محافظت نقاط انتهایی  Eset Endpoint Protection – Eset

تکنولوژی بررسی اجمالی راه حل چندلایه، یادگیری ماشین و تخصص انسانی که در تعادل پویا با هم کار می کنند ، محافظت نقاط انتهایی ESET ارائه شده توسط شریک امنیتی شماره 1 جهانی از اتحادیه اروپا

بسترهای نرم افزاری (محافظت نقاط انتهایی Eset) EndpointProtection چیست؟

سکوی حفاظت نقطه پایانی (EPP) راه حل امنیتی است که برای جلوگیری از حملات سایبری، شناسایی فعالیت های مخرب و ارائه قابلیت های تحقیق و بازسازی برای پاسخگویی به حوادث و هشدارهای امنیتی پویا ، روی دستگاه های نقطه پایانی مستقر شده است.

راه حل های حفاظت از نقطه پایانی (ایست) ESET از یک رویکرد چند لایه استفاده می کند که از چندین فن آوری در تعادل پویا استفاده می کند ، که توانایی تعادل مداوم عملکرد ، تشخیص و مثبت کاذب را دارد.

محافظت نقاط انتهایی ESET

چرا راه حل های محافظت نقاط انتهایی؟

باج افزار

باج افزار از زمان Cryptolocker در سال 2013 یکی از نگرانی های دائمی صنایع در سرتاسر جهان بوده است. علیرغم وجود باج افزار برای مدت زمان طولانی تر ، هیچگاه قبلاً به عنوان تهدید عمده ای از سوی مشاغل مورد توجه نبوده است. با این حال ، اکنون تنها یک مورد باج افزار می تواند با رمزگذاری پرونده های مهم یا ضروری ، به راحتی یک تجارت را از کار بیندازد.

هنگامی که یک تجارت با حمله باج افزار روبرو می شود ، می تواند به سرعت متوجه شود که نسخه پشتیبان تهیه شده از آن به اندازه کافی جدید نیست. بنابراین وی را برای پرداخت دیه وسوسه می کند. راه حل های حفاظت نقطه پایانی ESET چندین لایه دفاعی را ارائه می دهند. تا نه تنها از باج افزار جلوگیری کنند بلکه در صورت بروز آن را نیز شناسایی کنند. همیشه در داخل یک سازمان ظاهر می شود پیشگیری و شناسایی باج افزار مهم است. زیرا هر بار که شخصی باج می دهد ، مجرمان را ترغیب می کند تا از این روش حمله استفاده کنند.

حملات هدفمند و نقض داده ها

چشم انداز امنیت سایبری امروز با روشهای جدید حمله و تهدیدهای پیش از این به طور مداوم در حال پیشرفت است. وقتی حمله یا نقض داده رخ می دهد ، سازمان ها معمولاً از به خطر افتادن دفاعیات خود شگفت زده می شوند یا از وقوع حمله حتی بی اطلاع هستند. بالاخره پس از کشف حمله ، سازمانها با واکنشی اقداماتی را برای جلوگیری از تکرار حمله مشابه انجام می دهند. با این حال ، این از آنها در برابر حمله بعدی که ممکن است از بردار کاملاً جدید دیگری استفاده کند ، محافظت نمی کند. راه حل های حفاظت نقطه پایانی ESET با استفاده از اطلاعات هویت تهدید بر اساس حضور جهانی آنها ، جدیدترین تهدیدها را قبل از تحویل در هر جای دیگر در اولویت قرار می دهند. و به طور موثر مسدود می کنند جهان علاوه بر این ، راه حل های ما ویژگی به روزرسانی مبتنی بر ابر را دارد تا در صورت  عدم شناسایی بدون اینکه مجبور به انتظار برای به روزرسانی عادی باشید ، به سرعت پاسخ دهد.

