معرفی Zecurion DLP : جلوگیری از نشت داده

داده ها، شریان اصلی یک کسب و کار و یا سازمان است. مالکیت معنوی، داده های مالی، اطلاعات استراتژیک و اطلاعات شخصی حساس در مورد مشتریان و کارمندان، با ارزش ترین دارایی شرکت محسوب می‌شود. باید توجه داشت که این داده ها همواره در معرض خطر هستند. صرفنظر از اندازه و نوع فعالیت، این شرکت‌ها روزانه داده های خود را از دست می‌دهند. این امر ممکن است ناشی از سرقت عمدی یا غیر عمدی توسط کارمندان و یا حمله خارجی صورت گیرد. هدف از پیشگیری از نشت داده ها – یا DLP – ارائه یک راه حل برای محافظت از مالکیت معنوی، اسرار تجاری و سایر داده های حساس است. این امر به شما کمک می‌کند مقرراتی نظیر HIPAA، PCI DSS و GDPR را کسب کرده  همچنین ابزار لازم را برای جلوگیری از کلاهبرداری داخلی و انجام ممیزی های داخلی و تحقیقات پزشکی قانونی به شما ارائه می‌دهد.

 • شناسایی و جلوگیري از نشت اطلاعات حساس سازمان
 • پشتیبانی از کانالهاي نشت اطلاعات شامل ایمیل، اینترنت، فایل و چاپگر
 • کنترل دسترسی انعطاف پذیر و دانه اي براي دستگاه هاي جانبی
 • تجزیه و تحلیل رفتار کارکنان و مطابقت آن با رفتار سازمانی
 • ضبط و ذخیره تمامی فعالیتهاي کاربران
 • گزارش گیري و لاگ تمامیاتفاقات جهت پیگیري قانونیبایگانی کپی هاي سایه
 • رمزگذاري فایلهاي حساس
 • یکپارچگی با اکتیو دایرکتوري

 

مزایای Zecurion DLP

داده های شما بسیار مهم است و لذا بهترین محافظت را می‌طلبد. به همین دلیل است که باید Zecurion DLP را انتخاب کنید. Zecurion از سال ۲۰۱۴ در Gartner Enterprise DLP Magic Quadrant رتبه بندی شده است. Zecurion همچنین به عنوان ۷ فروشنده برتر DLC توسط IDC در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و توسط Forrester در گزارش DLP Now Tech 2019 معرفی شد. Zecurion DLP یک راه حل مقرون به صرفه، کارآمد و جامع است. این محصول، به سرعت با زیرساخت های سازمانی یکپارچه می‌شود. و استقرار آن به طور متوسط چهار برابر سریعتر از سایر محصولات DLP انجام می‌پذیرد.

پس از استقرار، زکوریون همه وقایع، پرونده ها و اسناد را بایگانی کرده و رفتار کاربران را به منظور شناسایی فعال تهدیدها تجزیه و تحلیل می‌کند . Zecurion DLP همچنین باعث کاهش حجم کار تیم امنیتی شده و مدیریت روزانه را با گزارش های تعاملی، نمودارها و گرافهایی که ارزیابی لحظه ای از وضعیت محافظت از داده های شما ارائه می‌دهند، ساده می‌کند.

Zecurion DLP در حال حاضر در سراسر جهان در سازمان هایی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر در حال استفاده است. از میان مشتریان Zecurion، به کمک شواهد جمع آوری شده برای دادخواست علیه خودی های مخرب، تاکنون بیش از ۴۰ دادخواست برنده شده است.

ساختار Zecurion DLP

سنسورها: رهگیری کانال های انتقال داده ، جمع آوری داده های رهگیری شده ، اجرای سیاست های DLP

بایگانی: کلیه داده های رهگیری شده را ذخیره می‌کند ، پاسخ و تحقیقات در مورد حادثه را امکان پذیر می‌کند ، تجزیه و تحلیل گذشته نگر یعنی سیاست جدید را برای داده های کذشته اعمال می‌کند (MS SQL یا PostgreSQL)

سرور DLP: تنظیمات و خط مشی را ذخیره می‌کند ، آنها را به حسگرها سوق می‌دهد ، حسگرها را مانیتور می‌کند

