نرم افزار Safetica

جلوگیری از نشت داده‌ها و حفاظت در مقابل تهدیدات داخلی نرم افزار Safetica:

 • آسان برای کاربران و زیرساخت‌ها
 • مقاوم در برابر تهدیدات داخلی و نشت داده‌ها​
 • فعال در الزام به رعایت ممیزی‌ها

ایمن سازی داده‌ها در عین افزایش بهره‌وری عملیاتی

نرم افزار Safetica تنها راه‌حل امنیت داده تخصصی است که برای سازمان‌ها/شرکت‌ها در مقیاس‌های مختلف طراحی شده است. داده‌های ارزشمند خود را در کمترین زمان ایمن کنید. با تجزیه و تحلیل رفتار کل‌نگر از پیشگیری نشت داده فراتر بروید تا تهدیدات داخلی را حتی زودتر شناسایی کنید و قبل از تبدیل شدن آن‌ها به حادثه پاسخ دهید. برای بهینه‌سازی هزینه‌ها، از اطلاعات کسب‌شده در مورد فضای کاری شرکت، دارایی‌های دیجیتال و عملیات استفاده کنید.

معرفی Safetica

افراد و داده‌ها منابع شرکت های مدرن هستند. هنگامی که داده های حساس از بین می‌روند یا به سرقت می روند، شهرت، مزیت رقابتی و سودآوری شرکت همگی آسیب می بیند.

میانگین هزینه نقض داده‌ها ۳.۸۶ میلیون دلار است.

۶۰ درصد از شرکت‌های کوچک پس از نقض بزرگ داده‌ها در عرض ۶ ماه از بازار خارج می‌شوند.

*2020 Cost of Data Breach Report, Ponemon Institute; ** National Cyber Security Alliance, October 2012

هر سازمانی می تواند داده‌های خود را ایمن کند

امنیت داخلی هرگز به این اندازه آسان نبوده است. ما به شما کمک می‌کنیم از داده‌های خود محافظت کنید، افراد خود را راهنمایی کنید و از انطباق تجاری پشتیبانی کنید. Safetica ONE از نقض داده‌ها جلوگیری می کند و با ایمن سازی کسب‌وکار شما در برابر خطاهای انسانی یا رفتار مخرب، الزام رعایت مقررات حفاظت از داده‌ها را آسان می کند.

[it_heading text=”امنیت تخصصی داده‌ها” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

ما تمام حوزه‌های تهدیدات داخلی داده‌ها را پوشش می‌دهیم و از داده‌های ارزشمند در برابر خطاهای انسانی و اهداف مخرب محافظت می‌کنیم.

[it_heading text=”حفظ ارزش زمانی” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

امنیت هرگز نباید به بهای بهره‌وری تمام شود.Safetica ONE  دردسر اضافی برای کارمندان یا بخشIT  ایجاد نمی‌کند. ارزش زمانی آن بی‌نظیر است.

[it_heading text=”یکپارچه سازی بی نقص” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

فقط یک راه حل امنیتی یکپارچه می‌تواند کارآمد باشد. ما همراه با شرکای فناوری خود، از داده‌ها در همه دستگاه‌ها، همه سیستم عامل‌های اصلی و در فضای ابری محافظت می‌کنیم.

سناریوهای کلیدی امنیت داده‌ها

کشف جریان داده و تشخیص ریسک

نرم افزار Safetica هر گونه تلاش برای افشای عمدی یا غیرعمدی داده‌ها را بررسی و ثبت می کند، مهم نیست که اطلاعات حساس در کجا ذخیره شده است یا چه کسی به آن دسترسی داشته است. تجزیه و تحلیل ریسکSafetica  به شما کمک می‌کند تا نحوه لو رفتن یا سرقت داده‌های شما را شناسایی و بررسی کنید.

حفاظت از داده‌ها و راهنمایی کارکنان

هر کسی ممکن است اشتباهی مرتکب شود که می تواند کسب‌وکار شما را در معرض خطر قرار دهد. با نرم افزار Safetica می‌توانید ریسک‌های داخلی را تجزیه و تحلیل کنید، تهدیدها را شناسایی کرده و به سرعت آن‌ها را کاهش دهید. اعلان‌های مربوط به نحوه برخورد با داده‌های حساس می‌تواند به افزایش آگاهی در مورد امنیت داده‌ها و آموزش کارکنان کمک کند.