حملات بی خطر

تهدیدهای جدیدتر ، بدافزار بدون پرونده ، منحصراً در حافظه رایانه وجود دارد ، و این امکان را ندارد که محافظت های مبتنی بر اسکن فایل ، آنها را تشخیص دهد. بعلاوه ، برخی از حملات بدون پرونده ، از برنامه های نصب شده فعلی که در سیستم عامل تعبیه شده اند ، استفاده می کنند تا شناسایی محموله مخرب را دشوارتر کند. به عنوان مثال ، استفاده از PowerShell در این حملات بسیار رایج است. سیستم عامل های حفاظت از نقطه پایانی ESET برای شناسایی برنامه های ناقص یا ربوده شده برای محافظت در برابر حملات بدون پرونده ، تخفیف هایی را برای شما ایجاد می کنند. ESET همچنین اسکنرهای اختصاصی ایجاد کرده است تا حافظه را به طور مداوم از نظر موارد مشکوک بررسی کند. با استفاده از این روش چند لایه ، اطمینان حاصل می کنیم که همیشه یک قدم جلوتر از جدیدترین بدافزار قرار داشته باشیم.

محافظت نقاط انتهایی ESET

راه حل های محافظت از نقطه پایانی ESET چندین لایه دفاعی را فراهم می کند تا نه تنها از بدافزار جلوگیری کند بلکه در صورت بروز در سازمان ، آن را تشخیص دهد. هنگامی که حمله یا نقض داده رخ می دهد ، سازمان ها معمولاً از به خطر افتادن دفاعیات خود تعجب می کنند و یا اینکه از حمله کاملاً بی اطلاع هستند.

تهدیدهای جدید ، بدافزار بدون پرونده ، به طور انحصاری در حافظه رایانه وجود دارد ، و این امکان را برای حفاظت مبتنی بر اسکن پرونده ، برای شناسایی آنها غیر ممکن می کند.

“ESET برای سالها راه حل امنیتی قابل اعتماد ما بوده است. آنچه را که باید انجام می دهد. لازم نیست نگران باشید. به طور خلاصه ، ESET مخفف عبارت است از: قابلیت اطمینان ، کیفیت و خدمات.

“- Jos Savelkoul ، رهبر تیم بخش ICT ؛ بیمارستان زویدرلند ، هلند ؛

چرا مشتریان از راه حل محافظت از نقطه پایانی ما قدردانی می کنند؟

 حفاظت چند لایه

ESET ترکیبی از فناوری چند لایه ، یادگیری ماشین و تخصص انسانی است تا بهترین سطح از حفاظت ممکن را به مشتریان ما ارائه دهد. فناوری ما به طور مداوم در حال تنظیم و تغییر است تا بهترین تعادل تشخیص ، مثبت و عملکرد کاذب را ارائه دهد.

پشتیبانی از پلت فرم متقابل

محصولات محافظتی ESET از کلیه سیستم عامل ها از جمله ویندوز ، مک ، لینوکس و اندروید پشتیبانی می کنند. تمام محصولات نقطه پایانی ما را می توان به طور کامل از یک صفحه شیشه ای مدیریت کرد. مدیریت دستگاه تلفن همراه برای آی او اس و اندروید نیز کاملاً داخلی است.

عملکرد غیر قابل مقایسه

نگرانی عمده بسیاری از سازمانها تأثیر عملکرد راه حل حفاظت از نقطه پایانی آنها است. محصولات ESET همچنان در عرصه عملکرد ممتاز هستند و در آزمون های شخص ثالث برنده می شوند که ثابت می کنند. نقاط پایانی ما بر سیستم ها چقدر سبک است.

حضور در سراسر جهان

ESET در 22 کشور جهان دفاتر دارد ، آزمایشگاه های تحقیق و توسعه در 13 کشور و در بیش از 200 کشور و سرزمین حضور دارد. این به ما کمک می کند تا داده هایی را برای جلوگیری از گسترش بدافزار در سراسر جهان قرار دهیم. و همچنین اولویت بندی فناوری های جدید بر اساس آخرین تهدیدها یا بردارهای احتمالی جدید در اختیار ما قرار دهیم.