 سرور استقرار: سنسورها و عوامل انتهایی (Endpoint Agent) را مستقر می‌کند

کنسول: مدیریت انعطاف پذیر مبتنی بر وب سیاست ها و گزارش ها

گزینه های استقرار

هر محیط سازمانی ترکیبی منحصر به فرد از بخش های شبکه ، انواع نقاط پایانی، سیستم عامل ها، پلتفرم ها و برنامه های مختلف است. سازمانها باید با حداقل تأثیر بر عملکرد و بهره وری بتوانند از داده ها در کل اکوسیستم محافظت کنند. در عین حال ، دید جامع و جلوگیری از نشت داده ها،  به توانایی نظارت و تحلیل هر فعالیتی متکی است. Zecurion طیف متنوعی از گزینه های استقرار را برای اطمینان از نظارت و محافظت از اطلاعات شما بدون توجه به آنچه در زیرساخت شبکه شما وجود دارد فراهم می‌کند.

[/vc_column_text]

 • ضبط میکروفون
 • ضبط تصویر و صفحه کلید
 • کنترل برنامه
 • کنترل جامع کانال هاي نشت داده ها
 • گزارش هاي قدرتمند
 • تجزیه و تحلیل رفتار کاربر
 • کنترل دسترسی انعطاف پذیر و دانه اي براي دستگاه
  هاي جانبی
 • تلفیق با اکتیو دایرکتوري
 • گزارش جامع از تهدیدات و عملکرد کاربران
 • تکنیک هاي پیشرفته تشخیص محتوا
 •  کنترل ترافیک به صورت فعال یا آینهاي
 • اسکن کلیه مکانهاي ممکن براي ذخیره داده
 • اسکن ایمیل ها و حذف اطلاعات محرمانه از داخل آن

ویزگیهاي ممتاز

حافظت در برابر بد افزارها که دارای تاییدیه از سوی مراجع مستقل است.

کنترل جامع کانال های نشت داده ها

کلیه کانالهای احتمالی نشت داده ممکن را کنترل می‌کند تا خطر نقض داده ها به حداقل رسیده و از مطابقت با الزامات نظارتی اطمینان حاصل شود.

سیاست ها و قوانین انعطاف پذیر

پیکربندی خط مشی را برای چندین یا همه کانال های انتقال داده تنظیم می‌کند و با استفاده از انواع تکنیک های تشخیص محتوا و شرایط داده، تا امکان هرگونه سناریوی نقض پیش بینی و جلوگیری شود.

استخراج محتوای فایل

با تشخیص خودکار فایل برای بیش از ۵۰۰ قالب فایل بر اساس ساختار داخلی ( و نه پسوند پرونده) و همچنین امکان تشخیص پرونده های رمزگذاری شده و باز کردن پرونده های بایگانی شده (از جمله بایگانی های تو در تو) هیچ داده ای بدون تجزیه و تحلیل از شبکه خارج نمی‌شود.

مدیریت متمرکز

Zecurion DLP از یک کنسول تحت وب برای مدیریت همه ماژول ها بهره می‌برد. همچنین یک داشبورد قابل سفارشی سازی برای مدیریت از راه دور متمرکز فراهم می‌کند که بسیار کاربر پسند است.

بایگانی پرونده ها و پیام ها

تمام داده های رهگیری شده )پرونده ها، پیام ها، حوادث، رویدادها و موارد دیگر ( در یک پایگاه داده ذخیره می‌شوند، بنابراین شما تمام امکانات لازم برای تهیه گزارش های دقیق، انجام تحقیقات پزشکی قانونی جامع و جمع آوری مدارک برای اقدامات قانونی را در اختیار خواهید داشت.

کاتالوگ هوشمند کارمندان

اطلاعات مربوط به تمامی‌آدرس های ایمیل، شبکه های اجتماعی و حساب های پیام رسان فوری مربوط به کارمندان ، جمع آوری و فهرست بندی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که تمام مکاتبات متعلق به یک کاربر خاص است.

تجزیه و تحلیل رفتار کاربر

پروفایل های رفتاری برای همه کاربران محاسبه می‌شود تا بتوان فعالیت غیر عادی را تشخیص داد. با تشخیص تهدید فعال ، به تیم امنیتی هشدار داده می‌شود تا از نقض اولیه داده ها جلوگیری شود.