انطباق با مقررات

نرم افزار Safetica به شما کمک می‌کند نقض مقررات را شناسایی و از آن جلوگیری کنید و حوادث را برای مطابقت با مقررات و استانداردهای حفاظت از داده مانند GDPR، HIPAA، SOX، PCI-DSS، GLBA، ISO/IEC 27001 یا CCPA  بررسی کنید.

تجزیه و تحلیل فضای کاری و رفتار

تجزیه و تحلیل فضای کاری و رفتار کاربر جزئیات بیشتری را برای شناسایی خطرات داخلی فراهم می‌کند. همچنین، با درک نحوه کار کارکنان و منابع، چاپگرها و استفاده از مجوزهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گران قیمت کارکنان، می توانید هزینه های خود را بهینه کنید و کارایی عملیاتی را افزایش دهید.

نرم افزار Safetica محافظت می‌کند از:

 • اطلاعات شخصی
 • اسناد استراتژیک شرکت
 • پایگاه‌های داده مشتریان
 • داده‌های مربوط به پرداخت، مانند شماره کارت اعتباری
 • مالکیت فکری – طرح‌های صنعتی، اسرار تجاری و دانش فنی
 • قراردادها

Safetica Protect What

معماری مرجعSafetica Architect

داده‌های حساس در تمام کانال‌ها محافظت می‌شوند.

همه اقدامات ضبط می‌شوند و سیاست‌های امنیتی روی رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ و سایر دستگاه‌های تلفن همراه راه دور یا حتی آفلاین (فقط گوشی‌های هوشمند MDM) با Safetica Client  اعمال می‌شوند.

سرور فیزیکی یا مجازی یک پایگاه داده را با فعالیت نقطه پایانی و سوابق امنیتی اجرا می‌کند. کنسول مدیریتSafetica  مدیران را قادر می‌سازد تا سیاست‌های امنیتی را مدیریت کرده و اطلاعات جمع آوری شده را نمایش دهند.

کانال‌های داده تحت پوشش Safetica داده‌ها را در بسیاری از کانال‌ها و پلتفرم‌ها محافظت می‌کند و اطمینان می‌دهد که داده‌های شما در هر کجا که هستند یا جریان دارند، ایمن هستند.

Safetica Protect Channels

مزایای کلیدی Discovery

Safetica ONE Discovery تمام جریان های داده در سازمان شما را ممیزی و طبقه بندی می‌کند. اطلاعات حساس و خطرات امنیتی را با استفاده از بازرسی محتوا با تشخیص نوری کاراکترOCR) ) شناسایی می کند. یک مرور کلی سریع از آنچه در فضای کاری شما اتفاق می افتد در زمان واقعی دریافت کنید. برای افزایش امنیت داده‌ها و کارایی داخلی، همه فعالیت های داخلی، فرآیندها و خطرات داده را بهتر درک کنید.

Safetica Discovery

Safetica Security Events

اطلاعات حوادث مربوط به امنیت داده‌ها و نقض انطباق با مقررات دریافت کنید تا بتوانید به آن‌ها پاسخ دهید و اثرات آن‌ها را کاهش دهید.

Safetica audit

جریان داده های حساس خود را در هر کانال یا فعالیتی حسابرسی و طبقه بندی کنید تا متوجه شوید که داده‌های شما در کجا در معرض خطر نشت یا سرقت هستند.

Safetica Allerts

اعلان‌های فوری و گزارش‌های مدیریتی عملی را با ارزیابی سطح ریسک و بررسی اجمالی حادثه آسان‌تر دریافت کنید.

Safetica Discovery and Remove

به طور عینی فعالیت های کاربر در محیط خود را تجزیه و تحلیل کنید و تعیین کنید که آیا تجهیزات و شبکه شرکت به درستی استفاده می شود یا خیر.

Safetica integration

راه حل آسان برای استقرار و ادغام با یک کلیک با Microsoft 365 فرآیندهای تعیین شده را پشتیبانی می‌کند و اولین گزارش‌ها را ظرف چند روز ارائه می دهد.

Safetica UEBA

نرم افزارهای ناخواسته یا غیر ضروری، سرویس های ابری یا سخت افزار/تجهیزات جانبی را کشف و حذف کنید.

[it_heading text=”نکات کلیدی” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

نحوه استفاده از داده‌های شرکت و مکان ذخیره و ارسال آن‌ها را در هر کجا که ذخیره شده است یا جریان دارد شناسایی کنید.