“بهترین شهادت؟ آمارهای مرکز راهنمایی ما: پس از معرفی ESET ، افراد پشتیبانی ما هیچ تماسی وارد نمی کنند – آنها مجبور نیستند با مشکلات مربوط به آنتی ویروس یا بدافزار مقابله کنند! “

– آدام هافمن ، مدیر زیرساخت IT ؛ مهندسی جیوه ، ایرلند ؛

محافظت نقاط انتهایی ESET تکنولوژی

محصولات و فناوری های ما بر روی 3 ستون قرار دارند

 

محافظت نقاط انتهایی ESET

 

ESET LIVEGRID

 

هر زمان تهدیدی برای روز صفر مانند باج افزار مشاهده شود ، پرونده به سیستم محافظت از بدافزار مبتنی بر ابر ما ارسال می شود – LiveGrid® ، جایی که تهدید منفجر می شود و رفتار آن کنترل می شود. نتایج این سیستم بدون نیاز به هیچگونه بروزرسانی در عرض چند دقیقه در اختیار کلیه نقاط انتهایی قرار می گیرد

محافظت نقاط انتهایی ESET فراگیری ماشین

از قدرت ترکیبی شبکه های عصبی و الگوریتم های دستچین شده برای برچسب زدن صحیح نمونه های ورودی به عنوان تمیز ، بالقوه ناخواسته یا مخرب استفاده می کند.

محافظت نقاط انتهایی ESET تجربیات انسانی

محققان سطح جهانی ESET در زمینه امنیت ، دانش نخبگان را به اشتراک می گذارند. تا از بهره مندی کاربران ما که از هوش تهدید بهینه و شبانه روزی استفاده می کنند، اطمینان حاصل کنند.

یک لایه دفاعی برای فضای تهدید دائماً در حال تحول کافی نیست. همه محصولات امنیت نقاط انتهایی ESET توانایی تشخیص بدافزار قبل از اجرا ، در حین اجرا و پس از اجرا را دارند. تمرکز بر بیش از قسمت خاصی از چرخه حیات بدافزار به ما امکان می دهد بالاترین سطح حفاظت ممکن را داشته باشیم.

محافظت نقاط انتهایی ESET فراگیری ماشین

همه محصولات نقطه انتهایی ESET از سال 1997 علاوه بر سایر لایه های دفاعی ما از یادگیری ماشین نیز استفاده می کنند. به طور خاص ، یادگیری ماشین به صورت خروجی تلفیقی و شبکه های عصبی استفاده می شود. برای بازرسی عمیق از شبکه ، مدیران می توانند حالت یادگیری ماشین تهاجمی ویژه ای را فعال کنند. که حتی بدون اتصال به اینترنت کار می کند

محافظت نقاط انتهایی ESET اسکنر حافظه پیشرفته

اسکنر حافظه پیشرفته  ESET رفتار یک فرآیند مخرب را کنترل می کند و پس از جاگیری در حافظه ، آن را اسکن می کند. بدافزار بدون پرونده بدون نیاز به اجزای پایدار در سیستم فایل که به طور متعارف قابل شناسایی هستند. کار می کند. فقط اسکن حافظه می تواند با موفقیت چنین حملات مخربی را کشف و متوقف کند.

محافظت نقاط انتهایی ESET محافظ باج افزار

سپر (محافظ) باج افزار ESET یک لایه اضافی است که از کاربران در برابر باج افزار محافظت می کند. این فناوری بر اساس رفتار و شهرت کلیه برنامه های اجرا شده نظارت و ارزیابی می کند. برای شناسایی و مسدود کردن فرآیندهایی که شبیه رفتار باج افزار است ، طراحی شده است.

محافظت نقاط انتهایی ESET بلاکر بهره برداری

بلاکر بهره برداری ESET برنامه های قابل بهره برداری (مرورگرها ، خوانندگان اسناد ، سرویس گیرندگان ایمیل ، Flash ، Java و موارد دیگر) را کنترل می کند. و به جای اینکه فقط به شناساییگرهای خاص CVE بپردازد. روی تکنیک های بهره برداری متمرکز است. هنگام شروع ، تهدید بلافاصله روی دستگاه مسدود می شود.