نقشه اتصال کاربر

Zecurion DLP برای شناسایی اتصالات پنهان ، نمودار قابل کلیک از اتصالات کاربر و کانالهای ارتباطی ایجاد می‌کند و به شما امکان می‌دهد ارتباطات مشکوکی را که ممکن است تقلب داخلی یا نقض اطلاعات را نشان دهد ، تجزیه و تحلیل کنید.

گزارش های قدرتمند

بیش از ۲۰ گزارش از پیش تعیین شده و گزینه های سفارشی سازی، ابزاری قدرتمند برای ممیزی امنیتی و تحقیقات فراهم می‌کند. شما می‌توانید گزارش ها را به راحتی تولید و تجزیه و تحلیل کنید و به سرعت در چند کلیک به یک حادثه خاص بپردازید.

لاگ رویدادها

به طور خودکار تمام رویدادهای داخلی و اقدامات مدیر شبکه برای نگهداری آسان و ردیابی سریع هر مسئله ای که پیش می‌آید، لاگ می‌شود.

یکپارچگی با اکتیو دایرکتوری

کاربران ، گروه ها و نام کامپیوترها از  Active Directory همگام سازی می‌شود  تا یکپارچه سازی بهتر با زیرساخت های IT شما فراهم شود  و Zecurion DLP را قادر سازد تا کاربران را با نام کاربر در حوادث و گزارش ها شناسایی کند.

API REST

اکثر وظایف مدیریت و نظارت از طریق درخواست های REST API HTTP برای فعال کردن اتوماسیون امنیتی و ادغام با سایر ابزارها و سیستم عامل ها در زیرساخت IT شما در دسترس هستند.

ضبط میکروفون
با ضبط از میکروفون هر رایانه در هر زمان ، هر رایانه یا لپ تاپ را به یک سیستم نظارت صوتی تبدیل کنید.

ضبط تصویر و صفحه کلید

شما می‌توانید کلیه کلیدهای مربوط به کاربران یا گروههای تعیین شده را ضبط کرده و تصاویر را از هر رایانه ای در فواصل زمانی مشخص ذخیره کنید ، بنابراین همیشه می‌دانید کارمندانتان چه کاری انجام می‌دهند و می‌توانید سیاست های امنیتی داخلی و دستیابی به داده ها را برای شناسایی و جلوگیری از نقض احتمالی داده ها به کار گیرید.

کنترل برنامه

خطر استفاده کارمندان با استفاده از برنامه های بالقوه خطرناک (TOR و تورنت ، ناشناس کننده ها ، بازی ها) را از بین ببرید. همجنین می‌توانید با ایجاد لیست سفید یا لیست سیاه برنامه های کاربردی،  برای کاربران یا گروه های تعیین شده ، برنامه های مجاز برای استفاده را مشخص کنید.

تکنیک های تشخیص محتوا

Zecurion DLP از انواع تکنیک های تشخیص محتوا برای پیشگیری جامع از نشت دست داده استفاده می‌کند. صرف نظر از اینکه داده ها به عمد دزدیده شده یا به خطر افتاده ، یا سهواً به اشتراک گذاشته شده یا در معرض دید عموم قرار گرفته ، یکی از این تکنیک های تشخیص محتوای زیر آن را نشانه گذاری می‌کند:

کلمات کلیدی و فرهنگ لغت

این تکنیک به دنبال تطابق دقیق کلمات تعیین شده است. یک مدیر IT یا مأمور امنیت می‌تواند یک فرهنگ لغت برای هر موضوع یا دسته ای مانند اسناد مراقبت های بهداشتی ، اسناد مالی ، جستجوی شغل و غیره ایجاد کند و آن را با کلماتی که باید پرچم گذاری شود ، جمع کند. بیش از ۳۰ فرهنگ لغت از پیش تعریف شده به طور پیش فرض در سیستم وجود دارد.

قالب ها و عبارات منظم

برخی از داده های حساس از یک ساختار یا قالب از پیش تعریف شده پیروی می‌کنند که می‌تواند برای شناسایی و کشف آن استفاده شود. شماره کارت های اعتباری ، شماره های تأمین اجتماعی ، حساب های IBAN ، آدرس های اینترنتی ، آدرس ایمیل و سایر داده های مشابه را می‌توان با استفاده از قالب ها و عبارات منظم شناسایی کرد.