 • پشتیبانی از ویندوز و macOS
 • ادغام با یک کلیک با Microsoft 365
 • بررسی محتوای فایل و طبقه‌بندی
 • به راحتی به پلتفرم امنیت داده با امکانات کامل ارتقا داده می شود
 • بر روی سخت‌افزار محض یا مجازی سازی شده، hosted، VM میزبانی شده در ابر اجرا می شود

Safetica ONE Discovery Console

کنسول مدیریت نرم افزار Safetica برای Safetica ONE Discovery بینش عمیقی در مورد تمام عملیات فایل های ضبط شده با نماهای مختلف برای تفسیر آسان ارائه می دهد.

[it_heading text=”مزایای کلیدی Protection” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

نرم افزار Safetica ONE Protection خطرات را شناسایی می‌کند، به کارکنان شما آموزش می‌دهد و از اشتباهات و اعمال مخرب افراد برای محافظت از داده‌های شما جلوگیری می‌کند. ترکیبی از تجزیه و تحلیل داده‌ها، طبقه‌بندی داده‌ها و جلوگیری از نشت داده‌هاDLP) ) با حفاظت از تهدیدات داخلی، یک محیط امن ایجاد می کند و در عین حال عملیات تجاری کارآمد را حفظ می کند.

Safetica Protection

Safetica UEBA

بر اساس تجزیه و تحلیل رفتار و بازرسی محتوا، کنترل کامل بر جریان های داده های حساس و ریسک های داخلی داشته باشید.

Safetica reports

گزارش های امنیتی منظم و هشدار حوادث بلادرنگ را دریافت کنید.

Safetica Safe Zone

از Safetica Zones برای امنیت داده‌های سطح بالا استفاده کنید.

Safetica Shadow Copy

برای نگهداری شواهد قانونی برای تحقیقات بیشتر، کپی سایه‌ای از داده‌های خروجی ایجاد کنید

[it_heading text=”خط مشی‌های واضحی را برای همه کاربران و کانال‌های داده تنظیم کنید” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

سیاست‌های امنیتی را برای گروه‌ها یا افراد خاص تنظیم کنید. گردش کار مورد نظر را با اقدامات قابل تنظیم از ممیزی بی‌صدا، از طریق اعلان‌های کاربر تا مسدود کردن کامل انتخاب کنید.

[it_heading text=”کارمندان را برای کار با داده‌های حساس توانمند کنید” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

هنگامی که خطر نقض خط‌مشی وجود دارد، اعلان‌های آموزشی را به کارکنان نشان دهید تا آن‌ها را مطلع کنید یا اجازه تصمیم دهید. اجرای فرآیندهای خاص برای محافظت از باارزش‌ترین داده‌ها.

[it_heading text=”شناسایی تهدیدات بالقوه و تجزیه و تحلیل ریسک‌های داخلی” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

با کشف زودهنگام ناهنجاری‌های رفتاری و خطرات جریان داده در سازمان، حتی قبل از وقوع یک حادثه بزرگ به تهدیدات پاسخ دهید. نرم افزار Safetica از طبقه بندی محتوای پیشرفته و OCR برای تشخیص داده های حساس در فایل های تصویری و اسنادPDF اسکن شده استفاده می کند.

[it_heading text=”همه دستگاه ها را به صورت آنلاین و آفلاین تحت کنترل بگیرید” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

استفاده از وسایل جانبی قابل حمل یا رسانه‌های غیرمجاز را محدود کنید. دستگاه‌های تلفن همراه شرکت را کنترل کنید و داده‌هایی را که ازMicrosoft 365  خارج می‌شوند را پیگیری کنید. نرم افزار Safetica بدون توجه به اتصال شبکه کاملاً فعال باقی می‌ماند. تمام رکوردهای جمع آوری شده با بازیابی اتصال همگام می شوند.

[it_heading text=”نکات کلیدی” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

نرم افزار Safetica ONE Protection بر اساس بازرسی محتوا، تجزیه و تحلیل ریسک داخلی و خط‌مشی‌های مشخصی که برای همه کانال‌های داده تنظیم شده است، می‌تواند تشخیص دهد که شخصی اشتباه می‌کند یا داده‌های حساس شما را تهدید می‌کند. بسته به اینکهSafetica ONE  در چه حالتی کار می‌کند، می‌تواند فعالیت خطرناک را مسدود کند، به مدیر اطلاع دهد یا دستورالعمل های امنیتی سازمان را به کارمند یادآوری کند.