محافظت نقاط انتهایی ESET N-PRODUCT SANDBOX

بدافزار امروزی غالباً مبهم است و سعی می کند تا آنجا که ممکن است از شناسایی جلوگیری کند. برای دیدن این موضوع و شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح ، ما از جعبه ماسه درون محصول استفاده می کنیم. با کمک این فناوری ، راه حل های ESET از اجزای مختلف سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر تقلید می کنند. تا نمونه مشکوکی را در یک محیط مجازی مجزا اجرا کنند.

محافظت نقاط انتهایی ESET حفاظت از بوت نت

ESET Botnet Protection ارتباطات مخربی را که بات نت ها استفاده می کند را شناسایی می کند. و همزمان فرآیندهای متخلف را شناسایی می کند. هرگونه ارتباط مخرب شناسایی شده مسدود شده و به کاربر گزارش می شود.

محافظت نقاط انتهایی ESET حفاظت از حمله شبکه

این فناوری تشخیص آسیب پذیری های شناخته شده در سطح شبکه را بهبود می بخشد. این یک لایه مهم دیگر برای محافظت در برابر گسترش بدافزار ، حملات ناشی از شبکه و بهره برداری از آسیب پذیری هایی است که هنوز وصله ای برای آنها منتشر نشده یا مستقر نشده است.

محافظت نقاط انتهایی ESET شناسایی DNA

انواع تشخیص از هش های بسیار خاص تا کشف ESET DNA. تعاریف پیچیده ای از رفتار مخرب و ویژگی های بدافزار هستند ، متغیر است. در حالی که کد مخرب می تواند توسط مهاجمین به راحتی اصلاح یا مبهم شود. رفتار اشیا نمی تواند به راحتی قابل تغییر نیست. ESET DNA Detections برای استفاده از این اصل طراحی شده است.

محافظت نقاط انتهایی ESET HIPS

سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان ESET فعالیت سیستم را رصد می کند. و از مجموعه قوانین از پیش تعیین شده ای برای تشخیص رفتار مشکوک سیستم استفاده می کند. علاوه بر این ، سازوکار دفاع شخصی HIPS روند مجرم را از انجام فعالیت مضر متوقف می کند.

محافظت نقاط انتهایی ESET مرکز مدیریت امنیت ESET

تمام راه حل های ESET برای استفاده از یک شیشه – مرکز مدیریت امنیت ESET – قابل نصب بر روی ویندوز یا لینوکس هستند. به عنوان جایگزینی برای نصب ، ESET دارای یک دستگاه مجازی است که می توانید برای نصب سریع و آسان آن را وارد کنید.

موارد استفاده

برخی از مشاغل می خواهند اطمینان بیشتری در مورد محافظت در برابر حملات باج افزارها داشته باشند.

راه حل

 • Network Attack Protection این امکان را دارد که با متوقف کردن سوء استفاده ها در سطح شبکه ، از باج افزار به سیستم آلوده نشود.
 • دفاع چند لایه ما دارای یک جعبه ماسه درون محصولی است که توانایی تشخیص بدافزارهایی را دارد که سعی دارد با استفاده از مبهم سازی از شناسایی جلوگیری کند.
 • اهرم سیستم محافظت از بدافزار ابر ESET برای محافظت خودکار در برابر تهدیدات جدید بدون نیاز به انتظار برای بروزرسانی بعدی.
 • همه محصولات دارای محافظت به صورت Ransomware Shield (محافط باج افزار)هستند. تا اطمینان حاصل شود که کاربران ESET از رمزگذاری پرونده مخرب محافظت می کنند.

