات قانونی و دولتی را برآورده می کند یا از آن فراتر می رود
ویژگی های کلیدی دسترسی
یک بار بنویسید ، بسیاری از فناوری های (WORM) را بخوانید
انطباق حسابرسی – مطابق با SOX / HIPAA / GdPdU / GoBd است
رابط SnapLock
نسخه ذخیره سازی در Cloud
بایگانی تنظیم دستی فهرست یا سطح پرونده
دسترسی به داده ها را از طریق سیستم عامل مدیریت کنید
بایگانی کردن هر سیستم فایل NTFS
پشتیبانی از RAID و خوشه
پشتیبانی Hypervisor VMware Hyper-V Citrix
بایگانی سیستم های پرونده
ویرایش دوره های بایگانی
مقیاس پذیری
نصب و راه اندازی ساده
داده ها پس از تاریخ بایگانی پاک شدند
برنامه مستقل
معماری پشتیبانی شده


اطلاعات خود را از فاجعه محافظت کنید

بازیابی فاجعه

با استفاده از SEP’s Bare Metal Recovery ، کاربران می توانند سرورها ، سیستم عامل ها و پایگاه داده ها را با استفاده از یک محیط بوت جهانی سریع و آسان بازیابی کنند. این روش بازیابی بدون توجه به نوع سخت افزار مورد استفاده در عرض چند دقیقه قابل دستیابی است. ماژول بازیابی Bare Metal SEP به طور کامل در رابط SEP ادغام شده است تا بازیابی سریع و کامل سیستم را تضمین کند. جریان داده برای کل شرکت را می توان از یک کنسول مدیریتی کنترل کرد

قابل اعتماد بودن

ماژول SEP Bare Metal Recovery بازیابی سریع و ایمن کلیه اطلاعات شرکت را تضمین می کند. SEP تضمین می کند که در صورت بروز یک فاجعه ، می توان تمام داده ها و اطلاعات را بازیابی کرد تا محیط اصلی به طور کامل بازسازی شود.

مدیران سیستم که زیرساخت های شرکت را مدیریت می کنند می دانند که دستگاه های ذخیره سازی سرور اغلب از کار می افتند. طبق آزمایشگاه سیستم گوگل ، تقریباً 140،000 هارددیسک هر هفته به طور ناگهانی خراب می شود و داده های پتابایت را از بین می برد. با استفاده از SEP Bare Metal Recovery ، خرابی دیسک و سیستم دیگر اتفاقی ویرانگر نیست

“نتیجه حیرت انگیز بود! هنگامی که راه حل قبلی ما 4 روز طول کشید تا وظایف مشابه را دقیقاً بر روی همان سخت افزار انجام دهد ، SEP توانست در مدت 3 تا 4 ساعت یک نسخه پشتیبان تهیه کند.”

Frank Uittenbosch موسسه تحقیقات فضایی هلند

چگونه کار می کند

ماژول SEP’s Bare Metal Recovery پشتیبان تهیه عکس فوری را ارائه می دهد و می تواند در هر رسانه ای بازیابی شود. مخزن داده را می توان با استفاده از یک استراتژی دیسک به دیسک یا دیسک به دیسک به نوار نوار انتخاب کرد.

پس از یک سیستم یا خرابی درایو ، رسانه به سرور جدید وارد می شود. سپس رایانه به شبکه متصل می شود تا با سرور پشتیبان SEP ارتباط برقرار کند. بعد ، ذخیره ساز مورد نظر انتخاب شده و بازیابی خودکار شروع می شود

سریع سیستم خود را احیا کنید!

 • موجود برای سرورهای ویندوز و لینوکس و ایستگاه های کاری ویندوز
 • به طور کامل در GUI SEP برای یک نقطه مدیریت ادغام شده است
 • بدون پارتیشن بندی قبلی یا نصب سیستم عامل ، سریع و جامع مشتری را بازیابی کنید
 • سرورها / ایستگاه های کاری در عرض چند دقیقه قابل بوت هستند
 • فرایندهای بازیابی فاجعه با استفاده از راه حل های SEP Bare Metal Recovery تقریباً خودکار است

امروز SEP را دانلود کنید!

راه حل پشتیبان کاملاً کاربردی را که شامل پشتیبانی کامل است ، برای یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان در:

https: //www.sepusa.com/download-trial

دانلود کنید