Safetica Protection Console

کنسول مدیریت نرم افزار Safetica پیکربندی دقیق اما آسان خط‌مشی‌ها، دسته‌های داده یا گزارش‌هایDLP  را فعال می‌کند.

[it_heading text=”مزایای کلیدی Enterprise” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

نرم افزار Safetica ONE Enterprise با کنترل گردش کار اضافی، اتوماسیون و یکپارچه‌سازی با راه‌حل‌های امنیتی شبکه شخص ثالث،SIEM  و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها، پیشگیری از نشت داده و حفاظت از تهدیدات داخلی را گسترش می‌دهد. پشته امنیت فناوری اطلاعات سازمانی خود را به راحتی بسازید.

Safetica Enterprise

Safetica Integrate

ادغام شخص ثالث و ویژگی‌های شخص ثالث خودکار برای موارد استفاده پیشرفته.

Safeica Data Flow

سیاست‌های کنترل گردش کار در نقاط پایانی شرکت

Safetica Active Directory

پشتیبانی از اکتیو دایرکتوری در محیط‌های چنددامنه‌ای

Safetica Customise Notification

نام تجاری سفارشی اعلان‌های امنیتی کاربر در نقاط پایانی

[it_heading text=”ادغام‌های بدون نشت” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

اتوماسیون سیاست‌های امنیتی و ادغام با پشته فناوری اطلاعات به شما کمک می کند از دارایی های خود حتی در محیط‌های پیچیده محافظت کنید.

ادغام بومی با Microsoft 365 یا لوازم شبکهFortinet  کنترل گسترده‌ای را بر روی دستگاه های ناشناخته فراهم می کند و یک راه‌حل امنیتی قوی نقطه پایانی به شبکه ایجاد می کند.

همه رویدادها و گزارش‌های حسابرسی شده می‌توانند به‌طور خودکار به راه‌حل‌هایSIEM  مانند Splunk، IBM QRadar، LogRhythm  یا ArcSight  برای بررسی بیشتر ارسال شوند. REST API داده‌های جمع آوری شده را به ابزارهایی مانند Power BI یاTableau  برای تجزیه و تحلیل پیشرفته ارائه می‌دهد.

[it_heading text=”کنترل گردش کار قدرتمند” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

مجموعه‌ای از ویژگی‌های کنترلی به شما امکان می‌دهد بدون توجه به داده‌های مربوطه، نحوه کار کاربران را تعیین کنید.

با کنترل گردش کار، می‌توانید یک فرآیند امن خاص را اجرا کنید و همه راه‌های دیگر انجام یک عمل را مسدود کنید.

کنترل گردش کار شامل سیاست‌هایDLP  برنامه برای مدیریت رفتار انواع مختلف برنامه‌ها مانند قوانین خط‌مشیCRM  یاIM  وDLP  با پیکربندی‌های سفارشی اعمال شده برای شبکه‌های مختلف، مسیرهای محلی یا دسترسی انحصاری برای کاربران ممتاز است.

[it_heading text=”نکات کلیدی” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

 • پشتیبانی از ویندوز و macOS
 • ادغام با یک کلیک با Microsoft 365
 • ادغام لوازم شبکه Fortinet
 • ادغامAPI  باPower BI  یا Tableau
 • اعلان های فوری به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود
 • بازرسی محتوای فایل با قالب های از پیش تعریف شده
 • طبقه بندی محتوا بر اساس رویکردهای مختلف

Safetica Managment Server

[it_heading text=”مزایا کلیدی UEBA Module” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

دانش، اولین و مهمترین گام در درک جریان کاری شرکت، عادات کاری کارکنان و بهره وری است. هر نسخه نرم افزار Safetica ONE را با ماژول User and Entity Behavior Analytics کامل کنید تا فعالیت های کاربر را با جزئیات ببینید و ناهنجاری‌های رفتاری آن‌ها را کشف کنید. از روان بودن فعالیت‌های کسب و کار، حتی زمانی که از راه دور کار می کنید، اطمینان حاصل کنید.

Safetica UEBA Module

Safetica User Audit

شناسایی فعالیت‌های نامطلوب کاربر با ممیزی فعالیت کاری و برچسب‌گذاری خودکار و دسته‌بندی برنامه‌های مورد استفاده و وب‌سایت‌های بازدید شده توسط کاربران خاص.