اثر انگشت دیجیتال

Zecurion DLP با جمع آوری تعدادی از اسناد از یک نوع یا دسته خاص و ارائه آنها به عنوان ورودی ، اثر انگشت دیجیتالی ایجاد می‌کند که می‌تواند اسناد دقیق یا قسمت هایی از آنها را تشخیص دهد. پس از ایجاد اثر انگشت دیجیتال ، Zecurion DLP می‌تواند هر مدرکی را از مجموعه یا هر قسمت یا ترکیبی از قسمتهای مجموعه اسناد مشخص کند. اسناد جدید را می‌توان به مجموعه اضافه کرد و Zecurion DLP به طور خودکار اثر انگشت های دیجیتال را به روز می‌کند.

یادگیری ماشین

روش دیگر شبیه به اثر انگشت دیجیتال استفاده از یادگیری ماشین است. راه اندازی اولیه مشابه است: تهیه مجموعه ای از پرونده ها برای تجزیه و تحلیل Zecurion DLP. هرچند که در اثر انگشتهای دیجیتالی ، تطابق دقیق محتوا را تشخیص دهند ، می‌توان از یادگیری ماشین برای تشخیص اسنادی که مشابه مجموعه ارائه شده است بر اساس کلمات کلیدی و یا شاخص های معنایی استفاده کرد.

الگوهای تصویر

الگوهای تصویر برای تشخیص مواردی مانند امضا ، تمبر ، نامه یا اسناد با ساختار مشخص مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی مؤثر است. این روش همچنین شبیه به اثر انگشت های دیجیتال است ، اما به جای شناسایی متن خاص ، الگوهای تصویر را تشخیص می‌دهد. مانند اثر انگشت های دیجیتال و یادگیری ماشین ، راه اندازی اولیه نیاز به تهیه مجموعه ای از پرونده هایی دارد که Zecurion DLP می‌تواند آنالیز کند تا تشخیص لازم را برای شناسایی بعدی آن فراهم کند.

OCR (تشخیص نوری کاراکتر)

این تکنیک برای شناسایی داده های حساس یا محرمانه که به نوعی در تلاش برای دور زدن سایر روش های تشخیص اسکن شده یا از آن عکس گرفته شده ، بسیار ارزشمند است. Zecurion DLP از موتورهای تشخیص نوری کاراکتر برای استخراج متن از اسناد اسکن شده استفاده می‌کند. Zecurion DLP   از محصولاتی مانند ABBYY FineReader و Google Tesseract بهره می‌گیرد تا بتواند متن را از یک تصویر استخراج و شناسایی کند.

کنترل دستگاه

دستگاه هایی مانند هارد دیسک های خارجی یا درایوهای انگشت شست USB می‌توانند خطرات قابل توجهی را در هنگام از بین رفتن اطلاعات ایجاد کنند. این فناوری تا حدی تکامل یافته است که حتی کارتهای microSD نیز می‌توانند ۱ ترابایت داده را ذخیره کنند. یک کارمند ناراضی می‌توانست گیگابایت یا ترابایت داده را در جیب خود دزدی کند. اطلاعات مربوط به دستگاه های قابل حمل حتی برای کارمندان وفادار نیز خطری ایجاد می‌کند ، زیرا دستگاه ها به راحتی از بین می‌روند یا سرقت می‌شوند.

در بسیاری موارد ، ذخیره سازی قابل حمل و سایر دستگاه ها امری ضروری است و  لذا مسدود کردن  تمام درایوهای USB یا دسترسی به پورت های USB بسیار سخت است و می‌تواند بر بهره وری تأثیر منفی بگذارد. Zecurion DLP کنترل دستگاه گرانولار زیر را در اختیارتان می‌گذارد ، بنابراین می‌توانید بدون جلوگیری از استفاده مشروع از دستگاه ها ، دسترسی و محافظت از داده های خود را محدود کنید:

کنترل دسترسی انعطاف پذیر و دانه ای برای دستگاه های جانبی

شما می‌توانید فقط دستگاه های صادرشده یا تأیید شده شرکت را فعال کنید یا فقط دستگاه هایی را که برای تجارت ضروری به نظر می‌رسند با کنترل خط مشی فعال کنید. می‌توان دسترسی را براساس نوع ، کلاس ، فروشنده ، مدل یا شماره سریال دستگاه مجاز یا غیرمجاز کرد. خط مشی ها را می‌توان برای گروه ها یا افراد اعمال کرد و بسته به اینکه آیا نقطه انتهایی به شبکه وصل شده باشد ، از راه دور از طریق VPN متصل شده یا قطع شده است ، می‌توان خط مشی جداگانه ای اعمال کرد.