تهدیدهای صفر روزه

تهدیدات صفر روزه یک نگرانی عمده برای مشاغل است زیرا هیچ راهی آسان برای محافظت در برابر چیزی که قبلاً هرگز ندیده اند ندارند.

راه حل

 • محصولات (نقاط انتهای ایست)ESET endpoint از اهرمی اکتشافی و یادگیری ماشین به عنوان بخشی از رویکرد چند لایه ما برای جلوگیری و محافظت در برابر بدافزارهای قبلاً دیده نشده استفاده می کنند.
 • 13 آزمایشگاه R&D جهانی ما به ما امکان می دهد تا با بروز اولین بدافزار در هر کجای دنیا به سرعت پاسخ دهیم.
 • سیستم محافظت در برابر بدافزار ESET بدون نیاز به انتظار برای بروزرسانی بعدی ، در برابر تهدیدات جدید به طور خودکار محافظت می کند.

بدافزار بدون پرونده

بدافزار بدون پرونده تهدیدی نسبتاً جدید است و همانطور که فقط در حافظه وجود دارد ، در مقایسه با بدافزار سنتی مبتنی بر فایل ، به روش دیگری نیاز دارد.

راه حل

 • یک فناوری منحصر به فرد ESET . Advanced Memory Scanner(اسکنر حافظه پیشرفته) . با نظارت بر رفتار فرآیندهای مخرب و اسکن کردن آنها پس از جا افتادن در حافظه. در برابر این نوع تهدید محافظت می کند.
 • با بارگذاری تهدید برای (هوش تهدید ESET)ESET Threat Intelligence به منظور ارائه اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد آن ، زمان جمع آوری و تحقیق را کاهش دهید.
 • فناوری چند لایه ، یادگیری ماشین و تخصص انسانی بهترین سطح از حفاظت ممکن را در اختیار مشتریان ما قرار می دهد.

“هنگامی که ESET را پیدا کردیم ، دانستیم که این یک انتخاب صحیح است: فناوری قابل اعتماد ، تشخیص قوی ، حضور محلی و پشتیبانی فنی عالی ، هر آنچه که ما نیاز داشتیم.”

ارنستو بونهور ، مدیر زیرساخت IT؛ بیمارستان آلمان ، آرژانتین

درباره  ESET

ESET – یک رهبر جهانی در امنیت اطلاعات. – دو سال متوالی به عنوان چالشگر در چهارم جادویی Gartner 2019 برای سیستم عامل های حفاظت از نقطه پایان نامگذاری شده است.

برای بیش از 30 سال ، ESET® در حال توسعه نرم افزار و خدمات پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات و ارائه خدمات است.

حفاظت فوری و جامع. در برابر تهدیدات امنیت سایبری در حال توسعه برای مشاغل و مصرف کنندگان در سراسر جهان

ESET خصوصی است. بدون بدهی و بدون وام ، ما آزادی عمل در کارهایی را داریم. که باید برای حفاظت نهایی از کلیه مشتریان خود انجام دهیم.

“با توجه به ویژگی های خوب برای ضد بدافزار و قابلیت مدیریت ، و دسترسی جهانی مشتریان و پشتیبانی ، ESET باید در RFP های سازمانی برای راه حل های ضد بدافزار، در لیست نهایی مورد بررسی قرار گیرد.

پشتیبانی از کراس پلت فرم

ویندوز ، مک ، لینوکس و اندروید پشتیبانی می شوند. مدیریت دستگاه تلفن همراه برای iOS و Android نیز کاملاً داخلی است

عملکرد بی نظیر

برتری در صحنه عملکرد. آزمایش های شخص ثالث ثابت می کند. که محافظت از نقطه پایانی ما بر روی سیستم ها چقدر سبک است.

چه چیزی باعث می شود راه حل ما کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد؟

ESET Endpoint Security

از یک رویکرد چند لایه استفاده می کند که با استفاده از فن آوری های متعدد در تعادل پویا به طور مداوم تعادل عملکرد.تشخیص و مثبت کاذب را حفظ می کند.