Safetica Email Audit

در ارتباط با ایمیل با سوابق همه ایمیل‌های ورودی و خروجی با توجه به حریم خصوصی کارمندان، بینش عمیق‌تری دریافت کنید.

Safetica UEBA

رفتار کاربر را با مرور و تجسم روندها و تغییرات رفتار آن در شبکه خود در طول زمان پیگیری کنید.

Safetica Data Security

جستجوهای شغلی را بررسی کنید تا پورتال‌های شغلی بازدید شده توسط کاربران خاص را که ممکن است در آینده امنیت داده‌ها را تهدید کند شناسایی کنید.

Safetica reports

دریافت گزارش‌های جامع و هشدارهای بی‌درنگ درباره فعالیت‌های کاربر، حتی زمانی که از راه دور کار می‌کنید، مانند از طریق remote desktop و غیره

Safetica Policy

استفاده از منابع حسابرسی برای دریافت نمای کلی دقیق از توزیع و استفاده موثر مجوزهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خریداری شده.

[it_heading text=”شناسایی ناهنجاری ها و علل اصلی آن” heading_style=”style2″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

برای رفع نگرانی‌های مربوط به امنیت یا کارایی کسب‌وکار، عناصر مشکل‌ساز در محیط خود را عمیق‌تر کنکاش کنید. به طور عینی فعالیت‌های مربوط به کار فردی کارکنان را با اطلاعات دقیق تجزیه و تحلیل کنید. ببینید آیا کسی از وب سایت های خطرناک یا برنامه‌های نامطلوب استفاده می‌کند یا نه.

Safetica Reports

WebSafetica یک نمای کلی آسان برای درک همه تهدیدات ممکن را ارائه می دهد. آمارهای مهم را در داشبورد دریافت کنید، نمایش‌ها و گزارش‌های ثبت سفارشی را تنظیم کنید.

[it_heading text=”شفافیت کار حتی از راه دور” heading_style=”style2″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

اجازه دهید مدیران ارشد و مدیران میانی گزارش‌های بخش خود را ببیند و بدانند آن‌ها چگونه کار می‌کند. حتی زمانی که کارمندان شما در خانه هستند یا از راه دور کار می‌کنند، از همه چیز مطلع باشید. با شناسایی کارکنان بیکار، جستجوی شغل و الگوهای رفتاری مشکوک، از خطرات امنیتی جلوگیری کنید و کارایی کارکنان را مدیریت کنید.

[it_heading text=”مزایای کلیدی Mobile Module” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

نرم افزار Safetica Mobile یک ابزار مدیریت دستگاه همراه (MDM) سبک‌وزن است که امنیت داده‌ها را در تلفن های هوشمند و تبلت ها افزایش می دهد تا آنها را به بخشی قابل اعتماد از محیطIT  شما تبدیل کند. برای شناسایی خطرات امنیتی و پاسخگویی سریع، یک نمای کلی از وضعیت دستگاه تلفن همراه دریافت کنید. مدیریت شفاف و یکپارچه.

Safetica Mobile

Safetica Mobile Policy

برنامه‌ها و داده‌های مربوط به کار را در یک فضای کاری محافظت شده جدا کنید، برنامه‌های مضر را در دستگاه های خاص شناسایی کنید و از راه دور دستگاه‌های گم شده یا دزدیده شده را مسدود یا پاک کنید.

Safetica Mobile Status

امنیت و اتصال دستگاه را پایش کنید، دستگاه‌های گم شده را با محلی سازی از راه دور ردیابی و پیدا کنید.

Safetica Mobile Security

از برنامه برای کنترل تنظیمات و رفتار کاربر، تنظیم خط‌مشی‌های امنیتی برای گروه‌های دستگاه و پیکربندی و مدیریت خودکار آن‌ها از یک مکان واحد استفاده کنید.

[it_heading text=”فایل های ورودی را در اندروید حسابرسی کنید” heading_style=”style2″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

یک نمای کلی از مکان ذخیره داده‌هایتان در دستگاه‌های تلفن همراه شرکتی نیز دریافت کنید (برایAndroid 6-10  موجود است). با استفاده از Safetica Mobile با WebSafetica، می‌توانید حوادث امنیتی را به صورت شفاف مشاهده کنید، خواه در تلفن،کامپیوتر یا در فضای ابری Microsoft 365 رخ دهد.