کاتالوگ دستگاه های شرکت

توضیحات دستگاه در یک کاتالوگ در سطح شرکت ذخیره می‌شود ، و می‌توانید خط مشی ها را بر اساس توضیحات موجود ایجاد کنید.

کپی سایه

کنترل دستگاه زکوریون می‌تواند یک نسخه از هر پرونده ای را که برای یک دستگاه خارجی نوشته شده یا چاپ شده ذخیره کند و  این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا فعالیت ها را حتی در صورت عدم نقض خط مشی امنیتی نظارت کنید و ابزاری برای انجام تحلیل های گذشته نگر ، حسابرسی ها ، و تحقیقات پزشکی قانونی در اخایار شما قرار می‌دهد.

خط مشی های مبتنی بر محتوا با استفاده از الگوریتم های تحلیل محتوا

شما می‌توانید ضمن اینکه امکان استفاده عمومی‌از چاپگرها و دستگاههای ذخیره سازی قابل حمل را فراهم می‌کنید امکان ذخیره یا چاپ فایلهایی که حاوی داده های حساس یا محرمانه هستند را محدود کنید. خط مشی مبتنی بر الگوریتم های تحلیل محتوا می‌تواند به صورت فعالانه داده های حساس را شناسایی و محافظت کند.

تجزیه و تحلیل محتوای پیشگیرانه

تجزیه و تحلیل محتوای پیشگیرانه زکوریون که ثبت اختراع هم شده است،  تضمین می‌کند که داده های محرمانه و حساس هرگز در وهله اول به دستگاه های خارجی ارسال نمی‌شوند. پرونده ها تجزیه و تحلیل می‌شوند و کپی پرونده های حساس مسدود می‌شود. محصولات رقیب ابتدا فایل را می‌نویسند (کپی)  سپس تجزیه و تحلیل را انجام می‌دهند و در صورت نقض خط مشی ، محتوا را حذف می‌کنند.

رمزگذاری

قابلیت رمزگذاری کنترل دستگاه زکوریون انعطاف پذیری و محافظت را فراهم می‌کند. شما می‌توانید براساس محتوا و خط مشی های امنیتی ، پرونده هایی که برای دستگاه های خارجی ( هارد اکسترنال، USB و …)  نوشته شده است را رمزگذاری کنید. شما می‌توانید رمزگذاری را پیکربندی کنید تا محتویات رمزگذاری شده فقط از نقاط انتهایی متصل به شبکه شرکتی توسط کاربران مجاز قابل دسترسی باشند.

استقرار  و مدیریت متمرکز

کنترل دستگاه زکوریون، چارچوبی را برای استقرار  و مدیریت متمرکز DLP شما فراهم می‌کند. ایجنت (Agent) دستگاههای انتهایی می‌توانند از طریق سرور مستقر یا با استفاده از  Active Directory Group Policy مستقر شوند. مدیر شبکه به کمک یک کنسول وب  می‌تواند برای تشخیص به هر نقطه پایانی متصل شود و توانایی مدیریت صدها هزار نقطه انتهایی را از راه دور دارد.

دستگاه های مورد پشتیبانی

 • Devices: -USB -Network (WiFi, Bluetooth) LPT/COM Port -FDD -DVD/CD -PCMCIA -IrDA -Modem -Printer -HDD -Other removable drives -Tape drives -FireWire
 • Screen • Clipboard • Keyboard • Microphone • RDP • Disk • Smart card • Port

درخواست دسترسی به دستگاه

برای به حداقل رساندن تأثیر احتمالی بر بهره وری ، یک کارمند از راه دور می‌تواند دسترسی به استفاده از یک دستگاه خاص را درخواست کند. یک سرپرست می‌تواند درخواست را بصورت یک بار اعطا کند ، یا سیاستی را ایجاد کند که به طور دائم امکان استفاده از دستگاه را فراهم کند.

محافظت در برابر دستکاري با عامل انتهایی
براي اطمینان از صحت محافظت از داده هاي خود ، زکوریون درصورت بروز هرگونه دستکاري و یا تلاش براي حذف یا تغییرتنظیمات در نقطه انتهایی ، به مدیر هشدار میدهد.

