مزایای ارتقای راه حل نقطه پایانی

چرا ارتقا؟

برای کسانی که در فرآیند ارتقا یا تمدید هستند، این سند ارزش راه حل کامل Symantec Endpoint Security (SES) Complete را توضیح می دهد که کامل ترین و یکپارچه ترین پلت فرم امنیتی نقطه پایانی را برای محافظت از تمام نقاط پایانی دسکتاپ و تلفن همراه را ارائه می دهد. SES Complete تمام فناوری امنیتی نقطه پایانی سیمانتک از جمله SEP را ترکیب می کند.

EDR، Mobile Threat Defense، Active Directory Defense، Adaptive Protection، App Control و Threat Hunting همه در یک بسته و یک قیمت. SES Complete با یک عامل در هر سیستم‌عامل ارائه می‌شود، که استقرار را بسیار ساده‌تر می‌کند. و می‌توان آن را در حالت اولیه، در فضای ابری یا ترکیبی مدیریت کرد. اکثر ویژگی‌های جدید SES Complete را تقویت می‌کنند و برخی از آن‌ها برای SES Enterprise اعمال می‌شوند.

مزایای SES کامل

بهترین محافظت

SES Complete یک راه‌حل پیشرو در صنعت را ارائه می‌دهد که تهدیدات را در کل زنجیره حمله بررسی می‌کند
  • کاهش سطح حمله
  • پیشگیری از حمله
  • پیشگیری از نقض
  • تشخیص و پاسخ

راه‌حل‌های دیگر تنها ممکن است بر بخشی از زنجیره حمله (یعنی تشخیص و پاسخ) متمرکز شوند که منجر به هشدارهای بیش از حد و مثبت کاذب می‌شود. پیشگیری نیز مهم است. با توقف حملات در ابتدا، حملات و هشدارهای کمتری وجود خواهد داشت. ادغام Symantec با تمام موتورهای امنیتی SES Complete دید بهتری از تهدیدات در تمام لایه ها ارائه می دهد. و بزرگترین پایگاه مشتری سیمانتک به ارائه کامل ترین مجموعه تجزیه و تحلیل کمک می کند. که در نتیجه تشخیص و پیشگیری بهتر انجام می شود. برای تکمیل آن، شبکه جهانی اطلاعات سیمانتک با اشتراک گذاری اطلاعات در میان ارکان محصول اجازه می دهد تا دانش به دست آمده برای تقویت قابلیت های پیشگیری، تشخیص و پاسخ SES Complete استفاده شود.

Symantec Endpoint Security Complete

بهترین ارزش

SES Complete بهترین ارزش را از طریق کیفیت محصول و صرفه جویی در عملیات ارائه می دهد. همانطور که سالها رهبری امنیتی نقطه پایانی آن را نشان می دهد.

با ارائه راه حل تک عامل، راه حل تک کنسول، مشتریان از صرفه جویی عملیاتی قابل توجهی با استقرار سریع و مدیریت آسان برخوردار می شوند. سیمانتک  با با مشتریانی که تجربه استفاده از Symantec Endpoint Security Complete را داشتند، مصاحبه کرده و نتایج قوی سیمانتک شامل بازدهی اقتصادی 437% می باشد.

گسترده ترین پوشش زیرساختی

SES Complete محافظت کاملی را ارائه می دهد تا هیچ نقطه کوری نداشته باشید. این همه دستگاه های شما (دسکتاپ، موبایل و سرور) و تمام سیستم عامل های کلیدی (ویندوز، macOS، لینوکس، اندروید، iOS و غیره.) شما را ایمن می کند. علاوه بر این، چه مدل مدیریتی در لوکال، مبتنی بر فضای ابری یا ترکیبی در جایی در میان باشد.سیمانتک پشتیبانی کرده و نیازهای مشتری را درک می کند.

آخرین نوآوری های محصول

در طول مدت اشتراک، به ویژگی‌های کلیدی و تغییرات معماری دسترسی دارید که مزایای تعمیر و نگهداری از جمله حفاظت امنیتی بدون وقفه و پشتیبانی مداوم را ممکن می‌سازد. جدیدترین نوآوری های محصول، محصول را همیشه به روز نگه می دارد و ویژگی های امنیتی پیشرفته ای مانند Threat Hunter و Behavior Isolation را ارائه می دهد:

  • عامل واحد برای کاهش سطح حمله، پیشگیری از حمله، پیشگیری از نقض و نقطه پایان تشخیص و پاسخ (EDR)

  • Active Directory Defence حرکت جانبی مهاجم را مسدود می کند و با محافظت از اعتبار Active Directory جلوی نفوذ را می گیرد.
  • Threat Hunter یک رویکرد پیشگیرانه برای تشخیص تهدید است. یادگیری ماشین و ورودی های تحلیلگر را برای کمک به تحلیلگران SOC در شناسایی بازیگران بد و فعالیت های مخرب در شبکه را فراهم می کند.
  • ادغام با برنامه های شخص ثالث از جمله Microsoft Graph، Open C2 و سایر راه حل های Symantec از طریق Symantec ICDx

فناوری های حفاظت