از دست دادن دستگاه‌های تلفن همراه شرکت و نوسانات کارمندان مسائل رایجی هستند که ممکن است داده‌های حساس شما را در معرض خطر قرار دهند. نرم افزار Safetica Mobile می‌تواند دستگاه‌های تلفن همراه شرکتی را پیدا کند و در صورت عدم دسترسی، آنها را از راه دور پاک کند. این به شما کمک می کند زیرساخت خود را ایمن کنید و داده های مهم را به عنوان دارایی خود نگه دارید.

[it_heading text=”همه دستگاه های تلفن همراه را ایمن و مدیریت کنید” heading_style=”style2″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

تمام دستگاه‌های شرکت را بررسی کنید و خطرات امنیتی را در یک نگاه کشف کنید. خط‌مشی‌های دستگاه و حتی حساب‌های Wi-Fi را از راه دور تنظیم کنید. از برنامه‌های مدیریت‌شده Android EMM و iOS برای ایجاد یک فضای کاری جداگانه در دستگاه‌های شرکت و استفاده از آن‌ها برای کارهای از راه دور و اهداف خصوصی استفاده کنید.

[it_heading text=”نکات کلیدی” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

 •  MDM و امنیت: فضای کاری ایمن، سیاست‌های دستگاه، مدیریت برنامه با پیکربندی از راه دور، وضعیت امنیتی.
 • حفاظت ضد سرقت: محلی سازی، قدرت رمز عبور، قفل از راه دور، پاک کردن اطلاعات از راه دور

[it_heading text=”سیستم مورد نیاز” heading_style=”style2″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

 • Android:
  min. Android 6+ and Google Play Services
 • iOS:
  min. iOS 10+

[it_heading text=”لیست تفصیلی ویژگی‌ها” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

Compatible with

Windows, macOS, Microsoft 365, Android, iOS

Safetica ONE Discovery Safetica ONE Protection Safetica ONE Enterprise
ممیزی امنیتی
ممیزی امنیت جریان داده

ممیزی امنیتی جریان داده در همه کانال‌ها، از جمله دستگاه‌های خارجی، آپلود وب، ایمیل، پیام‌رسانی فوری، چاپ و درایوهای ابری.

حسابرسی فایل و ایمیل Office 365

ممیزی عملیات فایل و ارتباطات ایمیل خروجی در Office 365.

ممیزی انطباق با الزامات قانونی و قراردادها

نقض اکثر مقررات رایج، مانند PCI-DSS، GDPR یا HIPAA را در همه تغییرات منطقه‌ای کشف کنید.

ممیزی امنیت فضای کاری

حسابرسی استفاده از دستگاه‌ها، برنامه‌ها، شبکه‌ها و چاپ شرکت. برای حفظ فضای کاری، اطمینان از حفظ و کاهش هزینه‌ها، منابع استفاده نشده یا سوء استفاده را کشف کنید.

بازرسی محتوا

طبقه‌بندی فایل‌ها و ایمیل‌های حساس با بازرسی محتوای قدرتمند با قالب‌های از پیش تعریف شده یا قوانین و فرهنگ‌های سفارشی.

شناسایی فعالیت های مشکوک

به کمک شناسایی بی‌درنگ فعالیت‌های مشکوک و هشدارهای ایمیل فوری، سریع واکنش نشان دهید.

حفاظت از داده‌های نقطه پایانی ×
حفاظت از ایمیل و شبکه

حفاظت از داده‌ها برای ایمیل، آپلود وب، پیام‌های فوری و اشتراک گذاری شبکه.

×
دستگاه‌ها و حفاظت از چاپ

جریان داده به دستگاه‌های خارجی را مدیریت کنید و از داده های حساس در برابر چاپ بدون مجوز در چاپگرهای محلی، شبکه یا مجازی محافظت کنید.

×
حفاظت کار از راه دور

از نشت داده در نقاط انتهایی راه دور یا اتصالات Remote Desktop جلوگیری کنید. از طیف گسترده‌ای از راه حل‌های دسترسی از راه دور پشتیبانی کنید.

×
طبقه‌بندی داده‌های پیشرفته

از فناوری‌های پیشرفته برای شناسایی و برچسب‌گذاری داده‌های حساس بر اساس مبدا، زمینه گردش کار یا نوع فایل استفاده کنید. برای استفاده از طبقه‌بندی‌های شخص ثالث از تشخیص ابرداده استفاده کنید. به کاربران اجازه دهید تا فایل ها را خودشان طبقه بندی کنند.