کنترل ترافیک
اینترنت ستون فقرات تجارت امروز است – اما همچنین داده هارا در معرض خطر قابل توجهی قرار میدهد. اگر کارمندان یامشتریان بتوانند به منابع شرکت متصل شده و به داده هايحساس یا محرمانه دسترسی پیدا کنند ، ممکن است مهاجماننیز بتوانند آن داده ها را به خطر بیاندازند ، افشا کنند یا سرقتکنند. از آنجا که کاربران از طریق ایمیل یا سیستم هاي پیامرسانی با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند ، ممکن است سهواً دادههاي حساس را فاش کنند. برخی از کاربران ممکن است برايذخیره سازي و انتقال داده ها از سیستم هاي ذخیره سازي غیرمجاز ابري استفاده کنند و داده ها را در معرض خطر قرار دهند.

براي سازمانها نظارت بر ترافیک و کنترل جریان داده ها از طریقکانالهاي اینترنتی بسیار مهم است تا خطر از دست رفتن داده هاچه به صورت عمدي و چه غیر عمدي را به حداقل برساند. کنترل
ترافیک زکوریون، طیف وسیعی از ویژگی ها و قابلیت ها را برايکنترل و دید لازم به شما ارائه میدهد.

کنترل کامل کانالهای اینترنتی

Zecurion DLP به شما امکان کنترل کامل داده های خروجی از طریق کانال های متصل به اینترنت ، از جمله ایمیل ، ایمیل مبتنی بر وب ، شبکه های اجتماعی ، سیستم های پیام رسانی و موارد دیگر را می‌دهد. می‌توانید ارتباطات شبکه را در اکثر پروتکل ها رهگیری و تجزیه و تحلیل کنید.

تحلیل ترافیک رمزگذاری شده

ترافیک رمزگذاری شده ممکن است باعث شود داده های حساس شناسایی نشده و از شبکه خارج شود.کنترل ترافیک Zecurion اتصالات SSL را با استفاده از یک روش man-in-the-middle (MitM) رمزگشایی می‌کند و کنترل کامل داده های خروجی حتی هنگام استفاده از HTTPS را کنترل می‌کند

قرنطینه ایمیل

Zecurion DLPرا میتوان طوري پیکربندي کرد که Zecurion Traffic Controlایمیل هاي مشکوك را براي بازرسی دستی جدا سازي کند.فعالکردن بازرسی دستی پیامها باعث کاهش خطا شده و با شناساییپیامهایی که نیاز به اقدام بیشتر دارند ، میتوانید دقت بهتري داشته باشید.

تحلیل ترافیک ایمیل داخلی

کنترل ترافیک به شما امکان می‌دهد تا داده های محرمانه را درون شبکه خود نظارت و ردیابی کنید.افزونه Microsoft Exchange کنترل پیشرفته ای به شما می‌دهد و به شما امکان می‌دهد ترافیک ایمیل داخلی را تجزیه و تحلیل کنید.

دستکاری پیام

شما می‌توانید با حذف انتخابی اطلاعات حساس یا محرمانه و بدون افت کارایی ، از داده های خود محافظت کنید. به این صورت که صرفا اطلاعات محرمانه از پیام حذف می‌شود در حالیکه سایر قسمتهای پیام ارسال می‌شود.

گزینه های متنوع استقرار

یکی از نقاط قوت اصلی کنترل ترافیک زکوریون،  تنوع گزینه های استقرار است.گزینه های حالت منفعل مانند آینه سازی پورت SPAN و گزینه های حالت فعال مانند  Endpoint Agent ،رله SMTP ،افزونه Microsoft Exchange و موارد دیگر وجود دارد. مهم نیست سازمان شما چه اندازه باشد یا زیرساخت فناوری اطلاعات شما چطور باشد ،کنترل ترافیک Zecurion قابلیت استقرار سریع و ساده را دارد.