 • در برابر باج افزار محافظت کنید.
 • جلوی حملات هدفمند را بگیرید.
 • جلوگیری از نقض داده ها.
 • جلوی حملات بدون پرونده را بگیرید.
 • تهدیدهای مداوم پیشرفته را کشف کنید.
 • محافظت از موبایل و MDM.

ویژگی های امنیتی محافظت نقاط انتهایی ESET را کاوش کنید.

از یک کنسول یکپارچه مدیریت می شود

تمام نقاط انتهایی ESET ، از جمله نقاط انتهایی و تلفن های همراه ،قابل مدیریت هستند. از طریق کنسول مدیریت یکپارچه مبتنی بر ابر ESET PROTECT قابل مدیریت هستند.

جلوی حملات بدون پرونده را بگیرید

سیستم عامل های محافظت از نقطه پایانی ESET برای شناسایی برنامه های ناقص یا ربوده شده برای محافظت در برابر حملات بدون پرونده ، تخفیف هایی را برای شما ایجاد می کنند.

جلوی حملات هدفمند را بگیرید

راه حل های حفاظت از نقطه پایانی ESET ازهوش تهدیئ مبتنی بر  اطلاعات بر اساس حضور جهانی آنها استفاده می کند. تا آخرین تهدیدها را قبل از تحویل آنها به هر جای دیگر در جهان اولویت بندی و مسدود کند.

از مرورگر وب محافظت کنید

برای محافظت از دارایی های سازمان با یک لایه محافظتی خاص که بر روی مرورگر متمرکز است. به عنوان اصلی ترین ابزار مورد استفاده برای دسترسی به داده های مهم در داخل محیط اینترانت و در ابر

محافظت در برابر حمله شبکه

ESET Network Attack Protection (محافظ دررابر حمله شبکه ESET) باعث بهبود شناسایی آسیب پذیری های شناخته شده در سطح شبکه می شود.

محافظت در برابر بات نت

ESET Botnet Protection ارتباطات مخربی را که بات نت ها استفاده می کند.شناسایی می کند و همزمان فرآیندهای متخلف را تشخیص می دهد.

 

به دنبال گزینه های امنیتی بیشتری هستید؟

حفاظت نقطه پایانی چند لایه مدرن با یادگیری ماشینی قوی و مدیریت آسان برای استفاده بهترین حفاظت نقطه پایانی در کلاس در برابر باج افزار و تهدیدات روز صفر، با پشتیبانی از امنیت داده قدرتمند حفاظت کامل و چندلایه برای نقاط پایانی، برنامه های ابری و ایمیل، بهترین در بردار تهدید امنیت سایبری آماده آینده برای حفاظت از شرکت های قدرتمند
Cloud Based Console
Endpoint Protection
File Server Security
Full Disk Encryption
Cloud Sandbox
Mail Security
Cloud App Protection
Endpoint Detection and Response

 

دریافت لایسنس بصورت مستقیم از اسلواکی

از یک رویکرد چند لایه استفاده می کند که با استفاده از فن آوری های متعدد در تعادل پویا به طور مداوم تعادل عملکرد ، تشخیص و مثبت کاذب را حفظ می کند ،

 • در برابر باج افزار محافظت کنید
 • جلوی حملات هدفمند را بگیرید
 • جلوگیری از نقض داده ها
 • جلوی حملات بدون پرونده را بگیرید
 • تهدیدهای مداوم پیشرفته را کشف کنید
 • محافظت از موبایل و MDM

ویژگی های امنیتی ESET Endpoint را کاوش کنید

 • محافظت نقاط انتهایی ایست (ESET) برای ویندوز/مک/اندروید
 • آنتی ویروس نقاط انتهایی ESET، برای ویندوز/مک/اندروید
 • امنیت برنامه ESET، برای ویندوز سرور/لینوکس/ Azure
 • مدیریت دستگاه تلفن همراه ESET، برای اندروید و اپل آی او اس

 

 • محافظت نقاط انتهایی ESET