×
سیاست های اصلاحی مختلف

برای توانمندسازی و آموزش کارکنان خود نسبت به حوادث شناسایی شده واکنش منعطف نشان دهید. حوادث را می توان ثبت کرد، مسدود کرد، یا با نادیده گرفتن آن‌ها را توجیه/مسدود کرد.

×
کپی سایه حادثه

با ایجاد کپی‌های سایه‌ای از داده‌های خروجی، شواهد قانونی را برای حوادث نگه دارید. کپی های سایه به طور کامل رمزگذاری شده‌اند و می‌توانند با یک خط‌مشی حفظ روی رایانه‌های محلی نگهداری شوند.

×
حفاظت از داده‌های نقطه پایانی ×
کنترل فضای کاری

فضای کاری ایمن خود را تعریف کنید و محیط را با برنامه و کنترل وب سایت کاهش دهید. از رفتار نامطلوب در شرکت خود اجتناب کنید و هزینه مدیریت امنیت را کاهش دهید.

×
Safetica Zones

مدیریت آسان محیط داده ایمن با Safetica Zones منحصر به فرد، که به طور قابل توجهی تعداد سیاست های حفاظت از داده ها را کاهش می دهد.

×
مدیریت رمزگذاری BitLocker

مدیریت متمرکز درایوهای محلی و دستگاه های خارجی با رمزگذاری BitLocker.

×
حفاظت از داده های ابری ×
محافظت از همگام سازی ابری نقطه پایانی

حفاظت از داده‌ها برای درایوهای ابری در نقاط پایانی، به عنوان مثال OneDrive، Google Drive، Dropbox، Box و غیره.

×
Endpoint حفاظت از Microsoft 365

حفاظت از داده ها برای Microsoft 365 وSharePoint  از نقاط پایانی. از اشتراک‌گذاری یا آپلود داده‌هایی که می‌خواهید از ابر دور نگه دارید، جلوگیری کنید.

×
حفاظت اطلاعات Azure

تشخیص طبقه‌بندی داده‌ها از Microsoft Azure Information Protection، حتی به صورت رمزگذاری شده.

×
Exchange Online Protection

خط‌مشی‌های ایمیل را در نقاط پایانی و ایمیل ابری یکسان کنید. داده های خروجی را از نقاط پایانی و Exchange Online مدیریت و فیلتر کنید.

×
ویژگی های سازمانی × ×
نام تجاری هشدارها

نام تجاری سفارشی اطلاع رسانی کاربر نهایی (لوگو).

× ×
کنترل گردش کار

خط‌مشی‌های کاربردی و تنظیمات خط‌مشی تخصصی برای همسویی گردش کار نقطه پایانی با فرآیندهای شرکت.

× ×
پشتیبانی از چند دامنه

پشتیبانی از چند دامنه سازمانی برای Active Directory.

× ×
اتوماسیون امنیتی × ×
ادغام SIEM

گزارش خودکار حوادث به راه‌کارهای (SIEM Splunk، QRadar، LogRhythm، ArcSight  و غیره).

× ×
ادغام FortiGate

ادغام امنیتی خودکار با لوازم شبکه FortiGate برای ایجاد یک راه حل امنیتی قوی از نقطه به شبکه.

× ×
گزارش API

API برای گزارش داده‌های نرم افزار Safetica  به سرویس های تجزیه و تحلیل و تجسم.

× ×

[it_heading text=”الزامات و مشخصات فنی” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

[it_heading text=”سرور” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

 • پردازنده 4 هسته ای 2.4 گیگاهرتز
 • 8 گیگابایت رم و بیشتر
 • 100 گیگابایت فضای دیسک در دسترس
 • سرور اشتراکی یا اختصاصی، پشتیبانی از ماشین های مجازی و میزبانی ابری
 • به اتصال به سرور باMS SQL 2012 و بالاتر یاAzure SQL نیاز دارد
 • MS Windows Server 2012 و بالاتر
 • MS SQL Server 2012 و بالاتر یا MS SQL Express 2016 و بالاتر یا Azure SQL.
 • MS SQL Express بخشی از یک نصب کننده مرکزی و برای حداکثر 200 نقطه پایانی محافظت شده توصیه می شود.
 • 200 گیگابایت فضای دیسک در دسترس (بسته به محدوده داده‌های جمع آوری شده به طور مطلوب 500 گیگابایت یا بیشتر).
 • سرور اشتراکی یا اختصاصی، پشتیبانی از ماشین‌های مجازی و میزبانی ابری. می توان آن را با سرورSafetica با هم میزبانی کرد.
 • پردازنده دو هسته ای 2.4 گیگاهرتز، 2 گیگابایت رم و بیشتر
 • 10 گیگابایت فضای دیسک آزاد
 • MS Windows 7, 8.1, 10 (32-bit [x86] or 64-bit [x64])
 • MSI installation package
 • .NET 4.7.2 and higher