اکتشاف

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی شرکت ها هنگام امنیت داده و جلوگیری از از بین رفتن داده ها ، دانستن مکان ذخیره داده های حساس در درجه اول و اجرای سیاست هایی برای اطمینان از داده های حساس و محرمانه است که به درستی برچسب خورده و ذخیره می‌شوند. با حرکت شرکتها به ابر و پذیرای محیط های ترکیبی یا چند صدایی که مراکز داده محلی را به علاوه یک یا چند سیستم عامل ابری خصوصی یا عمومی‌در بر می‌گیرد ، فرصت پراکندگی داده ها بصورت نمایی افزایش می‌یابد. هرچه داده ها بیشتر در قسمت تاریک شبکه شما پخش شود و در مکان هایی ذخیره نشود که نباید باشد ، نقض اطلاعات اجتناب ناپذیرتر می‌شود.

Zecurion DLP Discovery ابزارهایی را که می‌خواهید برای پیدا کردن پرونده های حساس ذخیره شده به صورت غیرفعالانه فعال کنید به شما می‌دهد تا قبل از گم شدن یا سرقت داده های خود دست به اقدام بزنید

اسکن کلیه مکانهای ممکن برای ذخیره داده

Zecurion Discovery پوشش کاملی را در کلیه مکانهای ذخیره سازی احتمالی پرونده در سراسر سازمان شما ، از جمله نقاط انتهایی برای ارائه اطمینان از شناسایی تمام داده های ذخیره شده در نقاط انتهایی ارائه می‌دهد.

پارامترهای اسکن انعطاف پذیر

پیکربندی Discovery را هر طور که دوست دارید  انجام دهید و برنامه ای مناسب برای سازمان خود تنظیم کنید. می‌توانید اسکن های روزانه ، هفتگی یا ماهانه را پیکربندی کنید و واحدهای خاص سازمانی یا نقاط پایانی را برای اسکن تعیین کنید.

کشف زمان واقعی

علاوه بر اسکنهای برنامه ریزی شده ، Zecurion Discovery همچنین می‌تواند پرونده ها را فوراً تجزیه و تحلیل کند. به هنگام کپی شده یا ذخیره  شدن فایلها، زکوریون می‌تواند فوراً و در زمان واقعی نقض خط مشی را کشف کند.

قوانین تشخیص را به عنوان خط مشی DLP ایجاد کنید

با استفاده از تمام تکنیک های موجود در زمینه کشف محتوا و قوانین زمینه ، می‌توانید سیاست های کلی DLP ایجاد کنید تا مدیریت را ساده و سرراست کنید.

اسکن مایکروسافت Exchange جهت تشخیص تهدیدهای پیچیده

Zecurion DLP Discovery می‌تواند به تشخیص سناریوهایی که ممکن است کنترل ترافیک را دور بزنند ، کمک کند. اگر کاربر مخرب ایمیلی را با اطلاعات محرمانه ایجاد کرده و آن را در پوشه Drafts ذخیره کند ، آنگاه پیام را از سرویس گیرنده وب آوتلوک بارگیری کرده و آن را حذف می‌کند ، در واقع پیام “ارسال” نمی‌شود. اکتشاف اطمینان می‌دهد که هنوز هم می‌توانید این فعالیت را شناسایی کنید.

هشدار به کاربران و مدیران امنیتی

Zecurion Discovery هنگام بروز نقض خط مشی می‌تواند به طور مستقیم هشدارهایی را برای کاربران و سرپرستهای فناوری اطلاعات ارسال کند تا از واکنش سریع نسبت به حادثه اطمینان حاصل شود.

آرامش خاطر  با زکوریون

Zecurion DLP همه آنجه را که شما نیاز دارید از یک راه حل پیشگیری از نشت داده انتظار دارید، ارائه می‌دهد:  یک بستر مقرون به صرفه با استقرار کارآمد ، جلوگیری از نقض خط مشی به صورت جامع و انعطاف پذیر، و بایگانی و گزارش دقیق.

Zecurion DLP پیشرفته ترین سیستم DLP موجود در جهان است و همه آنچه را که شما برای برای پیشگیری ، کشف و بررسی نقض داده ها نیاز دارید را پوشش می‌دهد.


درباره:

Zecurion یک شرکت تولید کننده محصولات امنیتی از کشور روسیه است. زکوریون از سال ۲۰۱۴ در Gartner Enterprise DLP Magic Quadrant رتبه بندی شده است. زکوریون همچنین به عنوان ۷ فروشنده برتر DLC توسط IDC در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و توسط Forrester در گزارش DLP Now Tech 2019 معرفی شد. Zecurion DLP یک راه حل مقرون به صرفه، کارآمد و جامع است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان کلیک کنید…