[it_heading text=”کلاینت macOS” heading_style=”style7″ head_tag=”h4″ extrabold=”normal”]

 • پردازنده چهار هسته ای 2.4 گیگاهرتز، 2 گیگابایت رم و بیشتر
 • 10 گیگابایت فضای دیسک آزاد
 • macOS 10.10 و بالاتر (برای مجموعه کامل ویژگی های DLP نسخه 10.15 و بالاتر را توصیه کنید).
 • اندروید: حداقلAndroid 6+ و Google Play Services
 • iOS : حداقل iOS 10+
 • Microsoft Azure، Microsoft 365
 • ISO 9001 و ISO/IEC 27001
 • عضو توافقنامه فناوری امنیت سایبری
 • شریک طلایی Microsoft
 • عضو اتحادیه فناوری ESET
 • عضو اتحادیه فناوری Fortinet

Safetica Multi Platform

[it_heading text=”درباره ما” extrabold=”normal”]

Safetica یک شرکت نرم‌افزاری در چک است که راه‌حل‌های پیشگیری از نشت داده و حفاظت از تهدیدات داخلی را به سازمان‌هایی در هر شکل و اندازه‌ای ارائه می‌کند. اینجا در Safetica، ما معتقدیم که همه سزاوار این هستند که بدانند داده‌هایشان ایمن هستند.

رایان سامانه آرکا، نماینده انحصاری Safetica در ایران است. ما همراه شما هستیم تا داده‌های شما را به وسیله نرم افزار Safetica ایمن کنیم و شما را از آنچه در سازمان/شرکت شما می گذرد مطلع کنیم.

[it_heading text=”بیش از 000 400 دستگاه محافظت شده” heading_style=”style3″ extrabold=”normal”][it_heading text=”فعال در بیش از 120 کشور” heading_style=”style3″ extrabold=”normal”][it_heading text=”بیش از 80 متخصص امنیت” heading_style=”style3″ extrabold=”normal”]

[it_heading text=”اتحادهای فناوری” heading_style=”style2″ head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

eset Logo

Fortinet Logo

Microsoft Logo

Microsoft Azure Logo

[it_heading text=”جوایز و دست آوردها” head_tag=”h3″ extrabold=”normal”]

radicati group

 forreste logo

 Gartner logo

Software Reviews Integration

Software Reviews Gold Medal

Software Reviews Implementation

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”لایسنس نرم افزار سیفتیکا به چه صورت است؟” answer-0=”رایان سامانه آرکا نمایندگی رسمی سیفتیکا در ایران است. لایسنس نرم افزار سیفتیکا به صورت کاملا رسمی و به نام مشتری تهیه می شود و قابل استعلام از شرکت سیفتیکا است.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”امکان نصب آزمایشی وجود دارد؟” answer-1=”بله ما در رایان سامانه آرکا امکان ارائه نسخه آزمایشی نرم افزار سیفتیکا را داریم. پس از نصب و استقرار نرم افزار نیز گزارش در مورد جریان داده و همچنین عملکرد کارکنان ارائه می کنیم.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”آیا نرم افزار سیفتیکا از زبان فارسی پشتیبانی می کند؟” answer-2=”بله. نرم افزار سیفتیکا به طور کامل ممیزی محتوای فارسی را پشتیبانی می کند و می توان کلمات کلیدی یا الگوهای متنی فارسی برای آن تنظیم کرد.” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”نرم افزار سیفتیکا از لینوکس پشتیبانی می کند؟” answer-3=”نرم افزار سیفتیکا از لینوکس پشتیبانی می کند؟” image-3=”” headline-4=”h3″ question-4=”پیش نیاز لازم برای نصب آزمایشی چه چیزی است؟” answer-4=”برای نصب آزمایشی به ویندوز سرور نیاز داریم با ۴ هسته cpu و ۸ گیگ رم. همچنین نیاز است که یکی از نسخه های رایگان یا پولی SQL Server نصب باشد.” image-4=”” count=”5″ html=”true” css_class=””]